bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nie którzy tutaj chcą Pogbę. A na jakiej pozycji on miałby grać ? Czy to miałby być długo wyczekiwany następca Xaviego ?
0
Rodrigo Moreno z Valencii. Ciekawy zawodnik pewnie za 60-70 mln by się Valencia zgodziła.
0
Jak nie dostanie oferty od Barcelony to czemu nie :(
0
Ja bym już środkowego pomocnika nie sprowadzał. Na 1 pozycje mamy 2 zawodników z czego Rakitić to jakby nie patrzeć klasa świata (jednak moim zdaniem na w stylu Barcelony) Jeśli sprowadzimy kolejnego gwiazdora to czy Rakitić oraz ten którego sprowadzimy powiedzmy , że Pjanić zgodzą się nagle grać połowę spotkań ? Jak dla mnie to nie można mieć 2 klasowych pomocników na jednej pozycji. Klasowy pomocnik + Arthur + ewentualnie ktoś z młodych to jest OK. Jeśli chcemy pomocnika pasującego do Barcelony i ma grać pierwsze skrzypce to Rakitić powinien zostać sprzedany. Nie kojarzę aby Xavi miał zmienika na swoim poziomie. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać jeśli rzeczywiście kupimy Rabiota/Thiago/Pjanica i czy tak łatwo któryś z nich zaakceptuje siedzenie pół sezonu a nawet więcej na ławce bo przecież do podziału minut jest jeszcze Arthur. Ja zdecydowanie wolałbym klasowego konkurenta dla Suareza bo Paco jest ok ale nie na wielkie mecze.
0
Jak sprzedamy Digne to ktoś ze szkółki jest aby być numerem 2? Dużo tutaj się pisze o różnych talentach ale czy rzeczywiście jest ktoś na poziomie przynajmniej Lucasa? Bo nie śledzę zbytnio młodzików.
0
Napoli straciło Jorginho i trenera. Nie wiem czy Carlo da radę.
0
Jestem ciekaw jak Inter się zaprezentuje w tym sezonie. Zrobili ciekawe transfery, pewnie jeszcze kogoś kupią. Na pewno będzie ciekawie w walce o mistrza chociaż Juve znów się wzmocniło i będzie ciężko innym.
18
Pięknie się zapowiada. Nie mogli zagrać na Wanda czy Mestalla?
0
W Poznaniu nie jest źle, większość nowych autobusów czy tramwaje są z klima.
0
Co kto lubi :D
4
Co zrobiło na Was największe wrażenie w Barcelonie? Na mnie Sagrada Familia, już wcześniej w internecie widziałem że to coś niesamowitego. Jednak na żywo to dopiero robi robotę. Aż trudno sobie wyobrazić jak to zbudowali w tamtych czasach. Każdemu polecam to zobaczyć.
2
Ja chyba mimo wszystko Thiago i myślę, że to będzie on. Po pierwsze za dużo się nie mówi o nim, więc teoretycznie będzie to transfer niespodzianka a po drugie Bayern jest otwarty na negocjacje więc pewnie wystarczy wpłacić te 60-70 mln.
0
O ile dobrze pamiętam to na koniec okienka rok temu, Fernandez czy jak mu tam też obiecywał wielki transfer i nic z tego nie wyszło. Oby Eric nie popełnił tego błędu.
1
No ale chociaż mieliśmy ubaw z przyjaciółmi :D
0
Sangria smakowała? Mnie na La Ramblii skasowali 12 euro za lamke, bo nie zapytałem o cenę :D(w sklepie ok 5 euro za 2 litry.)
0
Siema powie mi ktoś jak to jest z podatkami? Czy te pieniądze idą całkowicie do kieszeni państwa? Bo jeśli tak to im bogatsi obywatele tym więcej płacą podatku, czyli państwo ma wiecej kasy. Tak się zastanawiam bo licząc te setki milionów z podatków, które muszą płacić piłkarze to z nich Państwa takie jak Anglia czy Hiszpania maja niezle kokosy.
3
Mam nadzieje że Malcom będzie mógł pokazać wszystkie swoje mocne strony, a nie będzie miał zakaz strzelania i dryblingu by tylko przyjąć i podać do Messiego.
11
A Mina był najlepszym obrońcą w Ameryce a w Barcelonie każdy widział co wyprawiał. Poczekajmy zobaczymy co ten Vincius pokaże.
0
Informacja podana przez portal mountain.ru, jakoby w akcji ratunkowej na Latoku I miał brać udział Adam Bielecki, okazała się nieprawdziwa. Portal wpuścił w maliny wszystkie polskie serwisy informacyjne, a sam Adam o swoim udziale dowiedział się...z mediów.
Gotowość do podjęcia działań ratunkowych zgłosił natomiast Andrzej Bargiel. Dalsze kroki zależeć będą od pogody, która póki co nie pozwala na wysłanie śmigłowca.
0
Nie jest źle, ja też w tym roku pierwszy raz leciałem.
21
FANTASTYCZNA WIADOMOŚĆ DLA NASZYCH ABONENTÓW: LIGA MISTRZÓW UEFA I LIGA EUROPY UEFA POZOSTAJĄ NA PLATFORMIE NC+‼‼‼
Dzięki współpracy z Telewizją Polsat wszystkie mecze najbliższego sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze Ligi Europy UEFA będą dostępne dla abonentów nc+.
Abonenci nc+ posiadający kanał CANAL+ zobaczą wszystkie mecze transmitowane na kanałach i w serwisach pay-per-view Polsat Sport Premium bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna do końca tego roku. Więcej: http://bit.ly/LMwncplus
0
Zależy ile gwiazdek ale z 3 tysiące minimum.
6
Oglądałem film Trup i jest to cholerne mistrzostwo świata
0
Nie będzie nic na dysku.
0
Mówicie o Pogbie a czy są jakieś przesłanki, że do tego transferu mogło by dojść?
1
Warto dodać, że mecze Barcy raz będą na C+ a raz na Eleven. Więc trzeba mieć te kanały aby obejrzeć wszystkie spotkania Barcy. Ipla musisz wykupić za 365 zł aby oglądać LM, chyba że dokupisz kanały polsat premium w swojej telewizji.
0
xiaomi mi 6 lub Huawei P20 Lite
0
Byłem ostatnio na Camp Nou i muzeum. Widziałem te wszystkie złote buty i złote piłki Messiego. Zastawia mnie jedna sprawa, czy to są oryginały i Leo i trzyma w tym muzeum czy jakieś repliki ?
0
Wiadomo co z Rafinha? Nic się nie mówi o jego odejściu a mialbyc sprzedany w pierwszej kolejności.
0
Wózek 8 ton? Przecież duży bus waży ok tony.