3

5 zł najczęściej. Jednak jak masz bardzo starą kartę to lepiej wymień sobie u operatora na nową bo może Ci LTE nie działać.

9

Dubluja się? Chyba trener nie potrafi ich odpowiednio ustawić.

0

Di Maria- Icardi- Dybala a za ich plecami Messi. Do tego jeszcze jest Aguero który mógłby grać na zmianę z Icardmi. Dlaczego tak Argentyna nie może grać?

0

Na gry online

0

Po ostatnim meczu jest prawie miesiąc do mundialu, Leo spokojnie odpocznie.

2

Ja myślę że trzeba dać szansę chłopakom z drugiej drużyny czy nawet tym młodszym. Mówicie że niby tam nie ma nikogo bardzo się wyróżniającego. Ale czy ktoś być pomyślał że Pedro, Busi, Thiago, Pique czy Bojan zrobią taka kariera a niektórzy z nich będą najważniejszymi zawodnikami w erze Guardiolii? Dostali szansę i ją wykorzystali i jestem przekonany że mamy kilku takich zawodników tylko nie potrzebnie sprowadzamy Vidala, Gomesa, Paulinho, Digne.Za tych czterech graczy z powodzeniem mogli by grać wychowankowie.

0

Był ktoś na zlocie Fan Club Barca Polska? Wybieram się teraz na wspólne oglądanie El Clasico i zastanawiam się jaka atmosfera panuje na takim zlocie.

4

Przez tyle lat nikt nie potrafił obronić LM a teraz Real prawdopodobnie wygra 3 raz. Nieprawdopodobne.

1

Ale przeżywacie ten mecz z Roma. Nie mamy aktualnie pomocy aby wygrać LM i to jest fakt. Trzeba się wzmocnić i będzie dobrze.

11

I wygraliśmy 10 razy więcej :)

2

Jedyne co możemy zrobić to zbić Real okrutnie. Mam nadzieję że z takim nastawieniem wyjdą nasi.

0

Dlatego bardziej chciałabym Eriksena.

1

Thiago, Eriksen. To moim zdaniem dwa nazwiska możliwe do ściągnięcia. Tylko trzeba wyłożyć pieniądze.Sprzedaz Rafinhi, Gomesa, Vidala to powinno być jakieś jakieś 60-80 mln. czy połowa kwoty za Eriksena, Thiago pewnie trochę taniej.

3

Aby grać znów wyśmienity futbol potrzebujemy rozgrywającego dlatego mam wielkie nadzieje ze zarząd zrobi wszystko aby kogoś kupić. Szanuję Rakietę ale to nie jest pomocnik na Barcelonę.

0

Da ktoś dobry link na telefon?

0

No bardzo dużo :D

5

No i po Napoli. Aby wygrywać mistrzostwo trzeba mieć wielką mentalność.

0

Jak zdobędziemy jutro mistrzostwo to ten przejazd autokarem będzie z pucharami?

0

Moim zdaniem Nie trzeba oglądać wcześniejszych filmów. Ja byłem na najnowszym Kapitanie Ameryka a poprzednich na oczy nie widziałem i świetnie się bawiłem.

22

Przeżyliśmy jak obronili LM, przeżyjemy jak wygrają 3 raz. Będzie dobrze i tylko takich zmartwień Wam życzę. Dobranoc

0

3-0. Jeśli w dwumeczu jest remis np. 5-5 to awansuje drużyna która ma więcej goli na wyjeździe.

2

Jak ktoś liczy na to że ktoś inny z dwójki Messi Ronaldo zdobędzie złota piłkę przed zakończeniem kariery tych zawodników to jest w błędzie.

37

Myślę że jakby Denis grał tyle co Piotr to na pewno byłby lepszy.

1

Myślę że nie. Chyba żaden trener nie został w Realu przegrywając wszystko.

1

Napoli musi wszystko wygrać, trudne zadanie ale moim zdaniem jeśli to zrobią będą mistrzem. Juve nie da rady wygrać spotkań z Interem i Roma. W którymś z tych stracą.

1

Czyli dziś jeśli Atletico przegra w gra z świetnym Betisem jesteśmy Mistrzem. Dwa tytuły w dwa dni tego jeszcze nie było.

0

Szkoda że Andres odchodzi bo moim zdaniem grał bardzo dobry sezon, myślę że dużo lepszy niż ostatni i byłby ważnym zawodnikiem w przyszłym sezonie. No ale może chce odejść w dobrej formie. Mamy Cou i trzeba dać szanse Denisowi.

0

Shit.Smakuje i pachnie płyn do chłodnicy. Nie polecam.

1

Redmi 4x

0

Myślę że dobrze byłoby kupić Reine. Swoje lata ma więc by nie narzekał a bramkarzem jest dobrym i do tego jest wychowankiem. Szkoda aby Jasper siedział na ławie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?