barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano hahaha ja musze o tobie wspominac zeby nie zapomniec o zakladziku:) wiesz juz taki wiek ze czlowiek zapomina rzeczy
1
@Avada Kedavra Luis nabija inne tematy zeby La Rambla po nim nie jezdzila ze tylko Ney i Ney;)
0
@koszol yhm normalnie Galacticos vol 2.0
0
@palel95 no ok czyli tez jest wolny:)
0
@Rewolucja123 przeciez nie pamietam dokladnej minuty:)
0
@ViscaBarca123 tez pijam Verde chociaz nie moge pic tak czesto jak ty. Raz ze mnie dziwnie mocno odwadnia (czuje sie jakbym byl pijany) a dwa ze strasznie mi serce zasuwa jak pije kilka z rzedu:)
2
@palel95 nie do konca. Bramkarze moga tylko te numery wziac. Ale to nie zmienia faktu ze pilkarze z pola tez. Jak mamy dwoch bramkarzy w skladzie to 25 moze byc wziete przez innego gracza
0
@Criss18Barca bluetoothem?
0
@Blomqvist tez wolny
1
Przeciez 25 tez wolny
0
@kuz dzieki kolego. Wlasnue patrze na xv2 za 75zl. Calkiem spora przecena. Mowisz ze warto?
0
@MesQueUnClub_87 no jest ale.czy w wielkim rytmie bedzie to nie wiadomo:) zobaczymy
0
Jakas fajna gra na ps4 z uniwersum dragon balla?:)
0
@MesQueUnClub_87 pewnosci nie ma oczywiscie:) ale on dopiero co wrocil i rozpoczal treningi
0
@Rewolucja123 Ivan zagra za Arhura. Arthur dopiero co zaczal trenowac. Reszta skladu sie zgadza
0
@Barca_Big_Moment no biore biore bo na serio sie nie da;)
1
tak naprawde jesli Messi bedzie zdrowy to sklad na pierwszy mecz ligowy jest w miare wiadomy. Pytanie czy Umtiti czy Lenglet.
Juz widze jaki tu sajgon bedzie. Busi Ivan i deJong w pomocy beda
0
@Barca_Big_Moment poplynales w obu przypadkach
0
@olej3012 watpie. mysle ze szejk bedzie trzymac Mbpappe do konca kontraktu. Moga sobie pozwolicn a strate gwiazdeczki Neymara ale nie moga oddac mlodego Francuza z najlepszego klubu z Francji. Takze mysle ze Mbappe pojdzie gdzies za darmo i bedzie walczyc o gigantyczny kontrakt
5
@student97r Harry kosztowal tyle nie dlatego ze jest kapitalnym obronca tylko dlatego ze jest Anglikiem:)
1
@Kamil92 w Buda nie bylem ale podobno fajny. Praga jest super, Lwow to nie wiem czy nie za daleko ale bylem i dupy nie urywa;)
Co jak co ale do Pragi tot trzeba jechac:)
0
@Koors mimo wielu narzekan na tej stronie to ja uwazam ze bylo calkiem ok jak na 3 sparing w presezonie.
2
@Pustelnik 5:0 z Realem i 2:0 z Interem bez Leo ale nadal trzeba glupoty gadac ze bez Leo nic nie umiemy grac
0
@dawidz4 wlasnie na LS bardziej widoczny byl niz na szpicy
9
@arcziFCB ty ogladales ten mecz? Przeciez Semedo byl najlepszym obronca i atakujacym w pierwszej polowie. Bardzo dobry mecz Portugalczyka
3
@monsterrize nagrywa filmik wiec dopiero dzisiaj wieczorem pewnie wrzuci
0
@Lingvo18 oczywiscie ze dobra decyzja.
Poza tym taki wysyp wypowiedzi jest na temat Puiga bo wczoraj Ivan zagral dobry mecz i nie mozna jego hejcic ze Valverde go wystawil wiec trzeba cos innego znalezc:)
0
@konrad1661 Rafinha i tyle. Zamykamy okienko i skupiamy sie na przygotowaniach do sezonu
2
@LuisSalvano sprawa Neymara to nie konflikt na linii pilkarz-zarzad tylko na linii pilkarz-klub, bo jesli sie takie cos odwala i pozywa sie klub oraz wypisujesz sie z socio klubu to tutaj nie dzialasz na szkode danego zarzadu tylko calego klubu:) takie moje zdanie
0
@Darox ja zawsze biore przed wyjazdem z oficjalnej strony. Szczegolnie jak jedziesz pierwszy raz to po co ci dodatkowe nerwy?
choc nie wypowiem sie czy sa roznice w cenach bo tego nie wiem:) jest to mozliwe - takiego rodzaju last minute bilet:)