0

@amanter sam sobie odpowiedziales na swoje watpliwosci:) po prostu gazety pisza pierdoly

0

@Janiama bez Rakitica super wygladala gra z Betisem bo nie bylo Messiego i nikt za niego biegac i trzymac taktyki w ryzach nie musial. Natomiast Rakitic jest bardzo potrzebyn jak jest Messi ktory wymyka sie wszelkim normom taktycznym. Tak samo jest potrzebny Vidal bo tez jest tak samo doswiadczony i wybiegany jak Rakitic a tego wlasnie potrzeba na prawej stronie jak gra Messi

2

@Deraxium ale jaki sens jest gadanie na podstawie jednego gola ze 'a u nas rezerwowy'? co mial wygryzc Albe ktory jest top3 o ile nie najlepszym LO swiata? no fajnie ze trafil.

W mocnej Barcelonie rezerwowy w srednim Evertonie wazny gracz - wszystko sie zgadza:)

0

@bsojka10 wyciagnal podwyzke zeby za rok odejsc i zarabiac mniej w Barcelonie?:)

moze i dostal podwyzke ale tez zgodzil sie o 20mln podniesc klauzule. Czyli Atletico i tak na plus wyszlo. Wydaje mi sie ze celem Griezmanna byly i sa trofea. I pewnie mu obiecano przy podpisywaniu kontraktu ze cos zdobeda a jak nie to nie beda mu robic problemu z odejsciem

0

@ksobi graja (razem wzieci) za 2 razy mniej niz Neymar

0

@RobsonPL jest w ogole jakies oficjalne info o tej klauzuli 170mln? czy to jakies wymysly sam nie wiem kogo

3

@Darshan1010 tak, juz komus odpisywalem dzisiaj na ten temat. Griezmann zrobil szopke i Neymar tez ale AG zrobil szopke dla swojego ukochanego klubu jakim no nie oszukujmy sie jest Atletico a Neymar przeciwko swojemu rzekomo ukochanemu klubowi:)

2

@kewin w poniedzialek wjedzie Perez caly na...notabene biało i uratuje Neymarka od zlego szejka i Neymarek pocaluje bialy herbik i bedzie przeszczesliwy ze moze grac 'dla jednego z najlepszych klubow swiata' i obieca ze da z siebie wszystko za marne 35mln euro na sezon:)

0

@LuisSalvano moje spodnie sa spokojne:) jakie tam powazne negocjacje. Nadal codziennie jakies inne info. Jak kluczem ma byc Rakitic i Dembele to powodzenia w tych negocjacjach.

Jakby negocjacje byly powazne to by bylo jakies sladowe info ze Perez cos dziala:) a skoro Perez jest cicho to znaczy ze Neymar jest dalej niz blizej Barcelony:)

tak swoja droga czy ty nie jestes nauczycielem? w pon ci ciezko bedzie sledzic info no chyba ze z ucznami razem:)

0

@LuisSalvano haha wtedy bede ci zyczyc na zdrowie:) ale jak na razie to czekam az zaczniesz trzasc portkami w niedziele wieczorem:)

1

@LuisSalvano czy to nie ty pisales niedawno ze RMC to swietne zrodlo?:)

@Salwik92 musicie sie z Luisem spotkac na piwo. Moze mianuje cie swoim neymarowym paziem:)

1

@seba1324 jest roznica miedzy Griezmannem ktory zawdziecza wszystko Atletico i ktory gral tam chyba 5 lat i chcial byc lojalny wobec klubu i z nim zdobywac trofea (przeszedl do Barcy bo sie to nie udalo z ATM, stad nowy kontrakt ale tez lekko wyzsza ale jednak klauzula) a Neymarem najemnikiem ktory tylko poczul $$$ i narobil smrodu.

