bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tak bo Roma nas wyrzuci proszę Cię...
0
Coś czuję że My zatrzymamy ten Real...
9
Liczę na 3-0 a minimum to dwa gole różnicy na naszą korzyść. Nie możemy jechać z niepewnym wynikiem na wyjazd.
0
Jak wygra City lub Bayern to niby kto dostanie nagrodę? Dopóki Messi i Ronaldo grają to on będą dostawać nagrody, czyli Myślę że jeszcze 4 lata minimum.
1
2 minuty
6
Liczę że Messi dziś odpowie, bo nie mogę tego wszystkiego czytać.
0
Tak każdy tak pisze co rundę a Real gra dalej. Jak przegraja to przegraja trzeba czekać cierpliwie.
1
Można jeszcze na próbę wykupić za darmo na miesiąc ligę mistrzów na playerze lub gdzieś indziej?
0
Trudno powiedzieć, moim zdaniem bardzo podobni do siebie zawodnicy. Wygra ten, który popełni mniej błędów.
3
Wszyscy będą gotowi, nie odpuszcza takiego meczu.
1
35 zł bez HD, 45 zł HD i chyba 55 zł 4K.
Mozesz zrezygnować, tylko zrób to kilka dni przed upływem 30 dni bo Ci pobiera kasę, mi tak zrobili.
1
Las Palmas się fajnie gra. Viera, Halilovic ciekawa pomoc.
2
Ja byłem wiele razy świetna atmosfera, najlepsze moje wspomnienie to 6-1 z PSG
0
Pique bez kropli potu na włosach w 40 minucie....
0
Jeśli dziś wygramy to zostanie zamknięta. Za tydzień Atletico - Real i jestem pewny że Atleti straci pkt. przewaga się powiększy.
0
Wypłacić, śmierdzi mi remisem.
0
I lewy wyprzedza Messiego, już 26 goli.
0
Napoli, Napoli..... :D
5
Niesamowite.
0
Vaas jest w trójce.
0
Ja jestem wielkim fanem FarCry, przeszedłem prawie wszystkie części. 5 jeszcze nie mam ale oglądałem dużo filmików i na największe minusy dla mnie to :
Główny bohater który chyba się nie odzywa i jest kompletnie nijaki - Duży błąd z kreatorem postaci.
Słaby klimat taki bym powiedział mało poważny. Każdy FarCry miał raczej ciężki klimat było czuć że coś złego może się wydarzyć. W piątce to jest raczej radosne strzelanie.
9
Bardzo ciekawy jestem w jakiej formie po tych meczach reprezentacji wejdziemy w ostatnią cześć sezonu. Mam nadzieje że Valverde przygotował tak drużynę że teraz będziemy w najlepszej formie. W ostatnim meczu z Bilbao przynajmniej w pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze.
0
Ostatnio w Wielkopolsce też ktoś wygrał 5 tysięcy przez 20 lat.
2
Tak narzekacie na trenerów Argentyny a to może coś nie tak z piłkarzami? Bo już trochę tam szkoleniowców się przewinęło a nadal gra wygląda słabo (po za MŚ 2014 gdzie jakimś cudem zagrali finale, chociaż cały turniej słabo grali. Można powiedzieć że tylko przegrany finał zagrali ładnie)
1
Jeśli chcemy kupić De Ligta to Vermalen musi odejść. Bo przecież nie sprzedamy Miny. Dla mnie to był błąd z kupnem Kolumbijczyka, było nie zgadzać się na, odejście Masche tylko sprzedać go latem i wtedy sprowadzić De Ligta.
3
Jeszcze przed chwilą pisaliście że fajnie gra Argentyna a teraz ze nic nie wygrają. La Rambla w całej okazałości.
3
Ale ty mądry. Dla mnie twoje nadzieję to nadal bajka fantasy.
18
W tej bajce były smoki?
0
Będę trzymał kciuki za Argentyne ale drugi finał z rzędu i to niestety z chyba słabsza ekipa niż ostatnio, będzie ciężko. Messi miał swoją szansę 4 lata temu, moim zdaniem ostatnią.
0
Nie panikujcie, Samuel dostanie tyle ile chce. Zarząd nie jest taki głupi żeby się go pozbyć.