0

@Rafalem28 pokazuje: Iniesta.

Wlasnie srodek pola to newralgiczne miejsce gdzie nie mozna glupio gubic pilek tak jak robil to Coutinho. Na skrzydle moze on wiecej pilek tracic. Natomiast w strata w srodku pola to autostrada do kontry co pokazuja straty Busiego o ktorym tutaj dobrze wspomnialem.

Valverde nie wprowadzil zawodnika stricte defensywnego tylko Arthura. Przypominam ze wczesniej gral Busi Ivan i Cou a potem do czasu kontuzji za Cou gral Arthur a nie Vidal. Wiec Arthur nie byl zadnym maskowaniem. Vidal dopiero zaczal regularnie grac jak Arthur doznal kontuzji.

Poza tym na CA Coutinho gral w pomocy i z tego co pamietam to 1 mecz zagral dobrze a potem juz widzialem komentarze ze ten sam syf gra co w klubie. Nie wiem czemu to ludziom tak trudno pojac ze to nie musi byc wina Valverde ze zawodnik nie ma formy. No tak czasami bywa.

Ludzie chca reakcji trenera a trener reagowal tak naprawde przez caly sezon: wystawiajac go na skrzydle gdzie ma wiecej miejsca mniej newralgiczne miejsce na straty i gdzie gral w Liverpoolu 4 z 5 lat tam spedzonych. No to jak to sie nie nazywa reakcja trenera zeby pomoc zawodnikowi to ja nie wiem czego wy oczekujecie? ze wystawi go w pomocy i bedzie spokojnie patrzyl jak kiepsci gre przy czym niebezpieczenstwo straty gola jest 1mln razy wieksze niz jak kiepsci na skrzydle?

1

Firpo i nikogo wiecej nie sprowadzac. Za duzo nowych tez zle bo sie sajgon robi.

0

@JaRo w srodku pola nie jest tloczno...ale powiedziales. Wlasnie dlatego Cou tam nie gral bo tam jest tloczno a on tracil pilki. A strata pilki w takiej strefie to katastrofa. Arthur czy Rakitic czy deJong (w Ajaxie) tam pilek nie tracili. Vidal jak tracil to zasuwal za przeciwnikiem i odzyskiwal. Busi pol tracil a pol nie no ale to jest Busi. Dlatego wlasni Cou nie gra w srodku pola u nas mimo ze na poczatku gral. Przestanie glupie straty zaliczac to wroci do pomocy.

0

@Zbyszard ok zastosuje sie do twojej rady jesli ty sie zastosujesz do mojej marudo:)

0

@Zbyszard panie, nie ogladaj jak sie nie podoba. Zaoszczedzisz nerwow sobie mnie no La Ramblii. Jak mnie irytuje takie takie narzekanie 'na zaś'

0

@patrykzmc2000 to juz maja mysle ze z tym skladem beda chcieli o puchar francji powalczyc

0

@danio1899 tuz przed pucharem Gampera

0

Podobno Fekir w Betisie. Jak tak to kapitalny transfer

0

@bartekvisca w Barcelonie już smrodu narobił teraz czas na PSG

7

@olejtm jeśli nie wiesz co taki piłkarz jak Rakitic robi w Barcelonie to twoje pojęcie o tym sporcie jest wyjątkowo małe

0

@Airfishu ale polfinalisci CA wracaja pozniej do treningow. Messi bedzie moze po 1 treningu przed PG. Dlatego watpie zeby zagral

0

@Airfishu wroci chyba w dzien albo w przeddzien PG. Ja bardzo watpie ze zagra.

0

@mientusek1407 Suarez powoli i lagodnie bedzoe odstawiamy ze skladu. W tym sezonie jeszcze bedzoe grac regularnie ale w nastepnym obstawiam podstawe Messi Griezmann i Dembele. Duzo oczywiscie zalezy od Dembele i jak sie bedzie prezentowac w tym sezonie i jak z kontuzjami.

Natomiast Cou mysle ze odejdzie jak nie teraz to za rok

1

@Dembi11 dzieki. Wszystkie obejrzalem oprócz Homecoming. Wlasnie odpalilem

1

@barcelonaLM o to mi chodzilo:) dziekuje

0

@kolo123 wojne bohaterow widzialem. Chodzi mi wylacznie o filmy z tytulem Spider Man. 1 2 3 to chyba z tym starym aktorem jeszcze nie? I nie maja za wiele z Avengersami wspolnego.

Pytanie brzmi czy Amazing Spider Man trzeba obejrzec czy HOmecoming wystarczy?

0

pomozcie mi troche:) ktorego spider mana mam obejrzec zeby ogarniac sytuacje laczenia Spider Mana z Avengersami i cala tam relacje z Tony Starkiem? Homecoming wystarczy czy musze jechac od poczatku?

