0

Nie można.

1

Mam nadzieję, że Valverde będzie od razu mocno stawiał a nowych zawodników. Bo w ostatnich latach W Barcelonie bardzo powoli się wprowadza nowych zawodników, którzy nie mają statusu gwiazdy.

32

Myślę że Semedo pokaże klasę.

5

Ładna ekipa nam się robi, na ławce- Roberto, Arthur, Malcom, Vidal, Lenglet, Paco/Munir może Rafinha. Każdy może wejść i zrobić różnice.

0

Myślisz, że jeszcze Barca będzie kogoś ważnego będzie chciała kupić, czy to już definitywnie ostatni duży transfer?

0

Myślałem że chcesz kupić najlepszy z tych

0

Jak jest tak jak pisze DiMarzio to jutro najpóźniej.

0

Mi mix absolutny kozak. Moim zdaniem nie opłaca się kupować tych Samsungow poza serią Galaxy S

0

A ja nie chciałbym aby grał na prawej obronie. Mam wrażenie, że nie istnieje on w ataku.

0

Kto wie może ktoś jeszcze przyjdzie skoro Vidal przychodzi prawie za darmo.

0

Po przyjściu Vidala będzie tylu pomocników że nie mam pojęcia gdzie tam Valverde będzie chciał Roberto wcisnąć.

3

Strzelił gola w meczu z Juve i bardzo go celebrowal

10

Widzę że zdaniem niektórych to wszyscy są szklanki.

0

Mówi się że Co u dostał już ale to chyba nie potwierdzone. Jednak coś jest na rzeczy bo przecież nie kupowali by tych zawodników gdyby nie mogli grać.

0

Masz link, bo nie wiem o jakie chodzi?

0

Ja obejrzałem 8 jeśli pytasz.

3

Jak kupimy Vidala za 20 mln to jeszcze powinni powalczyć mocno o de Jonga. Tylko wtedy odejście Gomesa i Denisa lub Rafinhi jest konieczne.

2

Bayern nie sprzeda dwóch pomocników, jeśli odejdzie Vidal to zostanie Thiago.

14

'' Sampaoli najbardziej skrytykował jednak Arturo Vidala, piłkarza Bayernu, który niedawno ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej, by po jednym dniu wycofać się ze swojej decyzji. - To jest przypadek dla lekarzy specjalistów. Nie ma nad sobą kontroli. Podczas lotu powrotnego z Limy, spytał mnie, czy może napić się piwa, które kupił sobie na lotnisku. Zabroniłem mu, tłumacząc, że będą witać nas działacze federacji. Zareagował na to w ten sposób, że piwa nie otworzył, wraz z kilkoma innymi otworzył natomiast butelkę whisky - podsumował klubowego kolegę Roberta Lewandowskiego szkoleniowiec reprezentacji Argentyny. '' Trochę szkoda, że działacze Barcy już nie kierują się żadnymi wartościami.

0

Vidal to przecież bardzo dobry piłkarza ale powiem Wam, że nie spodziewałem się takiego czarnego charakteru w Barcelonie. Ogólnie to jestem zadowolony bo nie było już miejsca w kadrze dla topowego pomocnika.

11

Chyba najbardziej frajerskie zachowanie jakie kojarzę w mojej kibicowskiej '' karierze'' a jestem rocznik 95

1

Oby się udało,nawet za grosze oddać

26

Ten Bonucci to naprawdę wstydu nie ma, że wraca do Juve. Co trzeba mieć w głowie.

1

Najważniejsze są dane na bilecie i kod kreskowy, który otworzy Ci bramki.

0

Czemu nie realny? Uważasz, że United go nie sprzeda za żadne pieniądze? Ja uważam, że Pogba i jego Agent są wstanie zrobić taki cyrk jeśli będą chcieli opuścić United, że wystarczy wpłacić odpowiednią kwotę a myślę, że ze 120 mln Barca może wydać jeszcze.

2

27 stopni w Poznaniu o 23.Czy to nie są jakieś rekordy jeśli chodzi o temperaturę o tej godzinie? Człowiek leży w samych majtkach a potem leje się po czole :D Ale i tak wolę to od deszczowego i chłodnego lata.

0

Tk, odejdzie Vidal na pewno i raczej będą się pozbyć Paco lub Munira, Gomesa i być może Rafinhi. Myślę żę 3 zawodników opuści Barcelone.

1

Jak odchodził to wiedziała, że przez 3 lata nie ma szans na skład.

2

Jeśli przyjdzie Pogba to Ivan po mistrzostwach życia na ławkę? Czy Pogba za 120 mln z wielkim ego na ławkę? Uważam, że ten transfer nic dobrego nie przyniesie dlatego wolę Thiago, który na pewno łagodnej zniesie spokojne wprowadzanie do składu.

1

Jeśli Pogbe naprawdę zwoła konferencje to i tak nie mamy co się cieszyć. Jeszcze żadna nie skończyła się dla Nas pozytywnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?