0

@stradomek hahaha ludzie sa niemozliwi. 433 z Messim w pomocy dobre dobre

0

@BarcaInfo mozesz wytlumaczyc jakie sa twoje powody dla ktorych chcesz Neymara z powrotem? myslalem ze ci bardziej 'starzy' uzytkownicy tej strony/kibice sa raczej przeciwni. A ty widze czesto piszesz pro Neymar

0

@kerouac Semedo zaliczy bdb sezon, zobaczysz. Roberto do pomocy przesuniety i bardzo dobrze

0

@Katalonik97 jak ktos nie chce teraz Neymara z wiadomych przyczyn (nazwijmy je Neymar-czlowiek) ale zmieni zdanie bo Neymar strzeli gola Realowi to jest jeszcze bardziej walniety - zeby nie uzyc gorszego slowa - niz ci co chca go juz teraz z powrotem.

Nie ma rzeczy na poziomie sportowym ktora sprawi ze zmienie o nim zdanie. Na poziomie spolecznym to nie wiem co by musial zrobic. No ale wypadaloby zaczac od przeprosin pokory i wycofania pozwu o ta premie dla papcia.

0

@Fake69 sprawdz pub o nazwie Funclub. Jak bylem w maju we Lwowie to tam ogladalem Liverpool-Barca. No ale nie mam pojecia czy puszczaja 'zwykla' La Lige

0

@ddanioofcb mysle ze koledze wyzej (a nawet jesli nie jemu to mi osobiscie) chodzi o to ze nie potrzebujemy Neymara do zdobycia LM

0

@messi564 w pelni sie zgadzam:) zdanie klucz tutaj jest po jesli:) jesli druzyna dobrze pracuje w pressingu:) a niestety z Messim nasza druzyna nie pracuje dobrze w pressingu. Wybacz ale taka jest prawda i trzeba to obiektywnie stwierdzic. Messi nie biega w defensywie i nie pressuje. A jesli pressujemy 10vs11 to to ma sredni sens, chyba sie zgodzisz?

A z tym Ozilem to pomyliles. Wlasnie Messi wystawiany jest teoretycznie na skrzydle bo po swojej stronie ma Vidala/Rakitica ktorzy tuszuja swoja tytaniczna praca jego indolencje w defensywie. Jesli Messi schodzi do srodka to nadal po stracie pilki ma za soba 3 pomocnikow.

jesli ustawimy go typowo na 10 a za nim dwohc pivotow to beda oni mieli bardzo trudne zadanie i bedzie to wymagalo sporo pracy od skrzydlowych i o ile AG da rade to drugi skrzydlowy moze miec z tym problem.

Zeby nie bylo - bardzo bym chcial zobaczyc 4231 (i juz tak gralismy w poprzednim sezonie ale raczej na odrobienie wyniku) ale zdaje sobie sprawe ze wlasnie tez balans bedzie bardzo zachwiany szczegolnie przy obecnej formie i stratach Busiego

0

@Deraxium to idzii ustaw do pionu Messiego:)

0

@Deraxium mydlany balans - warto tutaj przywolac mecz Real-Legia 3:3. Tam Real wyszedl na 4 napadziorow:) i Legia im wbila 3 gole. To sobie teraz pomysl co by bylo jakby tam gral powazny klub a nie z polskiej Ekstraklapy:)

2

@YoungMan sprzedac Rafe i zamykamy kadre.

1

nie robmy kolejnych galacticos....

