0

@Colon Friends i Scrubs zdecydowanie dwa najlepsze

za nimi HIMYM i BBT choc na poczatku strasznie mnie to wkurzalo i niesmieszylo ale potem sie rozkrecilo:)

1

te wszystkie eksperty sie jeszcze po tylu latach nie nauczyli ze zaden nowy pilkarz Barcelony nie gra od razu tak dobrze jak w poprzednim klubie. Mozna uznac ze wyjatek Lengleta ktory co prawda mial ciezki start ale dosyc szybko ogarnal o co chodzi. Najlepszy start mial Umtiti on prawie ze natychmiast byl dziekiem. Rakitic tez bardzo szybko sie dostosowal

A reszta na czele z Suarezem potrzebowala czasu bo w tym klubie bardzo trudno sie dostosowac do gry.

1

@Janiama Leicester?

0

@Sapos93 Gola za golem to on ladowal jak wchodzil z lawki w BvB. Dlatego teraz gra w pierwszym.

U nas strzelil 3 gole w tym 2 z Sevilla czy kim tam i juz od razu 'ladowal gola za golem'

1

@kejdzi po fakcie to mozna byc madrym:) w Barcelonie nic wielkiego nie gral. Inna pilke gra BvB, Hiszpania juz tez nie gra jak Barcelona bo coraz mniej Barcelonistow tam.

Barca to klub do ktorego gry najtrudniej sie przystosowac. Nawet taki napadzior jak Suarez pol roku sie po czole kopal. Takze no tak jak mowie teraz Paco strzela ale jak byl w Barcelonie to ledwo pilke mogl przyjac

0

@Greenalley co za problem? przeciez juz i tak Neymar Barcelone po sadach ciaga:)

0

@tmQbassive e co to za jakas nowosc czy co? Kontynuacja po Dragon Ball Super?

1

Ale Tuchel to nie Francuz:)

0

@El _crack aaa czyli nocleg w autobusie. Takie rzeczy no ok tego nie brałem pod uwagę

0

@codemat City Barca faza grupowa LM. Nocleg w Liverpoolu. Potwierdzam bo bylem:)

1

@macio_944

Valverde sam mowil ze deJong nie bedzie na poczatku grac jako pivot bo to bardzo specyficzna rola w Barcelonie. Poza tym z Betisem deJong zagral dobrze ustawiany wyzej. Poza tym sam powiedzial ze z Osasuna zagral zle ale chce grac wyzej i miec wiekszy wplyw na ofensywe.

Jakby byli ekspertami to by powiedzieli ze nie ma co po 2 meczach w tym jednym dobrym negatywnie oceniach nowego zawodnika takiego klubu jak Barcelona bo zaden nowy zawodnik w Barcelonie nie gra od razu tak jak w poprzednim klubie i jako przyklad dali chocby Suareza.

A Griezmann zostal bardzo przemyslanie kupiony bo obstawi i skrzydlo i pozycje 9. 2in1. Tez zagral 3 mecze w tym jeden kapitalny i juz oceny leca. Bez Leo bez Suareza po ciezkim dla druzyny presezonie. Gadanie dla samego gadania a nie przemyslana krytyka.

Predzej krytykowac mozna ZZ ktory gra stara gwardia i tez maja strate punktow. Krytykowac mozna nasza obrone ktora juz troche razem gra i powinna byc bardziej ogarnieta.

0

minely 3 mecze sezonu. po kiedy grzyba taki artykul po trzech meczach szczegolnie ze w pierwszym gral w podstawowym skladzie. Takie teksty na panike ze zle sie dzieje.

0

@macio_944 i co tam ciekawego powiedzieli? mozesz jakos strescic?

2

@Colon Alex Del Pierro. Od niego sie wszystko zaczelo (moje zainteresowanie pilka)

0

@jedrek7000 bynajmniej na treningach:) ale wiesz ze bynajmniej nie rowna sie przynajmniej?

