bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
400
0
Ok ale taki mecz o pietruszkę trochę
1
Jak ja go zawsze chciałem kupić w 17 czy 18 to Bayer chciał 60 mln
0
Wszyscy śmiali się z Chelsea przed sezonem a wygrywają 3/3 w tym sezonie. Uwielbiam jak spece z La Ramblii kompletnie się mylą :)
0
Kto wie może za rok go kupią.
4
Jakoś mi tu nie pasuje. Mbappe lub Gabriel Jesus. Jeśli chcemy wygrywać napastnik musi być z TOPu
0
Ciężko mi powiedzieć bo od dawna oglądam filmy tylko w serwisach online. Jednak pewnie jakaś stronka powstanie.
0
Moim zdaniem maja najsłabszych piłkarzy od wielu lat. Największy błąd to zostawienie tego słabego Klafurucia czy jakoś tak na trenera i słabe okno transferowe. Gdyby po sezonie przyszedł trener z głową na karku, zrobił swoje transfery i przepracowal cały okres przygotowawczy legia być może grała by w Europie.
0
Na PEB jest sporo linków
2
7 kolejka - Bilbao, 8-Valencia, 9-Sevilla, 10- Real Madryt. 4 mecze z trudnymi rywalami, zapowiada się bardzo trudny październik. W 4 spotkaniach można się zbliżyć do mistrzostwa lub stracić dużo punktów. Zapowiada się ciekawie.
0
Jeśli po remoncie będzie wyglądał tak jak na projektach to będzie piękny.
4
A dla mnie Camp Nou ma klimat nie powtarzalny na całym świecie.
0
Najlepiej od razu zrezygnować aby potem nie zapomnieć a oglądać możesz i tak cały miesiąc. Chyba, że zastanawiasz się czy premium kupować dalej.
17
Chyba sobie żartujesz. Murawa była katastrofalna a piłkarze Realu to nie jakaś Legia żeby w każdych warunkach gładko ich pokonać.
0
Wystarczy nc+ za 80 zł.
1
Przecież każdy tu chce 4-3-3....
1
Gol był ze spalonego = dobre ustawienie obrony. Żadnego farta tu nie widzę.
1
Panie jak tu mieli grać ładny futbol jak murawa była dziurawa jak ser szwajcarski? Dobrze się czujesz?
9
Po tym meczu nie można nikogo oceniać ponieważ murawa nie pozwalała grać w piłkę. Dobranoc.
1
Nie wiem co to za problem mecz w sobotę o 22. Mi nawet to w niedzielę nie przeszkadza a wstaje przed 5. Dorośli ludzie a przeżywają, że mecz za późno. Co wy po 8 godzin musicie spać?
0
Tak patrząc na pomoc Realu to poza naprawdę dobrymi zawodnikami, którzy grają w pierwszym czyli Casemiro-Kroos-Modric nie mają kompletnie zmienikow tym bardziej, że Chorwat i Toni to nie są zawodnicy którzy zagrają 60 spotkań w sezonie. Ciekawe jaki mają pomysł aby zastąpić ich Ceballosem czy Llorente.
0
Wielu piłkarzy ma swoje marki u produkują różne produkty najczęściej odzież. Często też widać, że sami nasza koszulki czy biżuterię a na nich mają swoje inicjały. Jak np. Suarez ma plecak z logo LS9. Nie uważacie, że to trochę słabe? Czy chcielibyście chodzić w koszulce ze swoim nazwiskiem?
1
To raczej głośno Ci konsola chodzi a nie napęd bo tak jak mówię gra chodzi z dysku. Poczytaj sobie w internecie jeśli mi nie wierzysz.
0
Jak grasz z płyty to gra się instaluje na dysk i pobierasz tylko aktualizacje ok 2-4 GB.
0
Napęd chodzi tylko przy włączeniu gry 10 sekund. Wszystkie gry na PS4 instalują się w całości na dysku.
0
Jak sama instalka? Jak kupujesz grę z Psstore to musisz pobrać cała grę ok 50 GB w przypadku FIFY
0
A po co Ci Fifa z PStsore? Jak na płycie kosztuje 240 może nawet taniej da się kupić a w PSstore 290 najtańsza wersja? Ważyć będzie od 40 do 50 GB.
4
Dziękuję Panie!
0
Dokładnie exy to zdecydowanie to po co się kupuje konsole.
1
Chyba żartujesz 8/10 exow od Sony to hity. Na żadnym PC nie zagrasz w The Last of us, Uncharted, God of War,Horizon, Heavy Rain i wiele innych.