I AG i Ney zrobili cyrk ale AG zrobil mniejszy bardziej kulturalny i to DLA swojego ukochanego klubu a Neymar PRZECIW swojemu rzekomo ukochanemu klubowi

1

ciagle przekonanie ze kupujemy Neymara-pilkarza jest urocze. To tak jak juz pisalem wezmy Balo na zastepce Suareza bo..calkiem ok z niego grajek:)

1

@Salwik92 nigdzie nie napisalem ze ma cie do czegokolwiek przekonywac:)

9

mam wrazenie ze zwolennicy Neymara maja taka 2 letnia dziure w pamieci i pamietaja jego gre w Barcelonie ale 2 lata w PSG to juz nie za bardzo. I zawsze czytam 'jak on w Barcelonie kapitalnie gral' ale to ze polowe czasu w PSG przesiedzial w szpitalu z pensja 2x wieksza od Dembele to juz niewazne

1

Hazard to nawet na okladce jest gruby:)

0

@Witekk10 tak ale mitem tez jest ze Dembele to szklanka a Neymar jak przyjdzie do Barcy to na pewno nie bedzie miec kontuzji

0

@Witekk10 busted:) dodaj jeszcze ilosc dni kontuzjowanych:)

0

@Maximus2 uuu sie Dembele przejmie:) wysmarka noc w 100 euro i bedzie miec slusznie w dupie jakichs hejterow ktorzy chca tego zdracje z powrotem:)

0

@Rini_Cule Griezmann w RSSS gral na skrzydle. Dopiero Cholo go podwiesil pod napastnika. Poza tym to gracz takiego kalibru ze zagra wszedzie gdzie trzeba bedzie

2

@wierbafcb Perez Griezmann Dembele. Mamy wystarczajaco duzo skrzydlowych

2

@ARTFCB swieta racja. licza sie tylko wyniki i nic poza tym dla tych ludzi.

0

@Lama20 Xavi i Iniesta odeszli w wieku 34 lat jak juz wiedzieli ze fizycznie nie wyrabiaja. Nikt ich z klubu nie wypychal:) odeszli na wlasnych zasadach

0

@Kacper1432 jak bedziesz w swojej wymarzonej pracy przez 10 lat i bedziesz w tym dobry i bedziesz fajnie zarabiac to zobaczymy co powiesz jak w wieku 40 la-45 lat ktos ci powie 'fajnie ze jestes ale spadaj i zrob miejsce mlodym'

:)

1

@barcowy1899 bo Michal jest przecietnym prowadzacym:) bardzo go lubie ma spoko live'y, dobry dziennikarz glupio nie gada. Ale nie ma takiego naturalnego flow zeby prowadzic programy. Widac to i po MF i po LLL oraz po Quizie.

Co do poszczegolnych gosci to Szpaku tam jest tylko po to bo jest Szpakiem. Na pewno nie dla merytorycznego gadania. Facet albo powtarza po Borku albo gada od rzeczy to co akurat przeczyta w Przegladzie Sportowym ktory jest na stole.

Nie zgadzam sie ze Borek tylko o kadrze gada, mysle ze umie sie wypowiedziec na kazdy zadany temat. Oczywiscie Smoku super nie da sie go nie lubic:) a Rudzki zna sie tylko na PL wiec tylko o tym gada.

Ja czasami wole MF czasami Stand Futbolu zalezy od gosci. A czasami sobie obejrze Prawde FUtbolu, Polsporta czy Cwiakale. Chociaz Cwiakala gada bardzo dobrze merytorycznie to troche nudne te jego odcinki. Z Roko czy Polsportem przynajmniej troche smieszniej:)

6

@damianex10 i dobrze tak cwaniaczkom z Bayernu, Znowu chcieli wykupic najlepszych z Bundesligii zeby pozbyc sie konkurecji. Mam nadzieje ze BvB wygra w koncu w tym roku lige

0

@Mr8lack no jakos na pocztku zeszlego sezonu mial bodajze 7 goli w 6 meczach. Wiec nie powiedzialbym ze nie mial formy. Problemem sa kontuzje i jego glowa ale to ten sam problem co u Neymara. Poza tym Neymar juz ywstarczajaco duzo smrodu narobil w tym klubie.

4

bardzo dobry tekst:)

0

@antekgrizman po co inne zrodla jak oficjalna strona jest najlepsza:)

0

@Mr8lack a mi sie wydaje ze przez te same dwa lata Neymar szuka formy tak samo jak Dembele. I tak samo ma kontuzje i tak samo wykazuje brak profesjonalizmu latajac na urodziny siostry czy wszczynajac klotnie o karne z Cavanim.

Roznica jest taka ze Dembele to mlody 21 czy tam 22 letni gnojek ktory sie jeszcze wiele moze i musi nauczyc a Neymar to dorosly 28 letni facet brazylijczyk ktorego sie juz nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?