bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tego Lipca odwiedzę Cam Nou po raz pierwszy, na szczęście jeszcze nie ruszają z budową.
0
Bo trochę widziałem spotkań Argentyny, wystarczy spojrzeć na eliminacje i walka do ostatnich sekund o awans.
2
Nie ma co się łudzić że Argentyna coś wygra na tych mistrzostwach. Coś przeczuwam że w przyszłym tygodniu czeka ich mecz o życie z Chorwacja. Islandia już pokazała że łatwo nie ma z nimi.
0
Ta, szczególnie z linią pomocy co w ekstraklasie by nie dała rady.
0
Ben Yedder chyba
1
W PSN tylko cyfrowa wersja. Nigdy tam nie kupuj na premierę gier bo jest dużo drożej niż na płycie. Jakaś lepsza wersja prawie 400 zł. Na płycie 230.
3
Tak naprawdę to Hiszpania = Barcelona. Wszyscy pamiętają co wygrali jak Barca była w szczycie formy od 2008 do 2012. Od czasu kiedy Barca przestała zachwycać, reprezentacja gra podobnie.
2
Chyba czas odpocząć od La Ramblii.Od pewnego czasu ciągle to samo. Narzekanie, wyśmiewanie wszystkiego i wszystkich i jeszcze raz marudzenie.
1
Barca chyba 15 Atletico 23
0
Co to się porobiło że za bramkarza tyle trzeba płacić.
0
Szczególnie że przecież tak mało zarobił w tej swojej karierze...
1
Ja uważam że nie warto. Oni zawszę wciskają te ubezpieczenia a wychodzi to na tyle drogo że jak ten sprzęt się popsuje po tych 3 czy 4 latach to taniej będzie kupić nowy.
1
Brak mi słów na to co robi Antułan. Chciałem żeby przyszedł ale w sposób jaki to jest załatwianie po prostu mnie szokuje. Po co robi takie zamieszanie ? Przecież to jest jakieś niedorzeczne. Facet musi mieć jakiś problem ze sobą. Brakuje tylko aby powiedział: Odchodzę do Barcelony - Żartowałem.
0
Raczej to nie ma znaczenia, bo każda gra się instaluje.
0
1 TB. Wszystkie gry na PS4 muszą się instalować a każda gra właściwie to minimum 30 GB. Ja po dwóch latach zapełniłem dysk 1 tb.
1
Ale jaja z tym Griezmannem. Już widzę ten ból tutaj jeśli powie że zostaje.
8
Sto razy bardziej wolałbym Thiago niż Arthura. Podobna kasa a doświadczenie i umiejętności dużo większe Thiago. No ale cóż, trzeba znów zrobi jakiś brazylijski przekręt. Czekam aż klubem zaczną rządzić ludzie którzy mają w sercu FCB.
0
Dziwisz się? To wielka gwiazda i raczej każdy by chciał żeby przyszedł
0
Powie mi ktoś po co dwie wersje tego filmiku Griezmann nagrał? Przecież decyzja może być jedna. Będzie losowal?
4
Taaa, zobacz sobie klasyki od 2010-2012.
3
Uważam że ciekawy trener ale trudno powiedzieć. Dużo Mistrzostwa Świata pokażą. W piłce klubowej można powiedzieć że trenował tylko Porto. Ma podobne papiery jak André Villas-Boas a jak wiadomo Portugalczyk jednak niczym szczególnym się nie popisał. Osobiście uważam że Real potrzebuje kogoś z charyzmą i dużym autorytetem jaki miał Zidane.
0
Może teraz Antułan coś powie o swojej przyszłości, skoro ten Lemar przyszedł.
0
Obstawiam że na komputerach będą grać w wieska :D
0
Ciekawe czy w cyberpanku 2077 będą nawiązania do wiedźmina. Doskonale pamiętam jak w wiesku 3, Ciri opowiadała że była w świecie gdzie były roboty itp. bardzo cieszą takie smaczki.
0
To będą uważać że mają super trenera.
0
No to teraz niech Hiszpania nie wyjdzie z grupy. Kibice Realu będą mieć kupę w majtach:)
0
Na konferencji tak powiedział czy wcześniej?
0
Jak dla mnie brak decyzji to dobra wiadomość. Bo przecież gdyby miał zostać to czemu miałby tego nie ogłosić. Może jest porozumienie ale nie chcą ogłaszać transferu przed 1 Lipca. Jestem pozytywnie nastawiony.
0
Dlatego ja uważam że nie jest potrzebny. Ale było dużo głosów za.
0
Okładki raczej pójdą do druku we wrześniu więc nie ma problemu.