barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Robert1603 trzeba byc nie powiem kim zeby swojemu zespolowi zyczyc przegranej nawet jesli sie trenera nie lubi
0
@Ratamahatta jak beda zapieprzac tak jak z Betisem to ani Valencia ani Borussia nam nic nie zrobia. To jest kluczem i staje sie coraz wazniejsze w dzisiejszym futbolu. ZAPIEPRZANIE calej druzyny. Bo na stojaco tak jak z Osasuna to no nie, tak to sie nie da wygrac:)
te ogromne uzaleznienie od Messiego jest pozorne i widoczne jak zespol stoi. Bo na stojacy zespol to tylko Messi cos moze poradzic jakims rajdem. Ale jak biegamy to nie jest tak zle jak wszyscy maluja. Betis, Real i Inter (zeszly sezon) - to nie sa slabe zespoly. Dodajmy jeszcze remis z Tottkami w zeszlym sezonie w mocno rezerwowym skladzie
2
@Murazor mnie to smieszy:) jakbym nazywal go grubym no co innego. Ale Gruby jest takie...smieszne:) w ogole milion razy tutaj widzialem jak ktos pisal o nim per Gruby a dopiero do mnie sie ludzie przyczepili, o co chodzi;p
1
@masa11 warto wiedziec ze nie z przymiotnikami w stopniu najwyzszym piszemy osobno:)
a co do tresci postu to Valverde jest czescia Barcelony wiec trzeba wierzyc i kibicowac:) jesli zagramy na dobrej intensywnosci to wygramy nawet bez Messiego. Tylko pomoc Arthur deJong Rakitic, zadnych Robertow czy Alenii
3
@david89 od dwoch czy trzech lat polowa uzytkownikow tutaj mowi na Suareza Gruby (z duzej litery) bo tak sie z niego smiali Neymar z Messim swego czasu.
Ale ty po 3 latach sie obudziles:) take a chill pill
10
a Gruby juz trenuje z grupa?
2
@Dejwol przecietny i sredniawy w stosunku do potencjalnego zdobywcy ZP jest w tym przypadku bardzo adekwatne moim zdaniem:)
no ale mozesz miec swoja opinie spoko. Ani moja opinia ani twoja nic nie zmienia - Ramos i tak ZP nie dostanie;)
1
@garbovski mozesz dorwac kumpla ktory ma platforme nc+ i tam wykupiony dostep to tych polsatow z LM. Wtedy mozesz sie podpiac pod niego do nc+go :)
4
@Dejwol no tam w top10 obroncow pewnie jest ale to nie znaczy ze jest najlepszy i moze dostac ZP.
14
zeby Ramos zdobyl ZP to jeszcze musialby byc dobrym...obronca:) a jest przecietnym. Po prostu laduje gole z glowki w waznych momentach (no nie takie po prostu) ale jednak obronca z niego sredniawy
0
@ViscaBarca123 albo nie rozumiem albo cos sie nie zgadza. Co to znaczy w przeliczeniu na mecz? Zagral w trzech meczach (fakt nie po 90min) ale strzelil tam jednego gola wiec raczej nie ma sredniej 1gol na mecz
0
@kapi_lt watpie zeby ryzykowali od pierwszych minut. Jak bedzie zle to wejdzie w 46 a jak dobrze to w 60min;)
0
@BarcaInfo od srody do soboty to sobie super duzo nie potranuja. Obstawiam ze wejda w drugiej polowie na valencie
1
troche czytam troche ogladam po tym meczu z Austria i oczywiscie nikt w tym kraju zlego slowka o Lewym nie powie. To co on sknocil podanie od Grosika to cos niesamowitego.
1
@KamQiX kuuurde szkoda zawsze na ekran blokady na kompie idealnie wchodzil
0
@Destiny jeeeeju przeciez normalnie gra w srodku tylko wyzej jest ustawiony niz pivot. Z Osasuna musial troche zejsc do boku bo trzeba bylo rozszerzyc szyki rywala. Akurat w tym meczu tak bylo. W zadnym z trzech oficjalnych meczow sezonu nie wygladal jak klasa swiatowa wiec nie ma co gadac. Dajcie spokoj jakims wnioskom wysnutym na podstawie jednego meczu bo tego nawet wnioskami nie mozna nazwac
1
@KamQiX no wlasnie pisalem pisalem a jak wstawilem to zauwazylem twoj komentarz ze juz ogarnales:)
tak przy okazji to robiles juz kalendarz na wrzesien?:)
0
@Destiny mozna powiedziec gdzie gral ale skad on ma wiedziec jaka ma byc jego rola. moze wlasnie jego rola bedzie granie wyzej niz w ajaxie i gdy trzeba to zejscie troche do boku zeby rozszerzyc rywala. To ze mu nie wyszlo w trzecim meczu w nowym klubie to nie znaczy ze jest to zly pomysl
1
@KamQiX nie wiem dokladnie czy to masz na mysli ale chyba chodzi ci o opcje 'data validation' w zakladce 'Data'.