0

@semafor Messi niech juz nie biega - to jest wlasnie caly problem Barcelony w takich meczach jak ten z Liverpoolem. Przekonanie ze Messi biegac nie musi. Wykdz ja podworko i zagraj 5vs6 zobaczymy jak bedziecie bronic. Na takim poziomie kazdy musi biegac i pressowac. Inaczej to nie ma sensu. Jesli Fabinho idzoe sobie z pilka srodkiem boiska 5m od Messiego a ten nawet ruchu do niego nie zrobi no to potem tak jest

4

@eckov ty nadal myslisz ze forma Cou to wina Valverde? Przeciez to jakis mit stowrzony przez uzytkownikow La Ramblii ktorzy widzieli jakies 5 meczy Barcy w sezonie. Powtorze ostatni raz bo nie wiem ile mozna: Cou zaczal sezon na pomocy zagral pare meczy gdzie zaliczal durne straty szly kontry i gral do dupy. Valverde zrobil mu PRZYSLUGE bo przesunal go do bokubgdzie jest wiecej miejsca i gdzie Cou spędził 4 z 5 lat w Liverpoolu. Tam sie mial odbudowac.

Poza tym pilkarz za 160mln o takim talencie jak Cou powinien dawac o wiele wiecej bez wzgledu na pozycje

0

@Granto Real mial skrzydlowych CR i Bale ktorzy nie byli skrzydlowymi tylko czaili sie z Benzema w polu karnym na glowke. Poza tym do posylania pilek mamy Messiego ktory jest lepszy niz cala pomoc Realu razem wzieta. Musi miec tylko do kogo te pilki posylac. Wierze ze z Suarezem i Griezmannem i Dembele zdrowym tak bedzie. My i tak sie pchamy srodkiem bo Messi sie pcha srodkiem. Na skrzydle maaz Albe ktory i Dembele. Skrzydlowi u nas mieli woekszy sens jak Messi gral na falszywej 9 a obrona rywali wychodzila wysoko za Messim. Wtedy skrzydla mialy duzo miejsca na wbigniecie za plecy stoperow. Obecnie kazda druzyna z nami gra gleboko czy spokojnie boczni obroncy moga podchodzic do wrzutek. A w srodku pola gdzie intak jest Messi bedzie tez Griezmann i Suarez i bedzie mozna grac na malej przestrzeni

0

@semafor mowisz o Liverpoolu? Tam jest 3 defenswynych pomocnikow którzy lataja jak dziki. Plus swietne trio w ataku ktore biega niemniej od pomocy rowniez w fazie defensywnej. Niestety ale jak u mas Messi nie biega a Busi tylko się ustawia ale tez srednio biega to nie ma wynikow. Taki jest dzisiejszy futbol swoje trzeba wybiegac.

0

@semafor teraz gramy 3 w ataku i bronimy bez Messiego i jest problem. A ty chcesz grac 4 w ataku i bronic bez Messiego i myslisz ze bedzie dobrze:)

0

@MESSIah16 Zizou wygral przeciez LM z Leverkusen bodajze 2001. Nawet gola z woleja zasadzil w finale

1

@antoniabc daj mi jakieś zrodlo tej klauzuli francuskiej bo 20 lat sie interesuje pilka i jakos pierwszy raz fazety o tym pisza akura t jak trzeba wykorzystac temat Neymara zeby ludzie im w linki klikali

0

@ProMILs a czy ja placze z Coutinho? Chyba mnie z kims pomyliles

0

@format1977 dobrze postawmy Griezmanna na 10 i Messiego na skrzydle ktory i tak gra na 10:) niech go Griezmann na barana wezmie i beda z glowki uderzac. Nie ma znaczenia gdzie Griezmann gral bo my nie gramy systemem Atletico. Druzyna jest uatawiana pod Messiego i bez sensu wsadzac Griezmanna w strefe w ktorej i tak biega Messi

14

@BarcaInfo pewnie te 26mln o ktore sie sadzi z Barca od 2 lat^^

0

@format1977 predzej Messi tam zagra a Griezmann na skrzydle. Tylko pytanie ktorym biorac pod uwage Dembele. Messi i tak juz gra na 10 wiec po co go sztucznie przesuwac na prawe skrzydlo

37

Przestańcie już srac z tym ze Griezmann nie bedzie miał gdzie grać albo że Valverde nie uradzi bo nagle ma 4 zawodników na 3 pozycje. 2 lata o tym Griezmannie myśleli to chyba mają pomysł na niego. Oprócz Mbappe to jedyny piłkarz który na luzie obstawi wszystkie 3 pozycje w ataku bez spadku jakości. Po co jakies gadanie że to nie jest typowa 9 jak pewnie ci sami ludzie chcieli Messiego na 9 jak Suarez sie kopal po czole. Griezmann zagra tam gdzie bedzie potrzebny i tam gdzie trener go ustawi. Raz zagra na 9 raz zagra na PS bo Messi bedzie musial odpoczac a raz zagra na LS. Wiec jak wam sie nie podoba to idzie innemu klubowi kibicowac bo co wchodze na LR to jakies zale sa wylewane od rozpieszczonych Visca Lebkow. Rzygac sie chce. My jestesmy od wspierania klubu a nie ciaglego narzekania

79

Ćwiąkała w dzisiejszym odc na YT:

"...natomiast mysle ze ci kibice dla ktorych znaczenie maja jakies wartosci, tozsamosc tego klubu, cala ta historia, powiedza ze Neymara nie chca"

w punkt Tomaszu w punkt. Dobranoc

#noNeymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?