barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiona mowisz o fc barca on tour? jak masz wszystko zaplacone? ja tylko zaliczki i napisali mi ze z reszta sie beda odzywac na poczatku listopada
poza tym to autokarowa wycieczka wiec jakie bilety lotnicze;)
4
@Sabrina_spellman nawet pol sezonu nie zagral jeden badz drugi. Kompromitacja jest wyrazanie takich opinii po tak krotkim czasie. Daj im chociaz sezon zagrac do konca
1
@ciupaw wiedza to potęga;)
3
@TheNekro94 musial ostro trenowac bo kropla w krople glos ruchy i gestykulacja Paczesia;)
2
@Danny Gaucho obczaj sobie jak Socha Paczesia udaje:) jego najlepszy wystep;)
0
@TheNekro94 jutro ide na Lotka we Wrocku. Zobaczymy co tam pokaze.
Cytownie takich zartow na sucho mija sie troche z celem bo zart stand upera nie tworzy sam tekst tylko sposob przedstawienia sytuacja mimika itd.
no ale Lotek ogolnie smieszny jest:) do Paczesia jednak mu brakuje. Oczywiscie mowimy tylko o polskich bo zagraniczni to inna liga:)
0
@SommelierVeB tak to jest jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzienia.
tak naprawde mozna bylo przestac czytac po 'gdyby to zalezalo ode mnie'. Tak jakby tam nie bylo 3 czy 4 stron decyzyjnych
0
Ivan na pivota i Vidal razem z deJongiem wyzej
0
@fafera a ty myslisz ze tylko ci krzyczacy i skaczacy daja wskazowki? twoi nauczyciele tez skakali przy tablicy i wlosy z glowy sobie wyrywali?:)
sa rozne typy osobowosci. Valverde ma taka jaka ma i moze inaczej przekazuje wskazowki i na bardziej spokojnie. Wiele razy widac jak podczas meczu gada z Busim czy Pique.
1
@kerouac tak no wlasnie sie skapnalem...smuteczek;)
1
@RMS ja posiadam. wg mnie w tej cenie to daje rade choc tak ze kopara opada to nie, myslalem ze te plaska czesc bedzie golic bardziej glodko. Dodatkowo daja nasadki jak trymer wiec spoko do stylizacji zarostu:)
0
Suarez zagra bo jakby sie po czole nie kopal to ostatnio gole strzela. Pewnie Griezmann usiadzie i Fati zagra. W drugiej wejdzie AG pytanie tylko za kogo
2
@Midast a kto powiedzial ze on ma myslec o przebudowie druzyny? przebudowywac druzyne to musi Milan czy Utd. My mamy polowe mlodych polowe doswiadczonych graczy. On ma myslec o wygrywaniu. Valverde dal do pomocy praktycznie dwoch nowych zawodnikow bo rok temu Arthur nie gral az tak duzo i wytrzymywal jedynie 60min, Semedo na stale na PO i Griezmanna. 4 zawodnikow nowych w tym sezonie. Odstawil Rakitica i zazwyczaj widzi jak trzeba Busiego zmienic.
z Wague jest problem i mysle z nie gra bo mielismy kijowy poczatek sezonu. Dlatego jest ciagle zmuszony graniem 'sprawdzonymi' PO.
0
ale w drugiej polowie Slavia miala 51% posiadania a Barca biegala mniej. Wiec no helol, o meczu ze Slavia gada glupoty
1
@kerouac JDM jest w Watchmen? no to mnie kurde namowiles:)
23
"Chciałbym powiedzieć, że wybieram Cristiano. Grałem z nim i widziałem jego rozwój, ale Messi jest geniuszem. To piłkarz, którego widzi się raz w życiu. Chciałbym wskazać na Cristiano, ale nie ma porównania." - R.Giggs
3
@Chwytliwy ale de Jong wydolnosciowo jest lata swietlne przed Arthurem wiec moze grac:) przypominam ze jeszcze pol roku temu Arthur nie mogl uciagnac dluzej niz 60min w meczu
0
@NeroTFP to jakis mlodszy Luke Evans?
