0

Tak

2

Dziś mój pierwszy polski Klasyk Lech-Legia, który obejrzę na stadionie. Gdy kupowałem bilet miałem nadzieję na mecz o mistrzostwo na Bułgarskiej ale niestety tak nie będzie. Mimo wszystko liczę na emocje i mistrzostwo dla Jagi.

0

Jednolity plan? Chyba według Sportu...

0

Moim zdaniem ostatnia opcja lub ogłoszenie po MŚ

0

To będzie ciężki czas dla Miny :D

11

Pewnie fizycznie i szybkościowo nas zajadą. Szczerze mówiąc nie wiedzę zbyt wielu pozytywów przed meczami z Kolumbią i Senegalem ale kto wie jak to będzie...

0

Moim zdaniem jest jest tak źle. Ja osobiście bym to widział tak ; Masche,Banega,Messi,Di Maria,Aguero/Icardi oraz Dybala.

0

Bardzo Lubie Suareza ale w tym sezonie to On tylko potrafi patelnie strzelać. Zero dryblingu, zero wygranych pojedynków 1 na 1. Oby Griezmann przyszedł i może to postawi go na nogi.

3

Ten mecz pokazał że potrzebujemy trzeciego klasowego stoper. Na ten moment trzeci Vermalenen co chwilę ma uraz a Mina to jest kolejny przekręt po Douglasie.Czy naprawdę nie mamy w rezerwach zawodnika co by nie mógł grać w jego miejsce?

0

Gdzieś czytałem że Neymar wrzucił zdjęcie w nowej koszulce PSG i napisał coś ze się cieszy ze nadal będzie gral w PSG czy coś takiego. Prawda to?

0

Dla mnie transfer zimą jest bez sensu. Ciężko będzie mu wejść w rytm grania w Barcelonie, pewnie zagra gdzieś w lutym bo wcześniej nie będzie dostosowany.

0

A kto te wyjazdy organizuje ? Czy to jest fan club ?

0

To czemu niby już w grudniu spotykali się z przedstawicielami Realu ? Co po 4 miesiącach już zmienił zdanie ?

2

Skoro ten transfer Neymara do Realu już był planowany od dawna to nie łatwiej było go kupić od razu z Barcelony płacąc klauzule ? Przecież i tak go kibice będą nienawidzić nawet jak przejdzie z PSG.

2

Zależy kto co lubi. Większości spotkań to nie wygląda tak efektownie jak to piszesz. Tylko kilka podań w środku pola, długa piła na skrzydło i wrzuta x20

0

Douglas

0

Moim zdaniem tylko takie gadanie ale mają prawo być wkurzeni. Jednak jeśli Griezmann jest na Tak to Barca wpłaca klauzulę i tyle.

0

W Barcelonie będzie musiał co mecz robić 100 podań i to 95 celnych.

0

Ja bym si cieszył z takiego powrotu ale nie liczę na jakiś duży transfer do pomocy. Griezmann + jakiś środkowy obrońca to moim zdaniem jedyne transfery.

1

Skoro mówicie że Messi brzydko zaatakował Ramosa to co zrobił chwilę później Bale?

1

Mamy naprawdę ogromną siłę rażenia z przodu. Jeśli przyjdzie Griezmann to już w ogóle będzie miazga. Wtedy do perfekcyjnego składu moim zdaniem będzie brakować takiego Thiago w formie ale kto wie może sprawdzi się ten Arthur.

1

Był spalony przy golu na 3-1?

1

Z całym szacunkiem, naprawdę uważasz że kogoś to interesuje ? Bo spamujesz ostatnio bardzo z tym tematem :)

4

Jak chce to chyba warto.

0

Dla trochę lepszej grafiki? Do tego warto zapytać jaki to jest TV bo takie za 2-3 tysiące to żadne 4k.Moim zdaniem warto odłożyć kasę i za dwa lata kupić PS5 bo myślę że na koniec 2019 się pojawi a na jesień 2020 to na pewno.

0

Tak jest zlot FCB Polska ale już chyba za późno aby się zapisać. Chociaż możesz do nich napisać.

0

Znajomy ale przeoczyłem ten '' hit''na Facebooku

0

Haha ten co śpiewa to mój znajomy że szkoły. Ale jaja :D Pierwszy raz to widzę.

3

Ogólnie coś słabo ostatnio gramy u siebie na CN z Realem. Nie wiem czy to Real odczuwa mniejsza presję na CN i lepiej im idzie? Bo właśnie My na Santiago ostatnio ich bijemy.

3

5 zł najczęściej. Jednak jak masz bardzo starą kartę to lepiej wymień sobie u operatora na nową bo może Ci LTE nie działać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?