0

Oby dziś Atletico straciło punkty, wtedy za dwa tygodnie możemy sobie zapewnić mistrzostwo, oczywiście nie matematyczne ale może to być nawet 13 pkt przewagi.

0

Zrzucić z 10 kg i nabrać rzeźby

0

Witam, po kilku latach planuje wrócić na siłownię. Chciałbym trenować 4 razy w tygodniu i mam pytanie ile najlepiej robić ćwiczeń na daną partię mięśniową i ile serii. Kiedyś robiłem 4 ćwiczenia i 3 serię po 12,10,8 powtórzeń. Co Wy radzicie.

1

Uważam że ostatnia krytyka która spada na Paulinho, szczególnie po meczu z Chelsea nie jest sprawiedliwa. Moim zdaniem Paulinho gra słabo kiedy na boisku jest razem z Rakiticiem i Busim.w takim układzie jest On zawodnikiem który obok Iniesty ma zadania ofensywne. Nie ma On przecież takich umiejętności żeby ciągnąć grę i widzieliśmy tego efekt we wtorek.Gdyby grał na pozycji Ivana obok Busiego gralby lepiej.

3

Jak to jest że każdy jest zadowolony ze przyjdzie Arthur a jak robiliśmy transfery Douglasa, Paulinho czy Miny to większość narzekala że że słabej ligi itp. Czy ten Arthur naprawdę coś pokazał?

1

Moim zdaniem Iwański świetnie komentuje ten mecz.

0

Jest szans na Remis w meczu Szachtar - Roma ? Donieck coś gra ?

0

Hej ile biletów można kupić na kartę kibica reprezentacji Polski ? Czy to prawda że tylko 1 ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Efekt podobny do dzisiejszego.

4

Dla tych co tak płaczą to przypomnijcie sobie jakie problemy z Chelsea miała prawdopodobnie najlepsza Barca w historii Guardioli.
Wynik jest dobry, na CN nie sądzę aby nas pokonali.
Trzeba po prostu przejść The Blues i potem będzie z górki.

1

Brak jednego efektywnego gracza i jest taki efekt. Po prostu za Paulinho musi grać Dembele lub Coutinho, On oczywiście w lidze. I niektórzy to chyba zapominają że graliśmy z Chelsea na wyjeździe a nie z termalica

1

Chelsea Football Club: Courtois; Moses, Rüdiger, Azpilicueta, Christensen, Marcos Alonso; Willian, Fàbregas, Kanté, Pedro; Hazard.

To jest poprawny

0

Siemka czy w multikinie można sobie piwko wnieść i nie będzie problemu? Idę na mecz i dobrze by było coś wypić

0

Coś czuję że Valverde zaskoczy i Dembele od pierwszej minuty.

0

Witam, jaki kurort lub miejsce polecacie blisko Barcelony? Szukam jakieś typowej wycieczki all inclusive do Hiszpanii,jednak aby było blisko do Barcelony. Z tego co patrzyłem to dominuje Costa Brava jednak to ponad 100 km od Barcelony. Łatwo tam dojechać z tych miejscowości?

0

Jutro to pewnie będzie wyglądać tak:

Stegen, Alba, Pique, Umtiti, Roberto, Busi, Ivan, Iniesta, Paulinho, Messi, Suarez. I myślę że będzie to dobry skład. W drugiej połowie Na podmęczonego rywala Dembele.

3

Liczę że jutro wywieziemy korzystny wynik z Anglii. Jeśli tak się stanie, jestem spokojny o awans. Na CN raczej mało kto ma szansę nas pokonać.

2

Oglądałem dziś skróty wszystkich spotkań Barcy z Chelsea i każdy był mega zacięty. Oby teraz Barca ich rozbiła.

7

Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne - nie będzie nikogo lepszego od Messiego, bo nie da się być lepszym.

2

To sobie możesz obejrzeć 30 ostatnich klasyków, może zmienisz zdanie.

30

Tylko my możemy wyrzucić Real. Tylko My nie mamy kupy w majtkach jak z nimi gramy, tylko bijemy i patrzymy czy równo puchną. A i z nami takich goli z dupy nie strzelają. Musimy przejść Chelsea i w końcu na nich trafić. Oby tylko nie trafili na City, bo znów będzie pompowanie balonika jak z PSG a potem płacz.

10

Real nic nie gra i wygrywa. Nie mówicie że było inaczej. Ciekawe kiedy Neymar zacznie robić szum aby opuścić PSG.

11

Pewnie Real się dziś obudzi, Ronaldo strzeli dwa gole i będzie tu płacz jak po superpucharze. To pesymistyczny scenariusz.

6

Gomes,Denis Suarez,Rafinha,Deluofeu,Turan- Wszystkich bym spakował i wymienił na jednego Eriksena. Duńczyk to moim zdaniem taki jeden tryb którego nam brakuje, mój transfer marzeń...

0

długo wytrzymali :D

0

Ktoś tu pisał że trener Basel rozpracował City :D

0

Jak masz w pobliżu Multikino to polecam wybrać się tam na mecz :)

0

No cóż, plan jest prosty. Wygrać 3 spotkania do starcia z Atletico i na CN zamknąć ligę. Atletico do meczu z nami gra z Bilbao, Sevilla i Leganes. Coś tu stracą moim zdaniem.

0

Nic nie pokazał, próbował coś na szybkość zrobić ale zero jakości w tym było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?