0

@Triv44 czego na pewno nie mozna powiedziec o Neymarze:)

0

@format1977 hahah nie no dzieki za twoja przepowiednie:) jeszcze sie zdziwisz jak Neymar wyladuje w Realu

0

@Krystek9318 mozesz calma isc do lozka:)

0

@MESSIah16 kuuurde jak CR gral w United to sam sie zachwycalem tymi dryblingami technika itd. Tylko po przejsciu do Realu sie wycwaniaczyl i sie zrobil burakiem

0

@MESSIah16 problemem szejka nie jest Neymar tylko Mbappe ktory powoli zaczyna kumac ze w tym PSG to on jajco zrobi kogoby mu tam nie dokupili. Na razie to szejku go trzyma na smyczy ale kontrakt wieczny nie jest

2

Gdybym bym Bartomeu i 2 lata temu jakis gowniak by sie smial ze mnie ze jestem zartem to bym 2 lata planowal zemste i czekal az gowniak sie znudzi szejkiem. Potem bym robil podchody czy by go nie kupic negocjowalbym zapraszal prawnikow itd i tak przeciagal sprawe do ostatniej chwili okienka transferowego i w koncu bym powiedzial ze to zart;)

nie wierze zeby Barto byl az tak glupi ze zapomnial o tym i ze jeszcze by chcial oddawac jakichs zawodnikow (Cou to tam pol biedy ale kazdy ponad Cou to porazka)

0

@hoeniker Galacticos sie bawili swego czasu z FIFE:) choc kupno Neymara to strzal w kolano pod chyba kazdym wzgledem. Jak sie wysypie z kontuzja co jest wielce prawdopodobne to rowniez sportowym.

0

@Buksza z bialych to my sie bedziemy smiac jak spierzemy te przescieradla w Klasyku:) co mnie obchodzi co oni mysla o danym transferze. To na boisku jest najwazniejsze. A 1 punkt niby czemu. Bylby dodatkowy smaczek ktorego nie ma odkad CR odszedl

0

@EsTut skad wiecie jakim gosciem bedzie u nas hahahh. Przeciez to 27 letni Brazylijczyk z kupa forsy zostawiajacy wszedzie smrod za soba. Jaki niby ma byc? myslisz ze tak o pstryk i sie zmieni? juz nie bedzie miec naryte we lbie? ludzie to sa serio naiwni. Zmienic nastawienie to moze 21 letni Dembele ale nie dorosly facet. Sam mam 27 lat i jestem jaki jestem, mozna zmienic niektore przyzwyczajenia ale nie to kim jestes, nie w tym wieku.

To jak jakby mowic ze Balotelli z kazdym nowym klubem sie zmieni i juz nie bedzie swirowac pawiana

4

@AllBundy Jeffren za Messiego i lecimy z koksem

1

@Fabik87 jak PSG moze zaakcetpowac Cou skoro niby nie chce sprzedawac Neymara do Barcelony:) jak widzisz wsyzstkie te info sa bez sensu

2

Romero mogl po prostu w czerwcu napisac ze decydujace beda nastepne 3 miesiace i by bylo git:) a nie co chwile tutaj wysyp spuszczaczy ze Neymar blisko albo wysyp frustracji ze Neymar jednak do Realu:)

0

@Pstryk yhm Neymar w Realu bedzie plakal za tymi zamknietymi drzwiami do Barcy. Mysle jednak ze wytrze te lzy 40mln i jakos to przezyje:)

1

@Mazi dokladnie tak. Neymarek przeprosi no ale najpierw kasiurka od Barcelony. Pozew tez wycofa dopiero po transferze, no albo i wcale:) dla niego to nie ma zadnej roznicy czy Barcelona czy Real. Gdzie by nie trafil to powie ze tu wlasnie chcial byc

1

@Kenxu a drugim rezerwowym kto jest? Jeden sie wysypie i zostaniemy z 3 atakujacymi bez rezerwowego. Bo na Pereza i Ruiza to na razie srednio licze. Jeszcze im brakuje ogrania

1

@Barca1922 ale transferowany jest Neymar czlowiek a nie Neymar pilkarz

0

@darek60 stare i nieprawde. Klub i Valverde powiedzieli ze Semedo nie jest na sprzedaz

0

widze ze Zizou kombinuje z taktyka i w dupke:)

0

@Deraxium made my day;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?