barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale zeby to Busi wrzucal na mine mlodzikow Arthura i Frenkiego. No kurcze. Chyba faktycznie cos tutaj sie konczy...ciekawe za kogo bedzie zmiana w pomocy. Choc mysle ze za deJonga bo on ostatnio wszystko gra.
u nas dzisiaj najlepszy Arthur a w Eibarze brawa dla bramkarza. Wiem ze Arthur mial blad przy cofaniu pilki ale jego kontrola przyjecie uwolnienie sie i gra do przodu w koncu. Swietne
2
@Trojanek23 druzyny przeciwne graja z nami inaczej niz za czasow XIB. Bardziej zafeszczaja obrone i bardziej srodek jak trzeba. Dzisiaj moim zdaniem srodek dobrze dziala. Arthur jest swietny a Frenkie tez ma momennty. Nie z kazdej akcji da sie wyjsc na czysto
0
Alez kapitalny jest dzis Arthur.
0
Spokoj grabaza Griezmanna
0
@Fake69 Messi zawsze gra jak Messi ale pytanie kto go zabezpiecza bo id 5 lat robi to Rakitic. Nie bez powodu od poczatku sezonu tracimy tyle bramek i ciezko zagrac na 0 z tylu. Owszem fajnie sobie poogladac Arthura i de Jonga razem ale jednak widac co zmienia brak Rakitica
2
@German bo nowy zawodnik ktoey dopiero co przychodzi do Barcy musi grac i grac zeby wszedl na wysoki poziom. Dlatego trzymanie go na lawce nic nie zmieni a jedynie dawanie mu grac spowoduje ze sie ogra zgra i zacznie dawac coraz więcej. A Fati i Perez sa po kontuzjach
0
@ForcaMilosz no przeciez mowie ze na pozycji Iniesty wiec wiadomo ze na 8
2
@Janiama kuurde co by nie mowic to Ibra to jest kozak. Ile on czasu trzyma swietny poziom i to w roznych klubach. Szczerze to zaglosowalem na niego w drugim polfinale a nie na Suareza.
0
@ForcaMilosz ale to wlasnie napisalem. Kolega obcy napisal ze my nie gralismy Cou na ofensywnym pomocniku a gralismy. I gral tam fatalnie i tracil mnostwo pilek dlatego Valverde dal go na skrzydło gdzie straty sa mniej grozne
1
@MesQueUnClub_87 ta jedno miasto. Ja jestem z Leszna to sie leja kibice Unii Leszno i Lecha Poznań. To jest patologia
5
@LuisSalvano nie moga bo jade na ten mecz;)
0
@obcy fajne pierodly prawisz:) Coutinho gral na pozycji Iniesty i przez pierwsze pol roku mu to wychodzilo a potem nie dlatego zostal przesuniety na skrzydlo. A na 10 zagrac nie moze bo tam gra Messi. Takze Cou gral z pozycji tego ofensywniejszego pomocnika i w poprzednim sezonie robil taka kaszane ze bardziej szkodzil niz pomagal. Poza tym za gracza za 160 melonow oczekuje ze zagrac obojetnie czy w pomocy czy na skrzydle tak samo dobrze i to abstrahujac ze na LS w Liverpoolu gral 3-4 lata
0
zadne 7 grudnia skoro potem mamy Inter na wyjezdzie
0
Serio nie rozumiem co jest zlego w zmianie gospodarza? Tylko mi sie to wydaje najprostszym rozwiazaniem?
0
@DanielVeB wejdz sobie w fcbarca on tour
0
@Rewolucja123 powiem tak skoro mielismy slabe wejscie w sezon i sie rozkrecamy (bo tak bylo) to strata jedynie 2pkt do Realu to tyle co nic. Pykniemy ich w lidze. Jedynie w LM to na razie srednio wyglada. Oczywiscie przeciwnicy trudni no ale tak wszystko na przypale jedziemy
18
@Danny Gaucho 10 lat a tam Fabinho ktory ledwo w pierwszym gra od roku^^ to juz predzej Milnera dac nie mowiac o Gerrardzie
1
niech sobie graja 18 grudnia spoko ale kurde prosze o 20. Zeby oni mi Klasyka w srode o 13 nie zrobili...
0
taki byk i jeszcze najszybszy? niezle:)
0
@student97r ciekawe co z kibicami którzy już kupili bilety na mecz hotele i loty
0
@neymarcin Kroos kosztem Modrica to smiech a co dopiero kosztem Iniesty badz Xaviego. Silva tez troche z dupy i dla urozmaicenia bo o ile kapitalny pilkarz to jakos tak...z kadra wygral to co Xavi i Iniesta ale z klubem to nieporownywalnie malo
0
@Sabrina_spellman no jakby nie patrzec bez sympatii politycznych to Jarosław to geniusz. Trzyma wszyskich i wszystko w garści. Głupi to on nie jest
0
@dge21 tak tez tak mam i uzywam chroma
0
@Barwindg taktyk
0
@Kidd oba zbiory opowiadan przeczytalem, bylo to kilka lat temu wiec juz dokladnie nie pamietam o co tam chodzilo ale podobaly mi sie. Przeczytaj nie zaszkodzi:)
1
@stone80 slabe pojecie o pilce masz skoro tak piszesz
0
@Adrian_Borowiec a nie martwisz sie tymi protestami? wiem ze to jeszcze miesiac do meczu ale kurcze jak bedzie na tym lotnisku taki syf...
0
@BigShaq oczywista oczywistosc ze Sancho (jesli wykluczymy de Ligta ktory rok temu wygral).
Co tam robi Fati to nie wiem, wszak rozegral 3 swietne mecze w doroslej pilce i to w jednym miesiacu tego roku. Niepotrzbenie media tak go hypuja. Rozumiem jakas tam nominacja ale finalowa 20stka bez przesady
1
@fajny_football 'Neymar jest top3 gdy...' i sie zaczyna wyliczanka ktora od 3 lat nie jest aktualna:) nie jest skoncentrowany na pilce nie jest zdrowy i nie jest w top3 od 3 lat. A to tylko pilkarskie minusy. O pozapilkarskich nie wspominam bo bym liste cala musial ulozyc
0
obecnie 2 najbardziej zalosne kluby. Ivan sie ze smiechu posklada