barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 widze ze sie zafiksowales na jednym punkcie i juz nawet srednio czytasz co sie do ciebie pisze:)
Ten caly trener Bayernu tlumaczy czemu Messi nie biega po 11km CO MECZ. 8 km to jest malutko. Jakby kazdy z druzyny biegal po 8km w meczu to bysmy przez 90min moze z 95km zrobili liczac rezerwowych. A powinnismy robic okolo 115km. Jesli Messi biegal z Bayernem 8km to apbo ktos za niego wybiegal norme albo po prostu na Bayern to starczylo. Tak jak starczylo na Celte wczoraj.
Jednak na taki Liverpool czy Levante nie wystarczylo dlatego ludzie w tym ja wtedy krytykowalismy czlapanie. Tak cie dziwi ze ludzie krytykują go mimo ze przeciez tobi to samo? To jak masz dziecko to sie zastanow. Ma klasowke z materialu z ktorego jest dobre. Nie uczy sie i zdobywa 5. Za tydzien ma klasowke z trudniejszego materialu no i tez sie nie uczy. I dostaje 2. No ale jak go krytykowac skoro intu intu wykazal takie samo zaangazowanie i tydzien wczesniej wyszlo?
Powtarzam. Nikt nie oczekuje od niego nawalania +10km w kazdym meczu. Bo ale z Liverpoolem w 1/2 LM to by mogl
0
2x2h w tygodniu wiecej snu przez brak powolania na mecze by mu sie przydalo
5
Sztab niech się nie martwi reprezentacja tylko swoim podworkiem bo na razie to tutaj daja dupy
0
@Bagsik88 no tak sie sklada ze mecz ogladalem z trybun a nie z relacji. W drugiej polowie Celta byla cieniutka. Na poczatku grali pilka ale i tak sobie nic wielkiego nie stworzyli.
Odnosnie drugiego nie mowie ze latwo trafic 2 wolne wrecz przeciwnie. Odnosnie 5 nie mowie ze cala wina lezy po stronie Messiego. Oczywiście ze zawalila druzyna. Ale to Messi jest kapitanem jak on w takim meczu czlapie to jak to ma reszte zmotywowac?
Poza tym co za glupie porownanie ze Messi biegal tyle samo z Levante i z Celta? Dajmy mu zagrac w PK z 3ligowcem niech przebiegnie 3km wygraja i powiedzmy ze wlasnie 3km wystarczy do wygranej. Liverpool byl na tyle dobry ze najwidoczniej za malo Messi biegal i cala druzyna. Nie badz zaslepiony Messim ze wszystko robi cudownie i idealnie. On tez sie czasami chami czasami nie wraca się czasami ma durne straty i czesto czlapie. Mecz 1/2 LM nie jest od czlapania i tyle. Nie wiem jak sie z tym mozna nie zgodzic ale widocznie ty masz inne zdanie i sie w tej kwestii nie dogadamy
0
@Cwaniak4 ale ale jak to przeciez nasi madrze stoja;)
0
@ArterkHD czemu nie? Nie oglądam więc pytam. Ciekawy jestem czy moi koledzy kibice liverpoolu przyznaja racje
0
@Nicko ostatni raz Messi byl na PS w 2015. Potem juz nikomu sie nie udalo Messiego tam przetrzymac. Nie jest latwo powiedziec najlepszemu zawodnikowi zeby nie gral tam gdzie lubi
20
Griezmann przez x lat gral inny futbol jiz Barca do tego jest dopiero 2 miesiace tutaj. Przez swoje pierwsze 2 miesiace to Suatez nie wiedzial w Barcelonie jak pilka wyglada a co dopiero zeby dobrze ja kopnac. Wyluzujmy no znowu sie robi to samo. Krytyka po krotkim okresie sredniej gry. A pewnie jak ladowal 2 gole z Betisem to kazdy zachwycony. Ciezko sie gra w Barcelonie i ciezko podporzadkowac wszystko Messiemu z dnia na dzien. Easy
0
@Nicko noo ale w 433 ofensywnym pomocnikiem jest Messi przeciez ktory wlasnienma miec miejsca na przedpolu do dryblowania i uderzania.
0
@liberoFCB czemu? Fati faktycznie nie wiem czemu od poczatku ale Roberto na pivocie to ciekawa opcja do sprawdzenia. Mial jedno super wejscie w pierwszej polowoe co poklepali z Messim. W defensywie to jeszcze nie to ale to tez brak zgrania. Zupelnie nowa pomoc gra w tym sezonie i potrzebuja minut razem
2
Druga polowa o wiele lepsza. Warto odnotowac fajnybwystep Firpo. Dobre wejscie Dembele. Jak na moje to gora 1 glupia strata wynikajaca z nonszalacji. Reszta to po prostu proby ciagniecia do przodu. Co jak to ale jak chcesz zeby akcja szla do przodu to dajesz pilke Messiemu albo Dembele ewentualnie FdJ.