0
@zTx Messi na N to przezytek
0
@barcelonaLM dokladnie. jakbym byl head of marketing takiej Żołądkowej czy innej Wyborowej to od razu bym pyknal reklame jak przy stole Wigilijnym Wuja mowi Kubie ze musi zrezygnowac z niego w kadrze, Kuba sie wkurza, ale za chwile wjezdza woodjitsu i wszystko naprawia:)
2
@kamilo0066 nurkujesz i zaciagasz ustami
0
@Coutinho007 jeju kolejny ktory podaje argument ze kiedys z Xavim i Iniesta dalismy rade. Nie powinno nas juz interesowac jak dawalismy rade 10 lat temu.
Kiedys dawalismy rade a teraz nie dajemy i pokazuje to brak kontroli i walki w srodku pola ze Salvia czy Interem. Poza tym Arthur dobrze sie trzyma przy pilce jak juz ja ma. A tu chodzi o zasuwanie za rywalem przepchniecie go albo walke o gorna pilke jak trzeba
1
@ViscaBarca123 ale patrz przychodzi mecz z Interem gra Busi Arthur i deJong i widac ze fizycznie nie daja rady. Wchodzi Vidal i robi mecz wlasnie przez walke i fizycznosc. Wg mnie potrzeba takiego zawodnika - takiej opcji. Kto ma sie przepychac w srodku pola? Arthur i Puig?
0
@Janiama ja tam sie zgadzam z tym co napisali koledzy. Z Leo wchodziliby sobie w pozycje. Jak juz to bym ustawil Messiego na 10 a Griezmanna na skrzydle tak zeby dalo sie rozciagnac. Griezmann na skrzydle zle sobie nie radzi ale ciezko na lewej stronie kiwac lewa noga. Trzeba kogos kto bedzie umial przytrzymac dupe na prawej stronie a na pewno nie jest to Messi.
Oczywiscie z Messim na 10 robi sie problem z zabezpieczeniem tyłów. Nie wiem czy Arthur i DeJong by dali rade. Jak wiemy Messi sobie lubi stracic pilke w newralgicznym miejscu.
5
po Ter Stegenie i Suarezie transfer dekady:) jeszcze zobaczymy czy ich przerosnie
2
@ForcaMilosz juz to przerabialismy z Gomesem z Rakiticem i z kim tam jeszcze to teraz wszyscy ci hejterzy sa pogodzeni i wala na Valverde ewentualnie sztab.
0
@Bykunn wlasnie na tym polega dzisiejszy futbol. Na walczeniu na fajterach. Zobacz na Liverpool. Tam kazdy zasuwa. Ja nie mowie zebysmy mieli 3 fajterow w srodku pola jak Liverpool.
Ale mecz ze Slavia? Miales tam trzech technikow ktorzy w teorii sa ruchliwi i co? i klops. Mecz z Interem uratowal Vidal ktory walczyl biegowo fizycznie i zaangazowaniem.
poza tym tak jak napisalem wczesniej: ja nie mowie ze taki fajter ma grac od deski do deski w podstawowym skladzie. Ale trzeba miec taka opcje
4
@Ratamahatta a moze sztab jest zaskoczony bo zaden inny pilkarz ich o to nie prosil? co jest milion razy bardziej prawdopodobne niz twoja wersja zeby tylko pohejcic.
Moze wlasnie problemem jest ambicja i zaangazowanie pilkarzy w przygotowania do meczu
3
@LuisSalvano a ty myslisz ze w ilu sie broni w dzisiejszym futbolu? oczywiscie ze w 11. Szpica to w fazie defensywnej pierwszy obronca. Skrzydlowi pomagaja BO bronic. Jak ma bronic jeden BO kiedy idzie na niego skrzydlowy i BO druzyny przeciwnej?
5
@masik86 Ivan przez 4 lata zasuwal na prawej stronie za Messiego i PO ktory nie ogarnial defensywy ale nie no faktycznie Rakitic nie wybiega meczu:)