Bierzesz sobie swoje 3 opcje i wpisujesz je w 3 komorach obok siebie gdzies daleko w arkuszu gdzie wiesz ze nie bedziesz nic pisac. nastepnie bierzesz pierwsza komorke w swojej kolumnie (po naglowkowej) i wchodzisz w data validation i wybierasz tam 'list'. Zaznaczasz swoje trzy opcje i przesuwasz formule tak daleko w kolumnie jak chcesz, pamietaj o zablokowaniu $ zakresu swoich trzech opcji:) i gotowe. oczywiscie komorki z wpisanymi opcjami mozesz sformatowac na bialo to nic nie bedzie widac, no tylko nie mozesz po nich pisac - logiczne:)
Jak nie o to chodzilo to sorry
0
@Bagsik88 mysle ze z Valencia wyjdzie Busi Ivan i de Jong...Arthur wejdzie w drugiej tak jak ostatnio
0
@Arkon ale ty myslisz ze politycy sa politykami dla nas? dla dobra ogolu i zeby cos polepszac w tym kraju?:) budzimy sie budzimy...politycy trzymaja sie stolkow tylko i wylacznie dla swojego zysku. I to obojetnie z jakiej opcji politycznej. Tu problemem jest mentalnosc narodu a nie partia polityczna
0
@konrad1661 de Boer gowno wie bo widzial jeden mecz. Generalizowanie po jednym meczu juz od razu dyskwalifikuje cie z roli eksperta i wrzuca w role bezmozga.
To tak jakby Pep wystawil Messiego na falszywej 9 i Messi zagral tam slaby mecz powiedzial po meczu 'cholera zagralem slabo, wiem ze moge lepiej' a potem jakis trener powiedzial ze Pep niszczy Messiego.
Wezcie wyluzujcie z tymi opiniami bo Frenkie da rade
0
@Bagsik88 tak, ale bardzo watpie ze Busi moze na dluzej na lawce zagoscic...
0
@Bagsik88 Rakieta na pivocie przed nim Arthur i deJong. Ja tak bym chcial. De Jong przyzwyczai sie do gry troche wyzej i bedzie wymiatac a Rakitic to zelazne pluca bedzie dzikiem na pivocie i nie bedzie dal sie obchodzic jak Busi
1
@Rewolucja123 no to wlasnie centrum uwagi tego zespolu przesunmy troche do przodu a nie na pivota. Jak dla mnie na pivocie moze grac Rakitic (Busi juz mnie wkurza z tymi swoimi babolami). Frenkie jest za dobry technicznie i 'wizyjnie' zeby zostawac z tylu. To ze z Osasuna trzymal sie blizej boku to o jeju nie robmy afery z takiego czegos, tak jak napisales trzeba bylo rozciagnac rywala i tyle.
Poza tym nie robmy z naszych graczy jakichs jednowymiarowych inwalidow ktorzy tylko potrafia sie odnalezc w jednym miejscu na boisku.
'A bo Coutinho to muuuusi grac w pomocy' 'aaa bo Griezmann to koniecznie podwieszony napastnik' i teraz 'oj Frenkie za wysoko gra, on musi byc pivotem'
0
@Rewolucja123 1. Valverde powiedzial ze na poczatku de Jong nie od razu bedzie grac na pivocie bo to specyficzna pozycja w Barcelonie i jeszcze troche musi sie nauczyc
2. Frenkie chyba sam mowil ze chce miec wiekszy wplyw na ofensywna czesc akcji i dlatego grac wyzej.
Spokojnie to dopiero 3 mecze a La Rambla juz swiruje ze niby ktos tam go niszczy. Za chwile zacznie wymiatac ale wtedy to juz nikt nie pochwali Valverde ze go wyzej przesunal
1
@mercurial2000 w poprzednim sezonie to on byl najlepszym LO na swiecie oprocz tych dwoch meczow a nie 'zagral przyzwoicie'
0
mam nadzieje ze to pierdoly wymyslone przez gazete bo jak nasi pilkarze sadza przed rozpoczeciem LM ze nie wygraja LM to cos z nimi nie tak. Ciekawe czy tak Liverpool myslal przed rewanzem z Barca bez Firmino i Mane
0
byl juz wstawiany kalendarz na wrzesien?:)
1
nie badzcie smieszni. chlop zagral 3 mecze dopiero. cala La Rambla narzekala ze nie mamy pomocnika z podaniem z utrzymaniem sie przy pilce to teraz mamy Arthura i deJOnga i trzeba to wykorzystac z przodi=u. Jest Busi wiec deJong jest przesuniety wyzej - blizej bramki przeciwnika gdzie moze stworzyc wieksze zagrozenie. Sam Valverde mowil ze tak bedzie w tym sezonie i taki byl plan od poczatku. A wy po 3 meczach marudzicie ze trener go wystawia troche wyzej niz gral w Ajaxie. No i co? To rozumiem ze jak Pep zmienial pozycje Messiego na falszywa 9 to tez marudziliscie? Albo jak ktos tam zmienil pozycje PIszczkowi. Kibice Realu tez pewnie marudzili jak Ramos przechodzil do srodka obrony.
Wezcie sie uspokojcie z tym placzem na Valverde bo zaden pilkarz ktory przyszedl do Barcy nie gral kapitalnie po 3 meczach. A de Jong sam mowi ze moze grac lepiej i jak zacznie grac i sadzic asysty to bedziecie Valverde calowac po pietach ze dal go wyzej.
Niedobrze mi sie robi jak codziennie czytam te marudzenia jakby kazdy tutaj mial PMS kazdego dnia. U was wszystko zawsze od razu idealnie dziala? Kazdy nowy pracownik w waszej firmie wymiata na dzien dobry? Idzcie kibicowac City albo innemu Juventusowi jak wam tak przeszkadza Barcelona.
Mozna wyglosic konstruktywna krytyke ale hejcenie po trzech meczach to jest kretynizm. To samo tyczy sie Griezmanna. Jak mozna hejcic jak gramy pol rezerowwym skladem 3 pierwsze mecze po presezonie w ktorym zrobili tysiace kilometrow pilkarze i dodatkowo ciezko trenowali co rowniez mowil Valverde ze daja im tym razem duze obciazenia treningowe.
Myslalem ze jak sie szkola zacznie to gimbaza ktora umie tylko patrzec 2 dni do przodu mniej tu sie bedzie udzielac ale widze ze jest chyba jeszcze gorzej.