5

Tak bo Roma nas wyrzuci proszę Cię...

0

Coś czuję że My zatrzymamy ten Real...

9

Liczę na 3-0 a minimum to dwa gole różnicy na naszą korzyść. Nie możemy jechać z niepewnym wynikiem na wyjazd.

0

Jak wygra City lub Bayern to niby kto dostanie nagrodę? Dopóki Messi i Ronaldo grają to on będą dostawać nagrody, czyli Myślę że jeszcze 4 lata minimum.

1

2 minuty

6

Liczę że Messi dziś odpowie, bo nie mogę tego wszystkiego czytać.

0

Tak każdy tak pisze co rundę a Real gra dalej. Jak przegraja to przegraja trzeba czekać cierpliwie.

1

Można jeszcze na próbę wykupić za darmo na miesiąc ligę mistrzów na playerze lub gdzieś indziej?

0

Trudno powiedzieć, moim zdaniem bardzo podobni do siebie zawodnicy. Wygra ten, który popełni mniej błędów.

3

Wszyscy będą gotowi, nie odpuszcza takiego meczu.

1

35 zł bez HD, 45 zł HD i chyba 55 zł 4K.
Mozesz zrezygnować, tylko zrób to kilka dni przed upływem 30 dni bo Ci pobiera kasę, mi tak zrobili.

1

Las Palmas się fajnie gra. Viera, Halilovic ciekawa pomoc.

2

Ja byłem wiele razy świetna atmosfera, najlepsze moje wspomnienie to 6-1 z PSG

0

Pique bez kropli potu na włosach w 40 minucie....

0

Jeśli dziś wygramy to zostanie zamknięta. Za tydzień Atletico - Real i jestem pewny że Atleti straci pkt. przewaga się powiększy.

0

Wypłacić, śmierdzi mi remisem.

0

I lewy wyprzedza Messiego, już 26 goli.

0

Napoli, Napoli..... :D

5

Niesamowite.

0

Vaas jest w trójce.

0

Ja jestem wielkim fanem FarCry, przeszedłem prawie wszystkie części. 5 jeszcze nie mam ale oglądałem dużo filmików i na największe minusy dla mnie to :
Główny bohater który chyba się nie odzywa i jest kompletnie nijaki - Duży błąd z kreatorem postaci.
Słaby klimat taki bym powiedział mało poważny. Każdy FarCry miał raczej ciężki klimat było czuć że coś złego może się wydarzyć. W piątce to jest raczej radosne strzelanie.

9

Bardzo ciekawy jestem w jakiej formie po tych meczach reprezentacji wejdziemy w ostatnią cześć sezonu. Mam nadzieje że Valverde przygotował tak drużynę że teraz będziemy w najlepszej formie. W ostatnim meczu z Bilbao przynajmniej w pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze.

0

Ostatnio w Wielkopolsce też ktoś wygrał 5 tysięcy przez 20 lat.

2

Tak narzekacie na trenerów Argentyny a to może coś nie tak z piłkarzami? Bo już trochę tam szkoleniowców się przewinęło a nadal gra wygląda słabo (po za MŚ 2014 gdzie jakimś cudem zagrali finale, chociaż cały turniej słabo grali. Można powiedzieć że tylko przegrany finał zagrali ładnie)

1

Jeśli chcemy kupić De Ligta to Vermalen musi odejść. Bo przecież nie sprzedamy Miny. Dla mnie to był błąd z kupnem Kolumbijczyka, było nie zgadzać się na, odejście Masche tylko sprzedać go latem i wtedy sprowadzić De Ligta.

3

Jeszcze przed chwilą pisaliście że fajnie gra Argentyna a teraz ze nic nie wygrają. La Rambla w całej okazałości.

3

Ale ty mądry. Dla mnie twoje nadzieję to nadal bajka fantasy.

18

W tej bajce były smoki?

0

Będę trzymał kciuki za Argentyne ale drugi finał z rzędu i to niestety z chyba słabsza ekipa niż ostatnio, będzie ciężko. Messi miał swoją szansę 4 lata temu, moim zdaniem ostatnią.

0

Nie panikujcie, Samuel dostanie tyle ile chce. Zarząd nie jest taki głupi żeby się go pozbyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?