Ciesze sie ze moglem ten mecz ogladac z trybun. De Jong jest kapitalny on jest wszedzie.
2
@Bagsik88 ale ze o co ci chodzi? No ze slaba Celta czlapal i walnal 3 gole ze stojacej pilki i ok. Z mocnym Liverpoolem czlapal i przegrali wiec mogl biegac i walczyc wiecej.
Moze jakby z Liverpoolem sie 2 razy wrocil do obrony jak dzisiaj to by bylo 0:3 i dogrywka. Takze co ma ten mecz do innych to nie wiem. Ale nie zrozumiales o co ludzie maja pretensje albo nie chcesz zrozumiec
1
@neymarcin dzięki:) nie na co hajsu trzymać do grobowej deski. I tak nam go zabiora;) polecam każdemu
1
@hihohihox jestem z dziewczyną na weekend w Barcelonie plus poszliśmy na mecz. Nigdzie tu nie widzę marnowania czegokolwiek:)
0
Czemu nie uznali gola Messiego gdzie Arthur rajd zrobil? Wyszedl za linie czy co?
21
Pozdrawiam ze stadionu! Po zwyciestwo! Fajnie ze Ansu zobacze na zywo. Zobaczymy co gowniak potrafi;)
0
@kkbarca mało który piłkarz łapie od razu grę Barcy. Ani Suarez ani Neymar od razu nie złapali. Od początku dobrze grał Umtiti Lenglet i może teraz deJong. Reszta potrzebowała o wiele więcej czatu niż ten który Griezmann z nami jest
0
No to w nagrode Sergi posiedzi na trybunach obok mnie zeby szybko do rodzinki sie zmyc i jazda:)
0
@LeoMessi1994 z tym ze juz dawno przeciwnicy nie grali z nami tak wysoko i oddalonymi formacjami w fazie defensywnej. To nie tak ze tylko my mamy trenerow.i pilkarzy. Inni tez sie ucza i zmieniaja taktyke pod nas. No ale oczywiscie nasza gra moglaby byc szybsza
19
@BRAWAR jak ktos ma normalnie w glowie i jest normalnym kibicem to zadna krytyka nie przysloni ostatnich 15 lat Messiego. Co nie znaczy ze Messiego nie mozna skrytykowac jak jest za co
3
@Chwytliwy uniwersalny Cou uniwersalny Dembele i Griezmann. Cos duzo tych uniwersalnych graczy kupujemy i ta uniwersalnosc nam bokiem wychodzi. Roberto tez hiper uniwersalny. Zagra wszedzie - wszedzie zle.
Kupmy w koncu kogos na dana pozycje z pomyslem zamiast kupowac kogos gdzie mozna w razie czego wsadzic wszedzie:)
0
@Chwytliwy no ale gdzie go widzisz w naszym zespole? na jakiej pozycji? On zajmuje te same przestrzenie co Cou i Messi jak na moje
1
@Naturopata Mbappe nie przejdzie do nas. Szkoda czasu i nerwow na skupianiu sie na nim. Poza tym szejk go nie pusci przed koncem kontraktu
0
super super bedzie Messiego na barana nosic:) moze razem wiecej pobiegaja:) innego sensu nie widze bo wydawac 100mln za mediapunte ktory ewentualnie moze grac na skrzydlach to srednio
0
@JimMorrisonFCB dokladnie. kolejny wynalazek jak Tata Martino
2
@Ratamahatta nie wywala go w trakcie sezonu.
19
Lenie i tyle. I nie mowcie mi ze lepiej madrze stac niz glupio biegac. Mecze szczegolnie te w LM trzyma wywalczyc. Nie da sie tego zrobic na stojaco. To plus slaba koncentracja indywidualnych graczy jak Busi czy Pique i lezymy
0
@Keson no musialby byc ktos kto posadzi Busiego Pique i Suareza na lawie oraz nie bedzie sie bac posadzic Messiego jak bedzie trzeba. Ale nie w ramach odpoczynku i zeby wszedl w 60min. Tylko zdjac go z boiska
0
@Keson tak ale na razie to on tam nie dal sobie w kasze dmuchac 19 latkom. A nie Messiemu Suarezowi czy Pique
0
@ViscaBarca123 moim zdaniem tu trzeba autorytetu zeby ruszyl te swiete krowy. Ani ten Haag ani Gallardo takowego nie maja, nie jestem pewien co do Koemana. Trzeba jakiegos mocnego nazwiska.