bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie pokazał, próbował coś na szybkość zrobić ale zero jakości w tym było.
0
Szkoda tych dwóch remisów.Teraz co mecz będzie już nerwówka. Najbliższy wyjazd do Eibar też zapowiada się trudno.
0
Przyszło przemęczenie i tyle. W styczniu graliśmy dwa mecze w tygodniu i jest jak jest. Ważne aby teraz odpocząć i znów wygrywać. Wygląda na to że mecz z Atletico może być o mistrzostwo. Jedynie martwi mnie Dembele, który absolutnie nie ma pomysłu jak zaskoczyć rywala.
1
Wiele osób tutaj jest za tym żeby Vermalenen został bo jak gra to jest bardzo solidny. Zgadzam się z tym ale jest jeden problem. On gra 5 spotkań i 5 pauzuje, nie możemy sobie pozwolić na coś takiego, bo jesteśmy zmuszeni grać lewym obrońcom na stoperze. Dlatego uważam że Vermalen powinien odejść latem a za niego : De Ligt, Coulibaly, De Vrij. Jest naprawdę dużo opcji.
0
Mimo że Real jest daleko to nie może to uśpić naszej czujności bo Atletico tylko 6 pkt za nami. Trzeba dziś wygrać. Wiadomo że Pique powinien odpocząć ale jakoś nie widzę w roli stoper Busquetsa czy Roberto. Dlaczego Valverde nie powołał nikogo z Barcy B ?
2
A po pierwszej serii pewnie miałeś kisiel w majtkach.
18
Mam nadzieję że ta szybka zmiana Gomesa oznacza że, został definitywnie skreślony.
1
Moim zdaniem ten trener Espanyolu tak nastawia negatywnie tych swoich piłkarzy. Sam ma chyba duży kompleks FCB.
1
Moim zdaniem to Simone przesadza z tymi reakcjami na ławce. Ligowy mecz z słabą Valencia a On pajacuje jakby finał ligi mistrzów grali.
6
Kluczem do łatwiejszej gry z Espanyolem jest szybko im bramkę walnąć. Wtedy stracą motywację i może skończyć się pogromem.
0
Kiedy ostatnio była taka sytuacja?
9
Myślę że ten mecz definitywnie kończy marzenia kibiców Realu o tym że się piłkarze pozbierają i pokonają PSG. Piękny widok jak Levante sobie klepie piłkę z Realem.
1
Haha brawo. Niech się nie zesra... z tym Marcelo
0
Siemka, bierze ktoś olimp multiple sport? Na papierze wygląda to znakomicie, a jaka jest rzeczywista przyswajalnosc tych witamin?
0
A po co wcześniej?
0
Jestem ciekawy, jak Valverde poukłada skład jak Dembele będzie już w swojej najwyższej formie.
4
Ja to widzę tak : Mecz z Espanyolem bo derby i Valencią bo walka o finał gramy na maksa, najlepszym składem. Następnie dwie kolejki ligowe z Getafe u siebie i Eibarem na wyjeździe trochę odpuszczamy, robimy rotację aby na mecz z Chelsea skład był wypoczęty.
0
To teraz szykują się dwa mecze z tych krew, pot i łzy. Najpierw Espanyol potem mecz na Mestalla. Oby obyło się beż kontuzji.
0
W rewanżu zagramy tak jak Valverde lubi i potrafi najlepiej, czyli zagęszczony środek pola Paulinho,Rakitić,Busi i gra z kontry. O Awans jestem spokojny.
0
Dziś trzeba wygrać minimum 2 bramkami i zamknąć ten dwumeczu. W innym przypadku może być ciężko a Mestalla jeśli Valencia poczuje krew.
0
Jeśli PSG odpadnie z Realem to jestem ciekaw czy nagle NEYMAR nie będzie robił wszystkiego by odejść.
5
Messi i Suarez piją....
0
Czyli jedna osoba wchodzi po ścianie lodu używając tylko czekan a następnie montuje linę? W jaki sposób taka osoba jest zabezpieczona w razie upadku?
3
Po tej tragedii w górach, temat himalaizmu mnie zainteresował i dowiedziałem się że szczyt K2 który chcą zdobyć między innymi nasi herosi którzy uratowali tą kobietę, nigdy nie został zdobyty zimą. Uznawany jest za najtrudniejszą górę świata. Oby nie było kolejnej tragedii...
0
Tylko wygląda na to że może być z tym ciężko. Dla Roberto nie ma miejsca w pomocy.
25
Semedo ma wszystko aby być drugim Alvesem tylko wydaje mi się że kompletnie nie wie jak ma się poruszać i brakuje mu pewności siebie.
2
Skopiowałem z Facebooka. Tak było tak napisane ponieważ był to link do jej profilu.
2
'' Gratulacje dla Patrycji Bereznowskiej! 401 kilometrów biegu w 48 godzin!! Nowy, nieoficjalny rekord świata!! Coś niesamowitego.''
Jesteście sobie w stanie to w ogóle wyobrazić?
0
Podziel się wzorem na to liczenia, bo bardzo ciekawy jestem :)
2
Trochę śniegu chcieli do Polski zabrać. Janusz ile można....