bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie panikujcie, Samuel dostanie tyle ile chce. Zarząd nie jest taki głupi żeby się go pozbyć.
0
Akurat Ci co biedę klepali chcą zarabiać najwięcej.
0
Cała drużyna broni i jest tego efekt.
3
Może Rakuten nie zgadza się na inny kolor?
1
Havy Rain jeśli na grałeś na ps3
Wiedźmin 3
Gta V
Cała seria Uncharted
Bloodborne
Wolfenstein 1 i 2
1
Po cenach sądzę że to koszulki z chin które na allegro też tyle kosztują. Tylko pytanie czy na pewno ta koszulka do ciebie trafi...
0
Ciekaw czy Adam naprawdę jest tak szczęśliwy że Kamil tak skacze czy jednak w środku go trochę gryzie że Kamil powoli staje się najbardziej utytułowanym skoczkiem na świecie?
0
Sam, po jego śmierci chyba ktoś tylko pomógł wydać książkę.
0
Czytał ktoś autobiografie Cruyffa? Warto?
0
Po za Lewandowskim nie uważam aby Nigeria była w czymś gorsza od nas.
1
Tak ogólnie to myślę że na naszej reprezentacji jest za duża presją. Wszyscy mają oczekiwania jakbyśmy od wielu lat byli w czołówce futbolu. Po za euro to od wielu lat nic nie gramy. Dla mnie to nie będzie niespodzianka jak nie wyjdziemy z grupy.
14
Powiedzmy sobie szczerze straciliśmy wszystkie atuty z Euro. Atak- Milik prawie rok przerwy. Skrzydła, Grosicki w słabym Hull City, Błaszczykowski kontuzja albo ławka. Pomoc- Krychowiak od Euro nie zagrał chyba 20 spotkań po 90 minut. Maczynski po przejściu do Legii też nic nie pokazuje. Obrona - Glik jaki całe Monaco mocno obniżył loty a Pazdan to samo. Powiedzcie mi jak mam optymistycznie na to patrzeć?
2
Można podawać różne argumenty za NIE dla powołania Dybali czy Icardiego ale do mnie nie trafiają. Takich piłkarzy trzeba mieć chociaż na ławce. Dziś Leo nie gra idealnie mógłby go zastąpić Dybala a zagra Le Srelso. A jakby Leo doznał kontuzji podczas MS to co będzie?
1
Jak już Stoch miażdży na Mamucie to wiedz że coś się dzieje. Brawo Kamil!
0
Siemka, pytanie dla tych co się znają. Przy suplementacji białka warto jeszcze brać BCAA czy na poziomie amatorskim (trening na siłowni 4x w tygodniu) szkoda na to kasy?
0
Jest dużo dobrych polskich filmów tylko trzeba oglądać te o poważnej tematyce.
0
Jak to jest z tym zlotem fanclubu Barcy w Poznaniu?
Czy osoby nie będąca w nim mogą zapisać się na wspólne oglądanie meczu czy nie? Bo na stronie fanclubu jest napisane że osoby zrzeszone płacą 30 zł a nie zrzeszone 40. Więc wydaje się że takie osoby mogą się zapisać a na fajsie pod postem piszą że tylko osoby które są w fanclubie mogą uczestniczyć. Wyjaśni mi ktoś jak to jest?
28
Jeśli Neuer będzie 1 bramkarzem na MŚ to będzie to po prostu frajerstwo. Facet nie gra od września, mundial już za 3 miesiące, Ter Stegen gra sezon życia. Do tego moim zdaniem Neuer w ostatnich dwóch sezonach wcale jakoś kosmicznie nie broni. Jeśli Marc nie będzie numerem jeden będę bardzo zdziwiony...
0
Do szatni też się wchodzi?
1
Hej czy zwiedzając Camp Nou można wejść na murawę?
0
Jak znajdziesz to ok 100-150 zł.
24
W tym wszystkim chyba niektórzy zapomnieli że to Leo ma najwięcej goli.
32
No i już znamy sportowca Roku 2018.Lewandowska nie będzie zadowolona.
1
Tryplet = Złota piłka dla Messiego
25
Ja jestem zadowolony. Kolejne 3 pkt. zero z tyłu, seria bez porażki trwa. Drużyna mega ekonomicznie w drugiej połowie = więcej sił w dalszej części sezonu. Jedyne czego żałuję to że Alenia nie zagrał.
0
Ranga wysoka, miejsce w tabeli już nie.
0
Dlaczego sędzia uznał gol Milanu? Przecież tam był spalony.
6
Salah +4, Icardi +4. Leo nie ma wyjścia muszą być 4 brameczki :)
0
Celta raczej pewniak ale ten Milan, też mam go a kuponie oby wygrali :D
14
Chciałbym aby Iniesta jeszcze zagrał rok bo naprawdę pokazuje wysoki poziom ale wygląda na to że ten sezon jest idealny aby zejść ze sceny. Po pierwsze jest wielka szansa na zdobycie trypletu co by oznaczało że może zejść w chwale podobnie jak Xavi.Po drugie, Andres ma idealnego zastępcę w postaci Coutinho i powoli Alenia wchodzi do drużyny. Każdą decyzję będzie trzeba uszanować.