barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mats
Wague Pique Umtiti Alba
Arthur Rakieta DeJong
Perez Griezz Rafa
1
@Azi twoj mozg podswiadomie dziala i zglaszasz te wszystkie zale/niezale Neymarowe;)
ech pierwszy raz chce zeby weekend szybko minal i byl juz ostatni dzien tego cyrku
1
@sowa20 z miejsca...szpitala?:)
4
@Zieliniak jak tak to widzisz to twoj umysl jest zbyt prosty zeby ci tlumaczyc zaleznosci i skutki tego co i przede wszystkim JAK zrobil Neymar:)
0
@format1977 powinni to wstawic do slownika pod haslem ambiwalentne odczucia;)
9
@Zieliniak bo chodzi o to jak zmienil a nie ze zmienil
0
@LukaszJ zlote jajo/zgnile jajo...jak zwal tak zwal:)
0
@Wilczeq bardzo go lubie za mega dystans do siebie na czele z lysy kudlaty i przyjeciem okreslenia patostreamer i jeszcze robienie sobie jaj z tego:)
0
@Criss18Barca ja mam cos takiego jak hdmi switch ale to chyba ze 100kosztowalo. Dziala super i w dwie strony. 1wejscie/2wyjscia 1wyjscie/2wejscia/ Jedyne to to trzeba wstawac zeby kliknieciem na switchu zmienic ktorym kanalem ma isc. Tak jak pisze @misiek12319 zeby pilotem zmieniac to sie nie spotkalem.
p.s. sa ten switche z mozliwoscia podpiecia 4 urzadzen:) jesli wiesz ze bedziesz miec wiecej to radze to ogarnac zeby potem nie dokupowac:)
0
no to trzeba celowac w Prage choc pewnie ciezko bedzie
0
@Fawrf haha lubie takie poczucie humoru:)
0
@Konias4318 bo po ze PSG by sie go chcialo pozbyc to oczywiste. Ale to czy Barca go tak bardzo chce to juz nie takie oczywiste
0
@VenoM ja ogarniam:) napisz priv jak bede mial chwilke wolna w pracy to odpisze
0
@Ledsbourne planem Barcelony bylo zeby Real byl w grupie z PSG?
0
@Krystek9318 we'll see:)
0
@Azi jak za pozno na odchudzenie kadry to ciekawe co z Rafa. Za rok go puszcza za darmo?
1
pomyslmy:
Rakitic od 2 miesiecy mowi ze nigdzie sie nie rusza, Dembele i jego agent od miesiaca gada ze nigdzie sie nie ruszaja. Co by mogl powiedziec Tuchel czy szejk zeby to sie zmienilo? Ze kasa lepsza? Przeciez Ivan i Dembouz to wiedzieli juz od poczatku.
Skoro nie chcieli przechodzic miesiac/tydzien/3dni temu to czemu nagle mieliby zmienic zdanie? I ja wiem ze zaraz powiecie 'a co ci agenci maja mowic? przeciez nie powiedza wprost ze ten i ten gada z PSG'. A ja na to powiem: maja nic nie mowic, niczym Neymar, siedziec cicho:) a jak ktos mowi konkretnie ze sie nigdzie nie rusza to na 99% tak jest.
Ponadto PSG wie ze Barca nie ma tyle kasy, Barca niby juz oferowala kogo sie da. No to na co szejk liczy? Ze nagle zaoferuja mu Messiego a ten sie zgodzi na przejscie do PSG?
Wniosek i moja teoria jest taka ze szejk odrzuca wszystko i czeka na Pereza, Barto mozliwe ze rzuca ofertami i negocjuje zeby stworzyc pozory ze bedzie ulepszac oferte i w ten sposob udupic Neymara zeby sie kisil w PSG.
Natomiast co robi Perez? Florek spokojnie czeka do poniedzialku do ostatniej chwili gdzie cena bedzie najnizsza.
czekam na hejt na moja teorie ale to wydaje mi sie bardziej logiczne niz nagle 'cudowna zmiana zdania' ktoregos z Ivanów czy Dembelów. Aaa no i oczywiscie najlepiej na tym wyjdzie Florek:)
0
@brubson87jk Dembele zostanie i Neymar nie przyjdzie
0
@H14 No właśnie dzieciak. A Messi i Gruby to już dziadki. Szczególnie Suarez. Za rok czy dwa odejdzie
0
@LuismessiJr o bardzo ci dziekuje:)
0
chce kupic korki/lanki i widze ze bez wzgledu na firme to maja one oznaczenie jakies 19.1 19.3 jakies FG/FxG/AG co to znaczy?
0
@brubson87jk ty myslisz ze on przy Neymarze ma wieksza szanse na gre niz przy Dembele? jaka logika nakazuje ci tak myslec?
0
@BarcaInfo agent Todibo czy tam ktos sie wypowiadal ze to bez sensu bo PSG ma 5 obroncow a Barca 4 wiec tam ma mniejsze szansy na granie i nie odejdzie:)
1
@patrykzmc2000 yhm:) Neymar czeka na poniedzialek zeby wziac sprawy w swoje rece:)
0
licze na Firpo w pierwszym skladzie. Z Osasuna nie powinno i nie moze byc problemow.
0
dokladnie to samo pisalem jak sie ta cala szopka zaczela:) Barto nie odpuscil i nie zapomnialem tego co Neymar odstawil:)
0
@Janiama ale ja sie wypowiedzialem na temat obecnosci w kadrze:)
0
@amanter sam sobie odpowiedziales na swoje watpliwosci:) po prostu gazety pisza pierdoly
0
@Janiama bez Rakitica super wygladala gra z Betisem bo nie bylo Messiego i nikt za niego biegac i trzymac taktyki w ryzach nie musial. Natomiast Rakitic jest bardzo potrzebyn jak jest Messi ktory wymyka sie wszelkim normom taktycznym. Tak samo jest potrzebny Vidal bo tez jest tak samo doswiadczony i wybiegany jak Rakitic a tego wlasnie potrzeba na prawej stronie jak gra Messi
2
@Deraxium ale jaki sens jest gadanie na podstawie jednego gola ze 'a u nas rezerwowy'? co mial wygryzc Albe ktory jest top3 o ile nie najlepszym LO swiata? no fajnie ze trafil.
W mocnej Barcelonie rezerwowy w srednim Evertonie wazny gracz - wszystko sie zgadza:)