0

@kuz yhm bo prowadzenie jednej z najwiekszych firm swiata opiera sie na 'jesli odejdzie' Suarez i Rakitic ktorzy sa w klubie od 5 lat przy czym SUarez to najlepszy kumpel Messiego a Rakitic co tydzien gada ze nigdzie nie chce odchodzic:)

wez nie wierz w takie pierdoly, serio. Barcelona zapozyczala sie na Griezmanna. A gdzie jeszcze kasa na wykup Neymara i jego pensje ktora jest 2x wieksza od pensji Cou.


0

@kewin aa no i do tego Messi do ciebie dzwoni a ty i tak urzadzasz pogaduchy z Realem:) kolejna logika pismakow:)

0

@Jakchcesz ale co zmienia twoje 'czysto sportowo'? nie istnieje cos takiego. Istnieje Neymar-czlowiek. Nie da sie kupic tylko pilkarskiego pierwiastka zawodnika.

A co do kontuzji to mozna tak w nieskonczonosc. ILe razy sie zdarza ze 3 glownych atakujacych jest kontuzjowanych naraz? To moze dokupmy jeszcze 3 atakujacych w razie gdyby Griezmann i Neymar sie wylozyli? Jakis umiar i rozsadek musi byc.

Mamy swietna kadre ktora trzeba scalic zgrac i wygrac. Neymar tylko narobi szumu i smrodu tak jak to robi od 3 lat.

0

@Azi @Jakchcesz o co ludziom chodzi z tym czysto sportowo? A czy kiedykolwiek kogokolwiek sie sprowadza czysto sportowo? To moze na zmiennika Suarez wezmy Mario Balotelliego

0

@bartoszekkk sie wypowie publicznie jak PSG zaakceptuje oferte no dzieki wielki ksieciunio. Przeciez w publicznej deklaracji pilkarza chodzi o to zeby obnizyc kwote:)

0

@Wilczeq Polacy sa doprawde smieszni. Typowa mentalnosc polaczka - jak ja nie mam to sasiad tez niech nie ma

10

@MarioVeB! w paryzu podobno placi sie 222mln ^^

0

@Cave bardzo dobrze powiedziane. A skoro Barca manatkow nie zwija to mysle ze Barto tam jakos gra na przedluzenie i na zmykle.

0

@YouShouldListenToMe odpuscic to on sobie powinien juz na samym poczatku:) przeciez Neymar od 2 lat nas robi w jajo. No ale spokojnie ja jestem zdania ze Barto tam na trolla rzuca te oferty i tak naprawde Neymara nie chce.

Neymar sie poplacze pojdzie do Realu i powie ze Barca go nie chciala a Real go docenil wiec tam poszedl. Zrobi z siebie ofiare i tak to przedstawi swiatu

0

@Antimadridista~ a gdzie tu udawanie o oszukiwanie siebie? oczywista oczywistoscia jest ze lepiej jak Neymar rozpieprzy Real od srodka niz Barce

0

@mesi8191 to nie PSG podkupilo nam Neymara tylko on sam tam chcial przejsc. Jakby nie chcial to klauzula by nic nie zmienila. I to jeszcze rok po podpisaniu kontraktu

1

@YouShouldListenToMe jakby Neymar tak bardzo chcial do nas wrocic to by to powiedzial otwarcie i oficjalnie:) I wtedy Real by sie wycofal a PSG by mialo bardzo ograniczony wybor. Nie badz naiwny.

0

@adamek1910 od 1910 minelo ponad sto lat. Tyle przezyles i jeszcze takimi pierdolami sie przejmujesz?;)

2

@barpol11 mowisz o 100 Keylor James i Bale?

logiczne ze PSG odrzucilo. Real na sile chce sie pozbyc Jamesa i bezwartosciowego Bale'a. Nic dziwnego ze PSG smiechlo z tego. To juz powazniejsza by byla Oferta 100 Keylor i James bez Bale.

0

@Salwik92 ale nie trzeba sie bawic w pismaka zeby stwierdzic ze Neymar siedzi cicho zamiast zadeklarowac chec powrotu do Barcy:) to jest fakt.

Jemu nie zalezy na Barcelonie. Jemu jest obojetnie czy Real czy Barca.

juz nie wspominajac o ciagle otwartym pozwie przeciwko Barcelonie

0

@Sabrina_spellman oceniam okres w ktorym gra^^ zeby byc najlepszym to trzeba grac. To tak jakbys powiedziala ze obecnie najlepszy jest Maradonna bo oceniasz okres w ktorym gral:) Skad masz wiedziec czy Neymar jest lepszy od CR skoro od 2 lat Neymar nie gra regularnie. Z tego co pamietam to prawie polowe meczow opuscil

0

@Salwik92 co za roznica jak. kazdy tutaj placze za Neymarem i mowi wroc do domu. Jakby chcial wrocic do rzekomego domu to by to powiedzial oficjalnie. A tak to sobie po cichu z Perezem gada:) i takiego kogos wy chcecie w tym klubie. Niepojete

0

@Sabrina_spellman zaprzeczasz samemu sobie. Jak moze byc lepszy skoro lapie ciagle kontuzje od 2 lat?

Lepszy to on byl przez pierwsze 2 sezony w Barcelonie. A teraz to on ledwo gra

2

ktos tam jeszcze naiwnie mysle ze Neymarek teskni placze i szlocha za Barcelona?:) w jajo nas robi juz od dwoch lat a wy go chcecie z powrotem. Znowu siedzi cicho i patrzy skad kasa splynie

1

U Los Blancos wskaźnik ten wynosi 57%, a w Barcelonie - 77%.

hahah a niektorzy na La Ramblii pisali ze Real bedzie miec problem z pensja Neymara i FFP

0

@Abegor hmm ma to sens

0

@hansik177 wiem w zeszlym sezonie tak nie bylo:) chociaz w zeszlym sezonie faktycznie bilety pojawialy sie moze na miesiac/poltora miesiaca przed danym meczem

1

@hansik177 wejdz sobie w zakladke schedule i tam znajdziesz:) tez sie motalem ale juz mam bilety na Celte:)

0

@Ratamahatta przeciez Neymarowi to obojetne gdzie zagra byleby nie w tej smiesznej lidze. A tak to czy Real czy Barca co za znaczenie. Zalezy gdzie bardziej bedzie jego ego lechtane

0

@VenoM Perez tez jest lewonozny i normalnie wystepuje na PS

1

@Norkusik Rakitica na trybunach sadzasz? dobre sobie:)

w pomocy wyjdzie Busi Rakitic i deJong. W ataku pewnie Rafa Messi i Griezmann

0

@bartoszekkk gdzie zabrac na mecz? nie ma to znaczenia. znaczenie ma to gdzie sa zarejstrowani. Dlatego Vini ma numer powyzej 25. To gracz rezerw

0

@Jarema2000 nie moze bo juz zagral z 17 w oficjalnym meczu z Bilbao

0

@SeeleyBooth nie ma takiej mozliwosci

1

@Janiama poszedl glos na Busiego i Makalele. Nikt tak nie czytal gry na pivoxie jak Busi. Inte jego charakterystyczne podania. Mimo ze ma zjazd od pewnego czasu to i tak bardzo dlugo trzymal kapitalna forme

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?