La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

1

Tak ogólnie to myślę że na naszej reprezentacji jest za duża presją. Wszyscy mają oczekiwania jakbyśmy od wielu lat byli w czołówce futbolu. Po za euro to od wielu lat nic nie gramy. Dla mnie to nie będzie niespodzianka jak nie wyjdziemy z grupy.

0

@bartekvisca  Pokazanie dobrego futbolu na tle Nigerii jest wysoką presją?

0

@SeeleyBooth Po za Lewandowskim nie uważam aby Nigeria była w czymś gorsza od nas.

konto usunięte

17

@bartekvisca  Nic nie gramy? Przecież odkąd przyszedł Nawałka to ta drużyna gra sporo ponad oczekiwania

0

@bartekvisca  Jasne, że mamy wobec nich oczekiwania skoro pokazywali, że potrafią grać.

konto usunięte

0

@Pusshi Niestety porównując do tego jak graliśmy dwa lata temu jadąc na ME to teraz gramy duuużo gorzej i ciężko tego nie zauważyć.

konto usunięte

0

@_Deco_10 Nie wiem czy pamiętasz ale przed euro przegraliśmy z Holandia i tylko zremisowaliśmy ze słabą Litwa... Ludzie skazują nas na porażkę po przegranym sparingu z Nigerią..

konto usunięte

0

@Pusshi Tutaj nie chodzi o to z kim graliśmy czy nawet o poszczególne wyniki tylko o to jak ten mecz wygląda przez 90 minut. Dla mnie spadek poziomu gry zarówno w grze obronnej jak i w konstruowaniu akcji jest bardzo widoczny. Niestety kontuzje Milika, nieregularna gra Krychowiaka oraz całkowity brak skrzydeł dają o sobie znać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?