2

@ProMILs ekspert sie wypowiada dla ogolu po 3 meczach danego zawodnika NOWEGO w Barcelonie gdzie sam mowi ze z Betisem dobrze to wygladalo a z Osasuna nie. czyli o jednym meczu sie nie wypowiada, drugi na plus a trzeci na minus. No to prosze cie:) po co takie generalizowanie. I po co nagle jakies larum podnosic. Przeciez gramy 433 to nie tak ze srodkowi pomocnicy sa przyklejeni do linii.

Jakby deJong gral na pivocie to by bylo marudzenie ze gra za gleboko i ma za maly wplyw na ofensywe.

A wypowiedzi zawodnikow dopasowujecie sobie pod to co chcecie. Jak Alba mowil ze nie ogarniali jak grac to bylo 'sam zawodnik tak mowi' a jak deJong mowi ze woli grac z przodu i miec wplyw na akcje ofensywne ale zagral tam slabo i musi sie poprawic to slychac 'a co mial powiedziec niby'.

kazdy nowy zawodnik Barcelony na poczatku gra ponizej tego co gral w dawnym klubie. KAZDY. Bo trudno sie do tej gry przystosowac.

2

Do Dortmundu na mecz z Borussią z FCBP i FCBarca.com

nie ma noclegu w ofercie? dziwne bo zawsze byl jakis ibis czy cos

1

@Avada Kedavra co nie zmienia faktu ze jest kibicem Realu. No ale tak tutaj dobrze powiedzial i zgadzam sie z nim

@Salwik92 i tak to o VdB mowa:)

0

tikitaka

nawet kibic Realu nie zyczy zle Barcelonie i mowi ze nie warto Neymara sprowadzac

0

@barcowy1899 o ile sie nie myle to 8%. Kolega cos mi wspominal bo ja juz za stary:)

0

@amanter Hummels tez 30+ a to obronca. Arnaturovic 30+ napadzior no ale z tej polki sredniej, Rakitic nie ma znaczenia ile ma lat obecnie. Wydolnosc ma swietna. Doswiadczenie ogromne przychodzi z Barcy utytulowanego klubu. Jesli juz go sprzedawac to nie za jakies marne 30mln

2

@amanter za 30mln to w tym okienku przechodzil Malcom (40), Raul Jimenez (38), Hummels (30), Danilo (37) czy Arnautovic (25). A nie gracz pokroju Rakitica. Oczywiscie ze ponad 40 trzeba za niego wyciagnac

0

@hefaj6 30mln to sie placi za noname'a Arthura z ligii brazylijskiej a nie za tak doswiadczonego i utytulowanego gracza. 50mln trzeba za niego brac. 31lat to sila wieku

1

Arthur-Rakitic-de Jong. W cos takiego bym celowal. Wiec ze Busi jest wazny dla 'stylu' itd itp. Ale jak na razie to przez niego kupe bramek tracimy

0

@toretto724 chyba 60zl za miesiac na player

3

@kkbarca idz kibicowac PSG dobrze radze. Tam to sie nie licza uczucia tylko hajs i trofea. Bedzie ci lepiej i nie bedziesz rozczarowany ze jeden z najlepszych pomocnikow swiata ktory haruje dla tego klubu i ktory jest kluczowy dla kazdego trenera z ktorym pracowal nie chce odchodzic. Serio puknij sie w czolo.

2

@NGTRX spoko spoko...niewolnictwo to tez nie byl rasizm tylko taki 'way to mess them up' :)

1

Powalilo Bartomeu i to konkretnie.

4

@Gorostiaga wiesz jaki jest paradoks nie?

ze Valverde gral swoim starym skladem i wygrywali choc w srednim stylu. I wtedy tutaj bylo ze 'niby go wyniki bronia ale gra brzydka do dupy, betonowa pomoc trzeba tego tego i tego na lawke'

Valverde posluchal i tak jak mowisz teraz zmienil podjescie. Rezultat? brak wynikow i kolejne oburzenie na La Ramblii:)

uwazam to za calkiem ironiczne i zabawne w stosunku do tutejszych ekspertow:)

1

@scotti tak...i dlatego Rakieta wszedl z Bilbao:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?