0

@SzahMatt Grał głównie na wyprzedzenie.

to graj sobie tak dobrze na wyprzedzenie caly mecz z Chukwueze Moreno i kim tam jeszcze. Co to znaczy ze wyczyscil to co mial do wyczyszczenia? Mial sytuacje ze nikt by go nie obwinial jakby nie wyczyscil a jednak wyczyscil. Np wslizg na bodajze Chukwueze w drugiej polowie przy linii bocznej

0

@lucasbarca "a kto z granadą grał na prawym skrzydle??"

mowa o meczu z Granada. Sam ten temat zaczales.

A jesli chodzi o ustawienie w meczu z Villarretal to przechodzilo ono miedzy 433 a 4231

0

@SzahMatt Lenglet bardzo dobra ocena na taka zasluzyl. Obejrzyj mecz jeszcze raz i zobacz jak on czyscil te pilki. Kapitalny mecz. Semedo rowniez bardzo dobrze w pierwszej polowie kilka dryblingow ciagnacych akcje do przodu. Chlop ma pilke przy nodze i nikt mu sie nie pojawia do gry z przodu wiec musi kombinowac a i tak wychodzi na tym calkiem ok.

Firpo mial bardzo dobre wejscia ofensywne szczegolnie jak Fati sie pojawil na boisku.

A Griezmann zagral o wiele lepiej niz Suarez bo kazdy kontakt Suareza z pilka konczyl sie strata

0

@VeB92Nov super ze ci sie chcialo to ogarnac ale ja w glowie mam 2 zagrania Suareza z tego meczu.

1. Wyjscie na pozycje otrzymanie prostopadlej pilki od Busiego/Lengleta i chec szybkiego odegrania do Pique ktore zostalo wywalone w kosmos - tak latwe podanie do tylu gdzie nie byl super pressowany a on tak niedokladnie. I tak jest w 95% jego podan.

2. Specjalne przepuszczenie swietnego podania w polu karnym. Ja wiem wiem ze to super wychodzi jesli po przepuszczeniu pilke kopnie Messi. Ale nie oszukujmy sie Suarez to robie w 8/10 przypadkow w polu karnym i w 6-7 tych przypadkow nikogo za nim nie ma tudziez nie ma szans zeby ktos do tej pilki dopadl. To jest granie na alibi i strach przed przyjeciem pilki i uderzeniem na bramke

0

@sebo939 no tak...Dembele i Ansu raczej takimi nie sa co super do obrony wracaja. Jak juz to Perez. On taki troche Pedro

0

@sebo939 poziom pressingu Griezmanna a poziom pressingu Suareza to dwa swiaty. Za Cazorla kto wracal jak Busi nie byl na swojej pozycji? Antek

0

@Qlewer i myslisz ze jak zareaguja pilkarze jak im Uli hurtowo zabroni jechac na jakas wielka impreze gdzie maja szanse na wysokie miejsce?

0

@Suzu Uli gowno moze zrobic:) juz pierwszy szczebel czyli sami pilkarze sie na to nie zgodza zeby nie grac w reprze bo broni ten a nie inny bramkarz:)

0

@lucasbarca PS gral Griezmann LS gral Ansu na 10 Messi i na szpicy Gruby. Cala powoe tak gralismy. Byly 2 zmiany w przerwie wlasnie Ansu i Messi weszli

0

czy ktos ma jakas fajna miejscowke (schornisko) w gorach polskich gdzie mozna jechac na Sylwestra wieksza ekipa okolo 15osob? Babia Góra czy Śnieżnik już odhaczone, sorry ale zaden ze mnie ekspert jesli chodzi o polskie gory. Nie tam jakies Bieszczady zeby z Wro jechac tam 2 dni.

1

Uli tam ladnie odplywa. Chyba mu cos tam w pierdlu poprzestawiali we lbie:)

0

@sebo939 Busi niby grac musi ale w tym sezonie juz tak wiele nie gra wiec moze wcale az tak nie musi:) wiadomo ze dajac Messiego na 10 i zostawiajac za nim tylko 2 pivotow to bardzo duzo zalezy od skrzydlowych. Ale z 4231 na 442 w defensywie nie jest trudno przejsc

0

@sebo939 nikt nie mowi ze Busi musi grac w pierwszym, jego wady sa rownie punktowane w 433. To ze nigdy nic nie wygralismy w tym ustawieniu nie ma znaczenia. Zawsze po prostu mielismy graczy pod 433 a teraz Messi gra jak gra i jest to juz bez sensu

0

@Azi tez wlasnie po Granadzie przeszukalem wszystkie mozliwe strony. Szkoda. Wiem ze zawsze podaja pod koniec meczu ilosc km calej druzyny i pamietam ze z Granada w 88min mielismy 10km mniej. Wczoraj nie zwrocilem uwagi jak podawali albo nie podali

0

@Azi skad bierzesz staty? sa tam staty przebignietych km przez danych zawodnikow oraz caly zespol? szukam takiej strony.

0

@lucasbarca przeciez tak wlasnie zagral cala druga polowe z Granada i szalu nie bylo.

