bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak
2
Dziś mój pierwszy polski Klasyk Lech-Legia, który obejrzę na stadionie. Gdy kupowałem bilet miałem nadzieję na mecz o mistrzostwo na Bułgarskiej ale niestety tak nie będzie. Mimo wszystko liczę na emocje i mistrzostwo dla Jagi.
0
Jednolity plan? Chyba według Sportu...
0
Moim zdaniem ostatnia opcja lub ogłoszenie po MŚ
0
To będzie ciężki czas dla Miny :D
11
Pewnie fizycznie i szybkościowo nas zajadą. Szczerze mówiąc nie wiedzę zbyt wielu pozytywów przed meczami z Kolumbią i Senegalem ale kto wie jak to będzie...
0
Moim zdaniem jest jest tak źle. Ja osobiście bym to widział tak ; Masche,Banega,Messi,Di Maria,Aguero/Icardi oraz Dybala.
0
Bardzo Lubie Suareza ale w tym sezonie to On tylko potrafi patelnie strzelać. Zero dryblingu, zero wygranych pojedynków 1 na 1. Oby Griezmann przyszedł i może to postawi go na nogi.
3
Ten mecz pokazał że potrzebujemy trzeciego klasowego stoper. Na ten moment trzeci Vermalenen co chwilę ma uraz a Mina to jest kolejny przekręt po Douglasie.Czy naprawdę nie mamy w rezerwach zawodnika co by nie mógł grać w jego miejsce?
0
Gdzieś czytałem że Neymar wrzucił zdjęcie w nowej koszulce PSG i napisał coś ze się cieszy ze nadal będzie gral w PSG czy coś takiego. Prawda to?
0
Dla mnie transfer zimą jest bez sensu. Ciężko będzie mu wejść w rytm grania w Barcelonie, pewnie zagra gdzieś w lutym bo wcześniej nie będzie dostosowany.
0
A kto te wyjazdy organizuje ? Czy to jest fan club ?
0
To czemu niby już w grudniu spotykali się z przedstawicielami Realu ? Co po 4 miesiącach już zmienił zdanie ?
2
Skoro ten transfer Neymara do Realu już był planowany od dawna to nie łatwiej było go kupić od razu z Barcelony płacąc klauzule ? Przecież i tak go kibice będą nienawidzić nawet jak przejdzie z PSG.
2
Zależy kto co lubi. Większości spotkań to nie wygląda tak efektownie jak to piszesz. Tylko kilka podań w środku pola, długa piła na skrzydło i wrzuta x20
0
Douglas
0
Moim zdaniem tylko takie gadanie ale mają prawo być wkurzeni. Jednak jeśli Griezmann jest na Tak to Barca wpłaca klauzulę i tyle.
0
W Barcelonie będzie musiał co mecz robić 100 podań i to 95 celnych.
0
Ja bym si cieszył z takiego powrotu ale nie liczę na jakiś duży transfer do pomocy. Griezmann + jakiś środkowy obrońca to moim zdaniem jedyne transfery.
1
Skoro mówicie że Messi brzydko zaatakował Ramosa to co zrobił chwilę później Bale?
1
Mamy naprawdę ogromną siłę rażenia z przodu. Jeśli przyjdzie Griezmann to już w ogóle będzie miazga. Wtedy do perfekcyjnego składu moim zdaniem będzie brakować takiego Thiago w formie ale kto wie może sprawdzi się ten Arthur.
1
Był spalony przy golu na 3-1?
1
Z całym szacunkiem, naprawdę uważasz że kogoś to interesuje ? Bo spamujesz ostatnio bardzo z tym tematem :)
4
Jak chce to chyba warto.
0
Dla trochę lepszej grafiki? Do tego warto zapytać jaki to jest TV bo takie za 2-3 tysiące to żadne 4k.Moim zdaniem warto odłożyć kasę i za dwa lata kupić PS5 bo myślę że na koniec 2019 się pojawi a na jesień 2020 to na pewno.
0
Tak jest zlot FCB Polska ale już chyba za późno aby się zapisać. Chociaż możesz do nich napisać.
0
Znajomy ale przeoczyłem ten '' hit''na Facebooku
0
Haha ten co śpiewa to mój znajomy że szkoły. Ale jaja :D Pierwszy raz to widzę.
3
Ogólnie coś słabo ostatnio gramy u siebie na CN z Realem. Nie wiem czy to Real odczuwa mniejsza presję na CN i lepiej im idzie? Bo właśnie My na Santiago ostatnio ich bijemy.
3
5 zł najczęściej. Jednak jak masz bardzo starą kartę to lepiej wymień sobie u operatora na nową bo może Ci LTE nie działać.