barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn ustawienie nie jest glupie ale z Messim i Griezmannem to tak naprawde moze nikogo nie byc z przodu bo oni lubia sie cofac troche w glab.
0
@Janiama wyszlismy tak na Rome i byl placz na LR ze zbyt defensywnie.
4 pomocnikow by nic nie zmienilo bo tam trzeba bylo zapierdzielac cala druzyna. Tam powinno wyjsc 11 VIdalów jesli chodzi o zaangazowanie a wyszedl 1.
0
kurcze w sumie to Allison kontuzja Messi Dembele Suarez Hazard i chyba Felix tez schodzil z kontuzja w ostatnim meczu prawda? Odbija sie na zespolach ten presezon
1
@neymarjr_143 wierzcie dalej w zasadnosc tego ffp:) a tymczasem City nie sprzedaje a kupuje co sezon za gruby hajs:)
ale dobrze ze wiesz lepiej niz Perez na co im pozwoli FFP:) oczywiscie to ze Barca kupila Dembele Cou Griezmanna deJonga oraz ze placi najwieksze pensje na swiecei to juz w FFP nie przeszkadza:) FFP musi sie rownowazyc w 3 kolejnych latach. A ze Real od 5 lat nie robi konkretnych transferow to ty sie nie martw o ich FFP:)
0
@BarcaSupporter co wy z tymi pensjami w Realu macie. Po pierwsze Real pozbyl sie ogromnej pensji CR a po drugie nawet jak byl CR to i tak placili mniej niz Barca
2
@jeyx77x no dobra ale co z tego? przeciez 3 lata juz minely. I przed te 3 lata to Neymar jest takim Dembele dla PSG tylko z 3x wieksza pensja
1
@Darox ja sam nie uzywam, ale mnostwo moich znajomych tak i bardzo chwali Revoluta
0
@szkutnik91 moze AS zapomnial dodac ze to oferta Realu;)
0
@KamQiX a kto powiedzial ze nie beda przemyslane szanse przez sezon. Moze wlasnie dlatego pozbyto sie Malcoma i Cou. I nie ma to nic wspolnego z kontuzjami bo Griezmann Suarez Messi i Dembele beda zdrowi za miesiac.
Ja nie mowie tylko o jednym meczu z Betisem tylko o calym sezonie.
0
@Azi taaa Pep by wszystko wyczarowal tylko nie wygrana z Tottkami;)
0
@FCB24 mysle ze jak Messi nie bedzie gotowy to zagramy Rafa i Perez.
Poza tym ja mowie o calym sezonie a nie tylko o tym jednym meczu
5
no ale czekajcie czekajcie chcielismy wiecej wychowankow prawda? no to w takim razie nie mamy prawa narzekac ze sprzedalismy Malcoma i oddalismy Cou i za nich beda grac Perez i Ruiz. O to przeciez nam chodzilo.
A czytam na LR ze zarzad glupi.
Nie da sie miec 6 napastnikow w doroslej kadrze i jeszcze dawac szanse mlodym.
2
wkurza mnie ta kolejna kontuzja Dembele, ale chyba po rowno jestem wkurzony na niego i na sztab trenerski. Przeciez to nie jest tak ze Dembele od 2 lat nie trenowal. Przeciez ci eksperci wiedza jakie ma problemy miesniowe no to kurde nie moga mu ustalic jakiegos planu cwiczen na treningach? Niech wzmocni niech popracuje z fizjo. Przepracowal caly okres przygotowawczy a tu pierwszy mecz i pyk znowu udo
0
@blaugrana1980 a kto ci powiedzial ze Barca koniecznie chce kupic Neymara? niech sobie rzucaja durnymi ofertami bardzo dobrze:) Neymar sie bedzie kisic w PSG albo pojdzie do Realu i ich rozwali od srodka
1
@monsterrize ale glupoty gadasz. Lenglet Alba ter Stegen czy Arthur czy Vidal tez grali do dupy? Albo Dembele do czasu kontuzji gdzie obok Messiego byl kluczowy na poczatku sezonu
0
@LuisSalvano tak jak byly w grze przez to okienko:) no i nie jest pewne czy ktos go wezmie.
