barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz yhm bo prowadzenie jednej z najwiekszych firm swiata opiera sie na 'jesli odejdzie' Suarez i Rakitic ktorzy sa w klubie od 5 lat przy czym SUarez to najlepszy kumpel Messiego a Rakitic co tydzien gada ze nigdzie nie chce odchodzic:)
wez nie wierz w takie pierdoly, serio. Barcelona zapozyczala sie na Griezmanna. A gdzie jeszcze kasa na wykup Neymara i jego pensje ktora jest 2x wieksza od pensji Cou.
0
@kewin aa no i do tego Messi do ciebie dzwoni a ty i tak urzadzasz pogaduchy z Realem:) kolejna logika pismakow:)
0
@Jakchcesz ale co zmienia twoje 'czysto sportowo'? nie istnieje cos takiego. Istnieje Neymar-czlowiek. Nie da sie kupic tylko pilkarskiego pierwiastka zawodnika.
A co do kontuzji to mozna tak w nieskonczonosc. ILe razy sie zdarza ze 3 glownych atakujacych jest kontuzjowanych naraz? To moze dokupmy jeszcze 3 atakujacych w razie gdyby Griezmann i Neymar sie wylozyli? Jakis umiar i rozsadek musi byc.
Mamy swietna kadre ktora trzeba scalic zgrac i wygrac. Neymar tylko narobi szumu i smrodu tak jak to robi od 3 lat.
0
@Azi @Jakchcesz o co ludziom chodzi z tym czysto sportowo? A czy kiedykolwiek kogokolwiek sie sprowadza czysto sportowo? To moze na zmiennika Suarez wezmy Mario Balotelliego
0
@bartoszekkk sie wypowie publicznie jak PSG zaakceptuje oferte no dzieki wielki ksieciunio. Przeciez w publicznej deklaracji pilkarza chodzi o to zeby obnizyc kwote:)
0
@Wilczeq Polacy sa doprawde smieszni. Typowa mentalnosc polaczka - jak ja nie mam to sasiad tez niech nie ma
10
@MarioVeB! w paryzu podobno placi sie 222mln ^^
0
@Cave bardzo dobrze powiedziane. A skoro Barca manatkow nie zwija to mysle ze Barto tam jakos gra na przedluzenie i na zmykle.
0
@YouShouldListenToMe odpuscic to on sobie powinien juz na samym poczatku:) przeciez Neymar od 2 lat nas robi w jajo. No ale spokojnie ja jestem zdania ze Barto tam na trolla rzuca te oferty i tak naprawde Neymara nie chce.
Neymar sie poplacze pojdzie do Realu i powie ze Barca go nie chciala a Real go docenil wiec tam poszedl. Zrobi z siebie ofiare i tak to przedstawi swiatu
0
@Antimadridista~ a gdzie tu udawanie o oszukiwanie siebie? oczywista oczywistoscia jest ze lepiej jak Neymar rozpieprzy Real od srodka niz Barce
0
@mesi8191 to nie PSG podkupilo nam Neymara tylko on sam tam chcial przejsc. Jakby nie chcial to klauzula by nic nie zmienila. I to jeszcze rok po podpisaniu kontraktu
1
@YouShouldListenToMe jakby Neymar tak bardzo chcial do nas wrocic to by to powiedzial otwarcie i oficjalnie:) I wtedy Real by sie wycofal a PSG by mialo bardzo ograniczony wybor. Nie badz naiwny.
0
@adamek1910 od 1910 minelo ponad sto lat. Tyle przezyles i jeszcze takimi pierdolami sie przejmujesz?;)
2
@barpol11 mowisz o 100 Keylor James i Bale?
logiczne ze PSG odrzucilo. Real na sile chce sie pozbyc Jamesa i bezwartosciowego Bale'a. Nic dziwnego ze PSG smiechlo z tego. To juz powazniejsza by byla Oferta 100 Keylor i James bez Bale.
0
@Salwik92 ale nie trzeba sie bawic w pismaka zeby stwierdzic ze Neymar siedzi cicho zamiast zadeklarowac chec powrotu do Barcy:) to jest fakt.
Jemu nie zalezy na Barcelonie. Jemu jest obojetnie czy Real czy Barca.
juz nie wspominajac o ciagle otwartym pozwie przeciwko Barcelonie
0
@Sabrina_spellman oceniam okres w ktorym gra^^ zeby byc najlepszym to trzeba grac. To tak jakbys powiedziala ze obecnie najlepszy jest Maradonna bo oceniasz okres w ktorym gral:) Skad masz wiedziec czy Neymar jest lepszy od CR skoro od 2 lat Neymar nie gra regularnie. Z tego co pamietam to prawie polowe meczow opuscil
0
@Salwik92 co za roznica jak. kazdy tutaj placze za Neymarem i mowi wroc do domu. Jakby chcial wrocic do rzekomego domu to by to powiedzial oficjalnie. A tak to sobie po cichu z Perezem gada:) i takiego kogos wy chcecie w tym klubie. Niepojete
0
@Sabrina_spellman zaprzeczasz samemu sobie. Jak moze byc lepszy skoro lapie ciagle kontuzje od 2 lat?
Lepszy to on byl przez pierwsze 2 sezony w Barcelonie. A teraz to on ledwo gra
2
ktos tam jeszcze naiwnie mysle ze Neymarek teskni placze i szlocha za Barcelona?:) w jajo nas robi juz od dwoch lat a wy go chcecie z powrotem. Znowu siedzi cicho i patrzy skad kasa splynie
1
U Los Blancos wskaźnik ten wynosi 57%, a w Barcelonie - 77%.
hahah a niektorzy na La Ramblii pisali ze Real bedzie miec problem z pensja Neymara i FFP
0
@Abegor hmm ma to sens
0
@hansik177 wiem w zeszlym sezonie tak nie bylo:) chociaz w zeszlym sezonie faktycznie bilety pojawialy sie moze na miesiac/poltora miesiaca przed danym meczem
1
@hansik177 wejdz sobie w zakladke schedule i tam znajdziesz:) tez sie motalem ale juz mam bilety na Celte:)
0
@Ratamahatta przeciez Neymarowi to obojetne gdzie zagra byleby nie w tej smiesznej lidze. A tak to czy Real czy Barca co za znaczenie. Zalezy gdzie bardziej bedzie jego ego lechtane
0
@VenoM Perez tez jest lewonozny i normalnie wystepuje na PS
1
@Norkusik Rakitica na trybunach sadzasz? dobre sobie:)
w pomocy wyjdzie Busi Rakitic i deJong. W ataku pewnie Rafa Messi i Griezmann
0
@bartoszekkk gdzie zabrac na mecz? nie ma to znaczenia. znaczenie ma to gdzie sa zarejstrowani. Dlatego Vini ma numer powyzej 25. To gracz rezerw
0
@Jarema2000 nie moze bo juz zagral z 17 w oficjalnym meczu z Bilbao
0
@SeeleyBooth nie ma takiej mozliwosci
1
@Janiama poszedl glos na Busiego i Makalele. Nikt tak nie czytal gry na pivoxie jak Busi. Inte jego charakterystyczne podania. Mimo ze ma zjazd od pewnego czasu to i tak bardzo dlugo trzymal kapitalna forme