0

@Rewolucja123 @czarnatom no widzisz to ta sama pozycja. Nie ma sensu sie podniecac jak Cou gra w Bayernie bo u nas i tak Messi zajmuje ta role na boisku. Dublowaliby sie

0

@socha PSG rozjechalo Real ale w lidze meczy sie ze ho ho. Ciekawe to

0

spieramy sie z @czarnatom wiec ciekaw jestem zdania la ramblii. czy Cou gra na tej samej pozycji co Messi? prosze o odpowiedzi w komentarzach:)

0

@czarnatom yhm Messi tam samo tylko odwrotnie:) ale rezultat jest taki ze graja na 10:) wez te swoje zapytanie i przedstaw na La Ramblii zobaczymy ile osob powie ze nie:) smialo, zapytaj:

czy Cou gra na tej saej pozycji co Messi?. Albo wiesz co ja zapytam:)

1

potwierdza sie moja teoria. Wystarczy ruszyc dupe i wiecej biegac zeby wynik byl pozytywny. Ostatnio wracam uwage na ta statystyke. Zawsze okolo 80min jest podawana. Z LIve przebieglismy 7km mniej, z Granada 10km mniej a dzisiaj tylko ok. 2.5km mniej. Jak gra nie idzie to trzeba mecz wybiegac a naszym zazwyczaj sie nie chce i tu jest problem

2

@RydwanFaraona de Jong z Valencia mial asyste

8

ter Stegen przesyla pozdro do Uliego:)

0

Lenglet pilka na centrymetr przez 30m przez cala linie przeciwnikow. Suarez pilka wycofywana do Firpo i juz zle zagranie...

0

@czarnatom a to definicja pomocnika jest to czy broni?:) to Cou tez nie jest pomocnikiem:)

to ze na flashscorze widzisz ze Messi jest w ataku na skrzydle wystawiony to nie znaczy ze gra w ataku:) a to ze Messi schodzi po pilke bo nie ma mu kto podac to mit.

Glebiej schodzil jak byl Iniesta glebiej schodzi jak jest Arthur czy de Jong. Messi schodzi bo lubi i bo woli rozgrywac i miec wiekszy wplyw na gre niz czekanie z przodu na pilke

0

@KrisKris 30 kolejek do konca 4pkt straty do lidera ktory dzisiaj gra z ATM. Brawo ty. Idz kibicowac PSG oni to juz po 5 kolejkach wiedza ze mistrza zdobeda.

0

@czarnatom chyba ostatni mecz obejrzales z 5 lat temu. Bo mniej wiecej od tej pory Messi u nas juz nie gra w ataku

3

kurde no ten sztab medyczny od czegos tam jest? oni cos slyszeli ze lepiej zapobiegac niz leczyc? ja rozumiem ze Dembele jeszcze dziecko i ostatnio np nie powiedzial ze cos tam go ciagnie no ale kurde problemem jest to ze co chwila cos go ciagnie a nie to ze nie powiedzial. To jest podstawowy problem. Od tego jest sztab medyczny zeby to ogarnac i wzmocnic szczegolnie jesli to kontuzje miesniowe. Neymar jak przyszedl to tez byl chucherko a potrafili go odpowiednio dopakowac zeby sie od podmuchu wiatru nie przewracal

2

@Kudlaty215 chyba o FIFIE gadasz

2

@sportowiec a ty dalej nie rozumiesz ze na tej pozycji u nas gra Messi?

0

@socha ach kurde dopiero teraz zauwazylem artykul. Ech

1

Wg flashscore Dembele nawet na lawce nie ma. Prawda to?

0

dyrekcja sportowa Barcy przelozyla transfer z 30mln na 70:)

poza tym Ivan i VIdal by musieli odejsc razem

1

@TheNekro94 Verde Mate:) teraz kupilem Mas Iq i Siluete i bardzo jestem zadowolony. To zdecydowanie 'moja' marka. A probowalem wielu

0

@Rewolucja123 wiem ze nie chodzi ci o stricte VVD tylko o niektorych:) ale nadal - nie przesadzajmy.

4

@Rewolucja123 ja tez uwielbiam Messiego ale wezmy bez takich tekstow - badzmy powazni:) Ostatni raz Messiego biegnacego zawziecie do obrony to chyba wtedy jak za Kunem pobiegl. Ile to bylo lat temu? 3,4,5?

0

@Xavifcb6 sprawdz na fullmatchesandshows.com

0

niech te reprezentacje u21 a juz na pewno seniorska da spokoj Ansu. Niech on sobie spokojnie lapie minuty bez jeszcze wiekszego szumu. Munir tez byle szybko do repry aby zagrac 1min i zeby byl zaklepany i na dobre mu to nie wyszlo

0

@grubiorz co wiecej polowa La Ramblii tez sadzi ze jest ok;)

ba pilkarze i dzialacze kluczu tez tak sadza. Chore to:)

10

@AmigoBlancos przegapili wymiane pokoleniowa. Tak to jest. Teraz ten problem dopada Real i Barce. Wszystko zalezy czy odpala ci mlodzi pilkarze jak Arthur Dembele deJong Firpo czy kto tam jeszcze a w Realu jak potraktuja Ceballosa Jovica itd.

Bardzo trudno jest zaczac sadzac zasluzonych pilkarzy na lawce i wprowadzac nowych grajkow ale ktos to musi zrobic i lepiej to ogarnac predzej niz pozniej.

2

@Rewolucja123 chyba nie rozumiem....

0

absolutnie bez hejtu na siatkarzy czy czegokolwiek takiego ale czemu znowu tak to wszystko bylo hypowane w mediach? Ba mam wrazenie ze nawet trener mega pompowal balonik. Czy my mozemy kiedys najpierw zdobyc tytul a potem wychwalac sportowcow pod niebiosa? Czy to zawsze musi byc odwrotnie a potem pyk i przegrana

0

@Hushovt ale ty wiesz ze w pensjach pilkarzy/siatkarzy nie chodzi o sukces tylko o marketing nie?:) przeciez to nie zadne ministerstwo placi kopaczom czy siatkarzom. Nikt nie stwierdza 70% damy na pilke kopana 20% budzetu na siate a reszte - na reszte:) jakby siatke ogladalo na swiecie tyle ludzi co pilke nozna i siatka miala takie kontrakty sponsorskie to by sie kasa na pensje znalazla:) ale tak nie jest bo pilka to byla jest i bedzie najpopularniejszy sport na swiecie. Stad takie pensje kontrakty kwoty transferow itd

1

@xJLx Ale akurat w tym tweecie nie chodzi o zmiane jako tako tylko o fakt nierownosci.

Kowal gada dobrze ale najglosniej jak Bońka nie ma w poblizu;) jak Zibi przychodzi do SF to Kowal sie ucisza. Ale gada dobrze

5

@LuisSalvano nie interesuje mnie sytuacja w tabeli szczegolnie na poczatku sezonu:) Real to ma przegrac;)

8

no i Neymar w koncu trafi do Barcy;) taki to dom dla niego że sądzić się tu przyjeżdża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?