0

@Gosciuu z 98 pamietam tylko troche finalu. Z Euro 2000 juz w miare ogarnialem:)

0

@bodzio10 sam mowisz. Wina lezy i tu i tu. Wiec czemu jechany jest tu tylko Valverde a nie pilkarze? Czemu nie jest jechany Pique ktory dal Osasunie durnego karnego? W tym meczu akurat wina lezy bardziej po stronie pilkarzy.

0

@bodzio10 ale ty myslisz ze Valverde po zdobytej bramce albo w szatni mowi: chlopaki trafiamy na 2:1 i potem sie cofamy?

przeciez wyszedl na konferencje i powiedzial ze zagrali fatalnie i bez kontroli.

To pilkarze maja jakies pstro w glowach ze im sie odechciewa biegac jak wygrywaja

0

@tadzik447 najlepszy koncert ever. i tak flaga przy 40:1. Szkoda ze to Szwedzi musza spiewac o zajebistosci Polakow

0

@bari_94 juz wiadomo skad ten przytulasek po meczu z Betisem. Messi wie ze za chwile pojdzie nowy kontrakt i brat zgarnie prowizje;)

0

@ShawnC dobrze napisane:)

2

@damianex10 mógłby chociaż poprawnie po angielsku napisać ten żart

4

@kakusus Tylko że jak grał Etoo to przeciwnicy bronili 30m od bramki a teraz bronią 10-15m od bramki. Zasadnicza różnica. Nie ma znaczenia że mamy szybkich zawodników bo oni i tak nie mają się gdzie rozpędzić

3

@Grzesior667 sam powiedziales...meczu nie widziales:) wiec po co gadasz pierdoly. Dzisiaj Valverde zrobil dobra robote i swietnie i szybko trafil ze zmianami ktore daly nam prowadzenie. Bramka wyrownujaca padla po bledzie najbardziej doswiadczonego w druzynie Pique

1

@insp1re bardzo madrze napisane. przede wszystkim obiektywnie. Dzisiaj Valverde zrobil bardzo dobra robote zmianami przesunieciami i najwidoczniej tez mowa motywacyjna skoro po przerwie to inaczej wygladalo.

To nie jego wina ze tak doswiadczony obronca jak Pique robi takie durne bledy. W ogole my tracimy gole po durnych bledach. Dzisiaj Pique z Betisem Busi. To jest brak koncentracji NAJBARDZIEJ doswiadczonych zawodnikow. Valverde nie jest tam od tego zeby mowic 31 letniemu PIque po 15 latach gry ze koncentracja jest wazna

0

@Shad ty myslisz ze trener i pilkarze to sa roboty? ze ich sie programuje i pilkarze graja tak jak podczas przygotowan? Skoro Osa zagrala tak jak sie spodziewal to tylko jeszcze bardziej wskazuje ze pilkarze dali dupy.

I nie gadaj ze wprowadza Fatiego z przymusu bo kolega wyzej napisal ze spokojnie mogl dac Vidala na 442.

6

hmmm...La Rambla chciala mlodych w skladzie. La Rambla chciala Rakitica poza skladem...i nawet obijaly sie tu posty ze nawet kosztem wynikow i braku poczatkowego zgrania...to skad narzekania na 4 punkty na 3 mecze?

0

@Naturopata co ty opowiadasz w ogole. Wystawil tych ktorzy ograli Betis. Myslisz ze kazdy trener idealnie przewiduje ze ten grajek skopci to a tamten skopci to? Valverde swietnie zareagowal w przerwie i dalo nam to 2 gole i prowadzenie. Gdyby nie durna reka najbardziej doswiadczonego naszego obroncy to bysmy wygrali. Pereza nie licze bo jest mlody i sie zesral w majtki

0

@Naturopata no ale co to za wina trenera? Z Betisem zaangazowanie bylo super a dzisiaj ujowe. Co Valverde im powiedzial ze maja sie nie angazowac? Takie bylo zaangazowanie dlatego w 52min juz miales 2 zmiany

1

@geass tak masz racje ze tam powinien byc skrzydlowy. Zapomnialem tego tutaj dopisac a napisalem to od razu po stracie gola. Nie przekazali sobie w obronie i nie wrocil skrzydlowy.

Karny jak dla mnie oczywisty. Reka odchylona od ciala zablokowala wgranie pilki w pole karne. Bezsensowny wyskok jak dla mnie. Sytuacja z dupy, juz wiedzialem ze cos sie swieci jak ter Stegen zaczal do tego wychodzic i sie cofnal

28

wy serio myslicie ze my strzelamy gola a Valverde na cale boisko drze ryja ze chlopaki teraz tylko bronimy?

Nasze stracone bramki to 2 bledy Pique. Najpierw kryl cien ziomka ktory sie czail za nim i musial go przejac Semedo (dlatego za Semedo mogl sobie byc ziomek ktory gola trafil) a potem wyskoki i reka w durnej sytuacji gdzie przeciwnik zamykal oczy i sie modlil zeby pilke sprzed linii tyle do bramki wygarnac. Powiedzcie mi gdzie w tym meczu jest wina Valverde. Moze w tym ze wystawil sklad ktory rozpykal Betis?

Moze powinien przewidziec ze mimo 2 asyst Roberto zagra piach w pomocy a Semedo mimo asysty bedzie mial sajgon w glowie. Serio przestanym czepiac sie Valverde dla samego czepiania i badzmy choc troche obiektywni

0

@Naturopata a pierwsza polowa byla grana przez zawodnikow ktorzy wlepili 5 goli Betisowi wiec o co chodzi?

2

@kibic1899 kunszt trenerski dzisiaj nam pozwolil zdobyc 2 bramki w 15min. To nie wina trenera ze Pique sie amatorsko w polu karnym zachowal

15

Pique durny blad a mlody sie konkretnie zesral przy setce. Szkoda bo kapitalne zagranie Arthura

1

brawo Valverde za zmiany i reakcje w przerwie. To nam mecz ratuje

1

skad psioczenie na Valverde skoro tym samym skladem sklepalismy Betis. Poszczegolni pilkarze graja do dupy i trzeba zmian. Roberto podac nie umie, deJong sporo strat, Griezmann nie ma pilek, Rafa i Perez nic nie kiwaja, Semedo do dupy.

Zobaczymy jakie zmiany beda

0

deJong do przodu gra tak jak Arthur czyli wcale

0

@yoli deJong ma 4 celne podania na 10. Daj spokoj. Slabo gra.

0

co oni nie potrafia w obronie przejcia zrobic? Pique nie kryje nikogo, Semedo kryje kolesia 2 kroki z Pique a za Semedo nikt nie kryje ziomka. Albo przejscie albo Perez niech sie wroci

3

@kielon93 czy Robeto nie mial ostatnio dwoch asyst? przeciez go nie bedzie sadzal na lawce jak koles mial 2 asysty w poprzednim meczu

0

@sidzej spokojnie w poniedzialek zadzwoni Perez i sprawa sie rozwiaze:)

1

Rakieta za Busiego i mozna jechac

0

@Pustelnik żaden klub Niue ma tyle kasy dlatego w grę wchodzą piłkarze na wymianę

0

@Dejvv prosze cie. Romero pisze co popadnie byleby mu followersow przybywalo.

0

@TuraVer na lawce. Zagral 2 pelne mecze. Umtiti tez cos musi zagrac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?