0

@myscooter ani tu ani tu. Chyba schematów Nie trzeba 'czytac' nie?

0

Wiedzmin 3:

Jaki może byc powod ze w Rzemiosle nie pokazuja mi sie schematy ulepszen rynsztunku wiedzminskiego? Odnajduje je i niektore moge wykonac a niektóre nie. Wersje poprzednia rynsztunku juz mam i poziom odpowiedni tez mam

9

Antek nikogo nie obchodzi czy jest to tobie obojetne czy nie. Tu chodzi o to ze La Rambla wie ze nie bedziesz grac na swojej pozycji

0

@Coachinho yhm deJong Puig i Arthur razem w pierwszym. Wezcie sie w glowe puknijcie wszyscy. Tak to mozna grac z Huelva w 1 rundzie PK

0

@masa11 nie no jesli Barca grala z Liverpoolem z ter Stegenem na bramce ktory wpuscil 4 gole no to lepiej nie bedzie. Tak samo Messi no nic nie strzelil w rewanzu a przeciez jeszcze starszy teraz bedzie. Tak mozna podpisac sie do twojego toku myslenia

Rozumiesz ze to cala druzyna odpowiada za strate tych bramek? Tu chodzi o kolektyw koncentracje i motywacje. A nie o to ze Busi z Rakiticem razem na boisku. Jak nawet Messi nie mial na tyle motywacji zeby zapieprzac w tym meczu to o czym my mowimy. Nie da sie wygral 1/2 LM na stojaco. Nie da sie i tyle. Na tym etapie trzeba zapieprzac i musi to robic kazdy


0

@myscooter ok masz racje, grali wiecej. Ale to nie znaczy ze kazdy bedzie Xavim. To wlasnie oznaka ze nie mozemy szukac ich nastepcow bo takich nie ma. A my slepo idziemy i mowimy 'no kupujemy nastepnce Xaviego' a Cou to bedzie nastepca Iniesty itd.

Kazdy jest inny, kazdy sezon jest inny, Xavi mial inna konkurencje na pomocy Barca B miala inna pozycje w lidze.

Jak Martino powoli wprowadzal Neymara do zepsolu bo bito brawo ze dobrze ze spokojnie. A teraz ludzie domagaja sie od razu z grubej rury 19 letniego Puiga z 3 ligii. Ja mowie easy. Nawet jak wejdzie za 3 lata do pierwszej druzyny do czeka go 10lat gry.

0

@ForcaMilosz kiedys Messi biegal w pressingu. Tu jest najwieksza roznica. To Messiego trzeba asekurowac

0

@Cave Rakitic to kapitalny pilkarz. Moze nie gra super do przodu ale nie o to u niego chodzi. Bardziej od Arthura oczekuje gry do przodu. To ze Busi jest z innej epoki pilkarskiej dobitnie pokazal dwumecz z Liverpoolem.

2

@PrinceDamon w koncu ktos trzezwo myslacy. Brawo kolego w pelni sie zgadzam. Tak jak napisalem koledze Avadzie. Wole zeby Puig zagoscil na spokojnie w pierwszym zespole w wieku 23 lat niz jakby teraz go mieli spalic na sile

2

@Avada Kedavra problemem takich ludzi jak ty jest to ze nie rozumieja ze juz dawno nie gra sie futbolem z rolami Xaviego Busiego i Iniesty. Futbol sie zmienil i stal sie bardziej fizyczny i meczacy - idealnie pokazal to tyczkowaty Busi z Liverpoolem ktory ani nie umial biec ani przepchnac sie ani ogarnac jak byki na niego ruszyli. Dlatego nie da sie juz grac dwoma srodkowymi filigranowymi pomocnikami w srodku szczegolnie majac Messiego ktory nie biega w pressingu.

A kolega wyzej dobrze gada. Nie ma znaczenia ze Puig ma 20 lat bo Xavi czy Iniesta w tym wieku tez nic nie grali i relatywnie pozno do druzyny weszli. Puig dopiero co wszedl do Barcy B i nie jest gotowy na pierwsza druzyne i taka konkurencje. Wole zeby wszedl do druzyny jak bedzie mial 23 lata na spokojnie i powoli niz go spalic w wieku 20 lat.

0

@MaziFCB no chyba wlasnie nie

0

widze ze Rakitic na LR jest nawet hejcony po trafieniu gola:)

2

apteki sie ciesza bo caly zapas masci na bol dupy im zejdzie jak sie mecz skonczy:) ludzie wyluzujcie prosze

0

@El dominatore no tak to racja. Suarez tez za machanie lapami

0

@El dominatore jak sie okazuje nie wszystkie bo nadal ma poklady takich strat w zapasie

0

Czyzby Busi znowu glupia strata? Ile to on takich mial w poprzednim sezonie

0

@th@les ooo dzieki kolego:)

2

gdzie ten link z BarcTV? myslalem ze to oficjalny kanal Barcy na YT ale cos nie widze zeby cos transmitowali

0

nie moze byc placzu ze Rakitic obok Busiego w pierwszym to trzeba poplakac na Roberto na PO:)

2

@barcelonaLM jak ktos ten mecz bedzie ogladal dla Valverde to niepotrzebnie bo on nic nie powie o sposobie gry w tym sezonie. Ale ja chce ten mecz obejrzec dla Dembele Griezmanna i deJonga. Ale paradoksalnie chyba najbardziej dla Dembele bo wiele od niego oczekuje w tym sezonie

1

@Mario96w jakies 2.5 giga na normalnych ustawieniach czyli 720p

0

@Felippe96 BarcaTV bedzie puszczac, z tego co rozumiem to to jest ich kanal na YT takze latwiej byc nie moze

0

Dembele musi wejsc w rytm i wymiatac. Mam nadzieje ze sztab medyczny zwrocil uwage na te wszystkie kontuzje i cos temu zaradzil a i sam Dembele jest bardziej swiadomy

0

@bolinho89 przeciez i tak kazdy zagra wiec o co chodzi?

0

@Volk na fortunie nie moge znalezc na to zakladu

0

@Lola120 ale juz dawno oficjalnie podali ze bedzie 4. sezon:)

0

@messi564 na BarcaTv bedzie

0

@kkbarca ale przeciez Miranda mial szanse w zeszlym sezonie i dal dupy. u19 i Barca B na poziomie 3 ligii to on sobie moze grac. Jak na mnie dostal uczciwa szanse sezon temu grywal cale mecze i wyszlo to slabo. Niech go wypozycza musi sie ograc na odpowiednim poziomie.

Natomiast bardziej mnie interesuje czemu Cucu puscili po dobrym sezonie w Eibar. Ja wiem wiem ze na skrzydle. Ale swoja szanse jako zmiennik Alby powinien dostac szczegolnie ze zrobili na nim kijowy deal.

0

@Amok97 barcatv bedzie ten puszczac

0

troche zmian przed nowym sezonem:) warto wiedziec. Pamietam jak wielu tutaj sie dziwilo, ze mna na czele, jak bramkarz wybijal piatki do zawodnika we wlasnym polu karnym


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?