6

Zielu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to czuję wpierdziel. Z celta na wyjeździe zawsze gramy fatalnie a co dopiero w takim składzie. No ale cóż jeśli ma to pomóc w finale PK to jestem na tak. No ale jednak ten rekord kusi...

0

Nc + go jest płatne.

0

Ale po co grać jak możemy odpocząć przed meczem z Realem.

0

Dlatego cały czas mówię o zakupie Eriksena

0

Nie bo gramy Puchar Króla finał i dlatego ten mecz jest przesunięty. Chcesz na siłę grać w tygodniu przed meczem z Realem?

10

Dla mnie najbardziej denerwujące jest to że Luisito gra na lewej stronie. Przecież on nawet Wawrzyniaka nie przejdzie. Musi grać wysoko na szpicy i ładować gole. Mam nadzieję że od przyszłego sezonu, jak już każdy przejdzie okres przygotowawczy to będziemy grać z przodu Dembele-Suarez-Messi a w pomocy Coutinho- Rakitic(chyba że przyjdzie jakiś nowy pomocnik, tego sobie zycze) i Busi

0

No to Lech na mistrza!

0

Jakby Atletico wypadło z pierwszej 4 t wtedy 5 drużyn by grało.

17

O nie znów wygraliśmy czas ponarzekać

1

A co długo czekamy? Ledwie 3 lata temu wygraliśmy, a niektórzy tutaj zachowują się jakbyśmy z 20 lat czekali.

0

Chyba bardzie tutaj boli to że Real wygrywa seryjnie LM.

1

Powiem Wam że większość osób na tej stronie mnie zadziwia. Tryplet wygrywamy dwa raz na ponad 100 lat, do tego jako jedyni wygrywamy go dwa razy. A na tej stronie wszyscy oczekują tego co roku i jak mam szansę na dublet to każdy płacze bo nie będzie LM. Ludzie cieszcie się z tego co mamy.

0

Oby Real trafił na Liverpool, tylko Klopp ma szanse ich wywalić.

3

Moim zdaniem Barcelona latem powinna wszystkie siły skupić aby pozyskać Eriksena nawet kosztem Griezzmana.

1

Bo nawet po takim posiłku cukier nie powinien wynosić 350.Jak po dwóch godzinach, po posiłku jest wyższy niż 140 to jest niedobrze.

1

Jak zdobędziemy dublet to na pewno zarząd nie zwolni Valverde. Moim zdaniem nawet było by to bez sensu, bo kto miałby przyjść? Ale uważam też że Valverde powinien przemyśleć to czy jest w stanie prowadzić Barcelonę zgodnie z oczekiwaniami kibiców. Czy jest w stanie po prostu grać piękny futbol, jeśli nie to dymisja. Mamy Leo na ostatnie 4 lata i musimy to wykorzystać. Po mundialu w Katarze czas na Xaviego, który prawdopodobnie dostanie bardzo trudny projekty. Nie będzie prawie żadnego piłkarza z obecnej Barcelony i będzie trzeba budować nową drużynę.

0

Jak zdobędziemy dublet to na pewno zarząd nie zwolni Valverde. Moim zdaniem nawet było by to bez sensu, bo kto miałby przyjść? Ale uważam też że Valverde powinien przemyśleć to czy jest w stanie prowadzić Barcelonę zgodnie z oczekiwaniami kibiców. Czy jest w stanie po prostu grać piękny futbol, jeśli nie to dymisja. Mamy Leo na ostatnie 4 lata i musimy to wykorzystać. Po mundialu w Katarze czas na Xaviego, który prawdopodobnie dostanie bardzo trudny projekty. Nie będzie prawie żadnego piłkarza z obecnej Barcelony i będzie trzeba budować ekipę.

1

Ta bo ewentualne 3 mecze by ich zajechaly na śmierć, tym bardziej że Samuel nie wygrał jeszcze LM

3

Mam nadzieję że chociaż w klasyku zagramy wielki mecz skoro już nie mamy na co oszczędzać sił. Teraz liga bez porażki to musi być ważny cel, bo to przecież zdarza się raz na 100 lat?

39

Może i karny był ale zauważyliście że w każdej edycji LM gdzie Real wygrał jest duża kontrowersja? To chyba już nie przypadek.

20

Już myślałem że Cristiano ściągnie majtki po tym golu, pewnie penisa też ma największego na swiecie.

0

Policz ile kosztowali - Gomes, Paulinho, Paco, Vidal i zadaj sobie pytanie czy jeden Eriksen nie zrobiłby więcej niż ta 4?

0

Arthur to dla mnie taka sama nie wiadoma jak ten nasz Kolumbijczyk którego nazwiska już nie pamiętam. Eriksen to jest jedyny człowiek, który może uzdrowić naszą pomoc.

1

Nic to nie da dopóki Rakitic będzie numerem jeden w pomocy. Moja babcia podobnie rozgrywa piłkę.

0

To aż strach pomyśleć na jakim my jesteśmy poziomie.

25

To dobrze czy źle? Bo już nie wiem czy mamy się śmiać z Romy czy Nie.

1

To co się wydarzyło w tej kolejce LM tylko potwierdza jak ważny jest każdy gol w tych dwumeczach. Trzeba walczyć w każdej minucie.
Jestem tak wściekły na Naszych że chyba już żaden puchar w tym sezonie mi tego nie wynagrodzi. Chciałbym aby jakiś Puyol czy ktoś podany zjebal ich publicznie.

0

Tak ja My mieliśmy do półfinału po wylosowaniu najsłabszej Romy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?