0

@sebo939 to ze nie mozemy bronic w 9 to sie zgadzam ale nie znaczy to automatycznie ze Messi musi byc na 9. Po prostu Suareza nie moze byc w skladzie:) Griezmann niech gra na szpicy. Albo niech graja jakims 4231 z Messim na 10

0

ciekawe czy Abidalowi sie Neymar podoba ze swoim smrodem ciagnacym sie juz trzeci rok:)

1

@Azi nie wiem czy ja jestem zbyt lagodny dla Semedo czy na przyklad ty zbyt surowy. Jak dla mnie wczoraj gral naprawde spoko. Pare dryblingow zrywow do przodu. I znowu byla sytuacja gdzie Semedo dostaje podanie do przodu i wystarczy zeby ktos wbiegl w pole karne na krotki slupek i jest gol. A tam nikogo.

Do przeciwnikow doskakiwal nawet jak musial wyjsc wysoko szybkosc bardzo dobra. Ja osobiscie widze problem w ustawianiu sie w polu karnym, tam czesto gubi ziomka. No ale nie powiedzialbym ze tragicznie zagral wczoraj.

0

@bleble123 Messi na srodku ataku sie nie sprawdzi. Juz od dawno temu sie tam nie sprawdzal. Messi potrzebuje miec kogo przed soba kto sciagnie na siebie stoperow

0

@JohnA Suarez przepuszcza bo sie cyka sam sknocic sytuacje. Psycha mu siadla na rowni z motoryka technika koncentracja i czym tam jeszcze

0

@masq mysle ze gdyby sytuacja w lidze byla normalna a nie kupowata to by zagral.

0

@Suzu ten purtas Suarez co mu Dembele wylozyl pile tez licza? kiedys to Luis by tam jeszcze siateczke obroncy zalozyl a teraz to ledwo co w pilke trafll

3

moje krotkie podsumowanie nie takie skrajne jak tutaj czytam. Bo oczywiscie wychodzac z kryzysu z nowymi graczami i starymi po kontuzji no to 5:0 to jest musik bo inaczej to katastrofa.
Zaczniemy od plusow:
- swietny mecz Arthura plus kolejne wytrzymane 90min
- alez Lenglet umie wyczyscic pilke - kapitalny transfer
- brawo dla Firpo, psychicznie po Granadzie musialo byc mu ciezko a dzisiaj zagral naprawde spoko mecz. Moze i mial bojazliwe momenty ale mial tez takie ze zdecydowanie wychodzil do przodu i mijal rywali podawal i dobrze to wygladalo
- nie narzekajcie tak na Griezmanna bo chlop jest nowy przystosowuje sie i jak na razie jest najlepszym strzelcem zespolu
- kapitalny Fati - nawet najwieksi zwolennicy Neymara musza przyznac ze gdyby ten przyszedl to Fati by siedzial w Juvenilu i nie mial szans sie ruszyc z niego chyba ze do Barcy B
- wydaje mi sie ze w 1 polowie przechodzilismy miedzy 433 a 4231 w zaleznosci gdzie sie Messiemu zachcialo grac. Roberto grywal na skrzydle. Nie wiem na ile to plus ale sa jakies zmiany i nie bylo juz tak ze prawe skrzydlo zieje pustka

minusy
- Busi - ten chlop nie nadaza. Dobrze broni jak przeciwnik jest obrocony tylem do naszej bramki, wtedy umie odebrac pilke. Ale inaczej to jest po prostu mijany jak tyczka
- Na Suareza nie da sie patrzec od 3 lat. On swoja role pokazal w meczu z Valencia. Wchodzi na zmeczonego rywala dostaje 2 pilki, bron Boze nie mysli za dlugo tylko od razu strzela. Chlop tymi przepuszczeniami zaslania swoj strach spartolenia kolejnej bdb szansy na gola
- gol dla Villarrealu - hektary wolnej przestrzeni Cazorli w strefie wiadomo jakiego pana, a ter Stegen chyba faktycznie chcial za bardzo przyswirowac i nie pyklo bo strzal przelamal mu palce - szkoda

1

@Skipper1987 Griezmann nic nie wnosi - najlepszy strzelec zespolu do tej pory:) nowy gracz dopiero co przyszedl i gral z mlodzikami.

1

mam wrazenie ze balansujemy miedzy 433 a 4231. Roberto cos szeroko gra z Semedo na stronie. Poza kapitalnym strzalem Carozli do ŻŁP nic nie miala. Griezmann sporo powrotow, Firpo o wiele lepiej. Semedo dobry drybling tylko potem nie ma komu grac. Busi w defensywie slaby, on juz nie ma tej motoryki nie wspominajac o sile. Suarez jedno zagranie spoko do Griezmanna reszta niedokladna kicha. Messi to nie wiadomo widac ze brak mu rytmu. Arthur spoko stara sie probuje podan do przodu prostopadlych i innych. Odpuscili niepotrzebnie ale chyba tez zeby Messiego nie nadwyrezac. Chcieli dotrzymac do przerwy ale tak to sie konczy jak sie gra na przetrzymanie

2

Gruby zaczyna swoj festiwal 'precyzji'

0

@pawcio04 puknij sie w czolo. nie ogarniam jak mozna zyczyc swojej druzynie przegranej w jakichkolwiek okolicznosciach

0

@kenneth99 przekonamy sie jak szybki jest Firpo:)

1

ulalal Valladolid zatrzymalo u siebie rozpedzona Granade...bedzie ciezki wyjazd Barcy...;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?