barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 no energia guarana tez jest od verde mate:) juz jakos sie do tego producenta przyzwyczailem a troche sie ich naszukalem w sensie probowania innych:)
0
@Mario96w probowalem i tez spoko to fakt:) choc troche za slodka. zwykla silueta jeszcze dobra:)
1
a tak swoja droga to co? PSG negocjowalo z Neymarem dopiero po wplaceniu klauzlu (na piwno) czy wczesniej za zgoda Barcy?
Moze warto sie o jakies odszkodowanko upomniej od szejka. Wiem ze sytuacja inna bo tutaj klauzula spadala no ale i tak klub sie musi zgodzic na negocjacje jesli chca gadac przed oplaceniem klauzuli.
1
sporo tu ostatnio tematu yerby:) pije juz jakis czas i od pewnego czasu zamawiam jedynie Verde Mate. Zawsze smak byl ok (lepszych od tych standardowych gorzkich) a ostatnio zauwazylem ze pojawila sie nowa wersja Mas Iq. Pierwszy raz moge smialo powiedizec ze ta yerba jest pyszna. Polecam:)
0
@Rewolucja123
napisalem skrzydla a nie skrzydlowi nie bez powodu:) chodzi mi o przestrzenie na boisku.
2
@Messibestplayerintheworld to ja wiem ze marzy:) ale final na CN nie bedzie...wiec moze niech malymi kroczkami zacznie od jakiejkolwiek bramki na wyjezdzie:) to tak pol zartem pol serio oczywiscie
15
Luis spokojnie...zanim do finalu to zacznijmy od bramki w LM na wyjezdzie...na przyklad dzisiaj:)
10
@krzychu1526 glosujacych udalo sie przekupic ich wlasna kasą wiec dlugopisy i cukierki to nic nadzwyczajnego
0
@Rewolucja123 Fati gorzej broni a dzisiaj skrzydla BvB beda bardzo grozne
0
Barca zagra dzisiaj w 3. strojach. Zrodlo fejs Barcy
1
@soczeq nie. robisz jeden sklad i potem co kolejke masz iles tam darmowych transferow. najlepiej wejdz sobie tam w zakladke rules. tam wszystko jest bardzo dobrze wytlumaczone
0
@macio_944 Hajto ze Smokiem Barce komentuje?
0
ktos wie jak powazna jest kontuzja Pjanica? Fantasy mi pokazuje ze moze on nie wystapic jutro
0
@KamQiX mlody Perez raz gra na jednym skrzydle a raz na drugim i nie ma problemu, Rafa raz w pomocy raz na skrzydle raz na 9 i tez bylo ok, ale La Rambla sobie ubzdurala ze pan Mistrz Świata Griezmann to jakis kaleka ktory moze grac tylko i wylacznie na jednej pozycji i no nie ma opcji gdzie indziej nie zagra.
Nie robmy z tych pilkarzy jakichs ograniczonych. Griezmann zagra tam gdzie bedzie trzeba.
Przypominam ze juz wielkie halo bylo jak Valverde wystawil de Jonga wyzej z Osasuna i sie tutaj podnosily glosy ze co to ma byc ze de Jong musi grac na pivocie bo tam gral w Ajaxie. Mecz pozniej de Jong gra wyzej i laduje bramke i asyste
0
4 na trybuny w tym pewnie 1 bramkarz. No ciekawe kogo Valverde wysadzi. Pewnie Wague/Firpo i ze dwoch pomocnikow
0
@YoNoEntiendoNada moze i w koncowym rozrachunku licza sie 3 zespoly ale liga staje sie coraz bardziej wyrownana i juz nie ma wynikow po 7:0. Teraz kazdy moze urwac punkty kazdemu patrz Osasuna czy z kim tam Real zremisowal w przedostatniej kolejce
7
@FC1899Barca widac po Raulu jak pilka sie zmienila. Czolowy napastnik na tamten czas najlepszej druzyny swiata galaktycznego Realu a ratio ma raczej slabe. Messi i CR kosmiczne liczby. Lewy super a Suareza sie nie spodziewalem az tak wysoko
0
pany mam fantasy dylemat po wczorajszym meczu. Do piatku mialem opcje nr 1 potem zmienilem na 2 a teraz sie zastanawiam czy nie wrocic
1. Son+de Jong
czy
2. Mane + Parejo (Parejo strzela wolne i karne w Valencii a grupa nie jest najgorsza)
3
@KaJoFCB wszystko zalezy od tego jak nam sie chce biegac. wczoraj w 87min mielismy 3km wiecej od Valencii przebiegniete i widac jaki wynik byl. Jak nasi biegaja i im sie chce to przeciwnik za duzo nie ma do gadania
0
@Rewolucja123 wszystko zalezy od glowy bo umiejetnosci ma
7
Szkoda ze Rakieta nie gra za Busiego no ale i tak spoko:)
0
@LuisSalvano Luis no co z tym piwem? Kiedy wpadasz do Wrocławia i mnie na piwko zabierasz?
0
@Commando nope:)
1
@Odesseiron juz sie Kroos rozpedza;)
1
@Mr8lack ja lece w listopadzie. Z Berlina sa loty pt-pon
0
@Rafau96 na takim laczonym wyjezdzie LM+LL jeszcze nie bylem ale na meczu Barcy bylem 3 razy w tym raz z fanklubem Barca on tour czy jak to tam sie nazywa:) jesli masz swoja ekipe i to spokojnie mozecie sami zorganizowac. Z fanclubem wyjdzie ci to drozej
0
@clyde ja kupilem niedawno edycje gry roku chyba za 60zl byla promka:) best decision ever;)
0
@krzychu1526 Włoska robota;)
7
@Fake69 nie przesadzajmy ze trenera wina jest ze 31 letni ultradoswiadczony kapitan Messi ktory zapowiada ze beda walczyc aby LM wrocilo na Camp Nou czlapie ze spuszczona glowa w tak waznym meczu. Serio
0
@edu bo druzyny przeciwne lepiej zeby do konca nie wiedzialy czy Messi zagra czy nie.