2
@LuisSalvano chyba nie wierzysz ze Bayern da 120mln na Cou jak oni Jamesa nie chcieli za 40 wykupic:)
0
@Fohin haha no na pewno PSG wypozyczy Neymara i jeszcze mu bedzie placic 16mln rocznie hahah w co ty wierzysz:)
Busi nie odejdzie dopoki sam nie bedzie chcial - tak jak Iniesta. Taki ma status w druzynie i na to zasluzyl, wiec o jakim odejsciu za rok ty mowisz. A Vidal zarabia grosze w porownaniu z tym co Neymar
2
juz widze jak Neymar z pensja 30mln przychodzi do Barcelony a za rok Cou wraca z pensja 13mln:) hahah napiwno
0
@kubafcbarca a skad ty wiesz jaki oni maja aktualnie budzet placowy i ile do limitu brakuje? Barca wiecej placi swoim pilkarzom niz Real. Szczegolnie po tym jak Real zjechal z pensji CRa. Nie boj zaby Real spokojnie ma srodki na Neymara jak sie uprze. Ale Perez kombinuje bo to normalne zeby schodzic z ceny jak sie da
4
@monsterrize pierwsze pol roku i pierwsze mecze nowego sezonu gral jako pomocnik wiec zadnego rzucania nie bylo. Gral do dupy jako pomocnik w nowym sezonie wiec dano mu szanse na LS (czyli pozycji gdzie gral w Liverpoolu przez 4 lata) zeby sie odbudowal. Kosztowal 160mln i wy mi mowicie ze on koniecznie musi grac na pomocy? Dajcie spokoj i nie wymyslajcie o jakims zniszczeniu zawodnika. Cou przez caly rok sie kopal po czole i mial pelno w gaciach. Co z tego ze byl wystawiany na LS jak i tak schodzil glebiej po pilke i do srodka. I co? i Jajco. Iniesta tez czasami byl na LS wystawiany i gral jak Iniesta a nie jak przedszkolak
0
@kacpros kolega usilnie sobie chce wmowic ze Real nie moze kupic Neymara:) tak jakby to on byl w tym biznesie 30 lat a nie Perez ktory ma wszystko obcykane od A do Y pozostawiajac tylko Z przypadkowi:)
0
@Swistus172 Perez wszystkie dotychczasowe transfery zrobil przed 1 lipca. Poszlo to na poprzedni rok. Obecnie ma kupe kasy na wzmocnienia w nowym okresie rozliczeniowym. Dlatego wlasnie tak szybko robil te transfery. Zeby liczyly sie do poprzedniego roku
0
@MT7 tyle to oni wydali przed 1lipca czyli na poprzednie okienka - okres rozliczeniowy. Od 1 lipca jest nowy okres rozliczeniowy wiec moga wydawac dalsza kase. A ze w przeciagu paru lat nie wydali za duzo oraz ze Perez ma spokojnie opcje dostac kredyt w banku to moga sobie wydac duuuuzo kasiury. Co nie zmienia faktu ze chca sie przy okazji pozbyc paru obciaznikow jak Bale czy James:)
1
@Zodiac moze kupiles go za Luisa? status quo zachowane:)
0
Wszyscy chcieli zeby Luis napisal cos innego niz ciagle o Neymarze no to teraz macie;)
0
@Deco 20 ja jestem z Leszna;) o co sie rozchodzi?
0
@LuisSalvano polityk?;p
0
@LuisSalvano spoko spoko:) czas ucieka:) a piwko czeka
3
@WildKidzML musiales byc sredni z czytania ze zrozumieniem w szkole bo w moim wpisie nigdzie nie piszę ze zgadzam sie z Janiama. Nie moge sie z nim zgodzic bo nie widzialem meczu i nie mam opinii czemu przegralismy.
Jedynie co robie to tlumacze Ci jak dzialaja przygotowania przedsezonowe i jaki wp;yw moga miec na swiezosc w pierwszym meczu.
Ty za to nadinterpretujesz to co piszę jako obrona Janiamy i tym samym Valverde.