barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 nikt nie mowi ze bez Messiego wszystko bedzie cacy. Tylko zwracamy uwage ze z Messim jest taki a taki problem. I trzeba byc obiektywnym ze z Messim jestesmy denni w pressingi.
I nikt nie mowi ze kazdy mecz bez Messiego bedzie cacy. Ale zauwaz ze rok temu bez Messiego to zgnietlismy Real i Inter tak ze z wlasnej polowy wyjsc nie mogli. I to nie jest przypadek bo zdominowalismynusch pressingiem a nie posiadaniem.
A mnie sie pytasz czy Fati Griezmann i Perez sie nie ruszaja. Fati i Perez to na razie wiesz. Fajnie ze mieli swoje 5min ale to sa mlodzi zawodnicy i nie beda dawac tyle. A z Griezmannem to Messi nie gra.
Pique to osobny problem.
0
@Jonyx w 86min podawali na grafice. Wtedy Barca miala 7km mniej
4
@Ratamahatta zgadzam sie. Ale problem jest tez taki ze nawet jak Messi ma pilke to wszyacy stoja i czekaja co zrobi. Zero ruchu zero aktywnosci i pokazywania sie. Statycznosc w naszych akcjach ofensywnych jest przerazajaca
1
@SkN ja zawsze bronilem Valverde i mimo ze widze problem tonjest to problem druzyny a nie trenera. Bo to pilkarze na boisku sa i to oni maja koncentracje ameby i to oni stoja w miejscu i czekaja az akcja sie sama zrobi. A to jak Valverde na to reaguje w szatni tego nie wiemy. Choc wkurza mnie jego konferecyjne gadanie ze druzyna prezentowała sie dobrze ale rywale tez graja. Tak samo jak wkurza mnie gadanie Busiego ktory sie wydaje byc zadowolony z tego ze Barca niby miala wyrownany pojedynek z Levante
0
@Skaramuczi tak masz racje ale po fakcie. A przed meczem podejrzewam ze zakladano ze no bez przesady damy sobie na luzie rade z Levante i nie trzeba bedzie gonic wyniku wiec jednoczesnie pokazmy mlodym ze maja szanse oraz ze Dembele nie ma pewnego miejsca u musi pracowac. Ta decyzja nie wydawala sie glupia przed meczem.
2
@puyol_presidend5 we Wroclawiu ceny mieszkan poszly w 2 lata o 1.5k na metrze w gore. To dobra inwestycja. Ale nie wiem co to za studwnckie miasto 50tys mieszkancow;p
Zorientuj sie ile za pokoj mozesz wziac ile bedzie rata kredytu o ile w ogole bierzesz kredyt. Ile wynosi cena za metr w twoim miejscie?
0
@FDJ akurat Busiego coraz czesciej sadza na lawce
1
@Ratamahatta Griezmann gra dopiero 2 miesiace w tym klubie wiec nie ma co oceniac. W niektorych meczach gra lepiej w niektorych gorzej. To normalne jak przychodzisz do Barcelony. Suarez pol roju sie totalnie kopal po czole zanim zaczal grac
2
@robsesh valverde nic nie chce zmieniac ale pomoc to cala nowa wystawil a jak widzial ze jest dupnie to zmienil ustawienie wczoraj na 4231 z Messim na 10. Oczywiście nic to nie dalo (ok dalo nieuznanego gola) ale nie mozna powiedziec ze nic nie chce zmienic. Tylko co z tego jak wynik jest taki sam bo graja na stojaco.
0
@AV0CAD0 a jak jest przydatny w rozegraniu pilki? Vidal dobrze wchodzi w pole karne i dobrze biega i walczy. To na kazdej pozycji by robil. Ale w rozegraniu wiecej by dawal Rakitic
0
@Bagsik88 ok to trzymajmy sie tego co kiedys wychodzilo mimo ze juz to nie wychodzi. To na pewno zacznuemy wygrywac:) no przeciez jak z Xavim i Iniesta biegali mniej to teraz tez moga biegac mniej. Messi od zawsze biegal mniej niz inni ale teraz biega jeszcze mniej.
Kiedys moglismy sobue pozwolic zeby biegac mniej bo przeciwnicy srali ze strachu i kladli sie na wlasnej polowie. Teraz graja zupelnie inaczej i probuja nas zabiegać wysokim pressingiem. Wiesz jaki jest sposob na wysoki pressing obecnie? Zapieprzanue czy tego chcesz czy nie. Bo mozna mowic ze technika sie wyjdzie spod pressingu. I mozna sie ludzic ze no z Liverpoolem bylo ciezko wyjsc spod pressingu bo to w koncu tez gracze o wysom iej technice. Ale my spod pressingu Levante czy Granady nie mozemy wyjsc bez lagi w ciemno wiec o jakiej technice my to mowimy.
0
A co jesli Valverde czytal La Ramble wkurzyl aie i chce pokazac jak dupnie gramy bez Rakitica? No bo co jak co ale z Ivanem to bylo bardziej ogarniete i poukladane. Vidal super wchodzi w pole karne ale jakos tako w pomocy to nie jest przydatny
0
@pax Ale Griezmann nie wchodzi w drybling a to jest potrzebne na skrzydle. Widać że przeszkadza mu lewa noga na lewej stronie. Za to jedyny się wraca do obrony i bardzo pomaga. Tylko co z tego jak tam prym wioda sabotazysci Busi i Pique
*Na razie osobno:)
0
@kolo123 top3 u mnie
14
Cos mi mowi ze wyjscie z 0:1 na 3:1 przeciwko klubowi z taka kadra jak Barca jest jednak trudniejsze niz strzelenie z karnego na 0:1.
A jak Busi jest zadowolony z tego że stoczyli WYROWNANY pojedynek z Levante !!! to ja temu panu podziekuje
1
@j8rzozi ale ja nie mowie ze 10 ma.latac bez glowy jak Deulofeu. Ale u nas w ataku totalnie nie ma ruchu. Na kazda jedna akcja to jeden biegnie a reszta stoi i sie gapi
1
@Bagsik88 a ty ciagle wyciągasz ze ten zagral slabo tamten tez. Zwalasz na indywidualnosci tak jakby wcześniej nikt nie popełniał błędów. Wiesz czemu w ataku jest taka kupa? Bo tam wszyscy stoja w miejscu. Tam nie na komu podac nie ma jak stworzyć okazji. Jedyny który może stworzyć okazje to Messi bo ma tak świetne rozegrane. Ale innymi prostymi sposobami nie dajemy radę.
Nie widzę tylko tego ale styczność to obecne nasz największy problem bo to problem całej drużyny
5
@ForcaMilosz no chyba nie. Styl grania Barcy polega na wymiennosci pozycji na ciaglym ruchu i stwarzaniu okazji do podan. A nie na staniu w miejscu
6
@Bagsik88 dzisiaj też uważasz że bieganie nic by nie dalo? Ostatnio mowiles ze nie ma Alvesa ze Suarez nie w formie ze nowy deJong z Arthurem. Ale my nie potrzebujemy miec wszystkich graczy w topowej formie zeby z takim Levante wygrac. Znowu przebiglismy z 8km mniej. Zobacz jak wygladaja nasze ataki. Porusza sie tylko gracz przy pilce oraz gracz do ktorego może byc kierowane najbardziej oczywiste podanie. Reszta stoi i sie patrzy. Doslownie. Przeciez tak to nasza repra moze grac ale nie Barcelona. Lenie smierdzace
0
Reakcja ze strony Valverde byla. Wprowadzil Ansu zmienil ustawienie. Ale co z tego jak nadal biega tylko zawodnik z pilka
11
Liverpool wyciagnal 2 gole od 87min. To jest walka. A nie te nasze stanie
0
@j8rzozi kiedys to bylo 10 lat temu i wtedy przeciwnicy grali z nami zupelnie inaczej. Dzisiaj trzeba zapieprzac i potwierdza to juz nawet mecz z takim Levante
1
Porusza sie ten co ma pilke a reszta stoi
2
86min ponad 7km mniej Barca przebiegla. No ale spoko po co biegac jak sie ma posiadanie pilki od grania miedzy stoperami. W ataku i pomocy na stojaco
1
Pique myslami w Andorze albo innym Kosmosie bo na pewno nie na boisku
0
@barteq No mówiłem
0
Niech dalej grają na stojaco
0
No to zobaczymy jak Griezmann z Messi popracuje blizej siebie
0
@Bagsik88 a ty oceniasz czy ktos jest lepszy po jego cenie? W dzisiejszych czasach? Jeszcze przy tym ile wydaja angielskie kluby? Czy ze Kepa lepszy od Ter Stegena.
Cou lepszy od Arthura i De Jonga razem wzietych no bo drozszy. Oczywiscie ze patrzac na indywidualnosc Liverpool ma gorsza kadre od nas. Czym mam ci to poprzec? Nie ma badan na to ale to oczywiste. Indywidualnie jestesmy lepsi. Ale nie zespolowo jak sie okazuje.
0
@Bagsik88 jakby trzeba bylo to Liverpool by nam wtedy i 6 wcisnac. Jakby Messi biegal 2km wiecej to by stylu nie zmienilo ale wyniki w najwazniejszych meczach moze i tak. I nie jest to zarzut tylko do Messiego tylko ogolnie do zespolu.
Liverpool tyle biega i wygral i 2 lata temu byl w finale. Z kadra gorsza niz nasza.
Messi sam powiedział ze teraz woli rozgrywac i byc czesciej przy pilce. Wcale nie musi tego robic. Ale to mu daje teraz najwieksza satysfakcje. Z tego tez powodu nasze ustawienie 433 nue ma wiekszego sensu a jednoczesnie srednio widze inne ustawienie ktore by by dla Barcy odpowiednie