0

@FcBforever221 dokladnie tak. to jakie on setki marnuje to jest szok

0

@karolaskarol a Messi nie probowal? Suarez tez probowal. Ale Suarez sie kopie po czole chyba ze ma najglupsza i najbardziej niemozliwe do strzelenia sytuacje swiata. A Messi no cos jest pod forma. Holuje pilke za bardzo gubi sie w dryblingu strzal tez nie tak dziala jak powinien.

ale probowac probowali. Tak samo jak Dembele.

0

ktos tu ostatnio wstawil link ze diagramem zaleznosci strzelonych goli i asyst od wykreowanych szans kolegom. Moglbym prosic o powtorke? przepraszam za lenistwo ale w pracy mnie gonia a tu sie kolega nie zna na pilce i gada ze Lewy to powoli lepszy od Messiego

0

@Jordi10 przeciez to samoboj

2

ja wiem ze Suarez znowu sie przyczynil do wygranej, No gdyby na sępa nie poszedl za ta pilka to by gola nie bylo. Ale to byl czysty przypadek on odgrywal w pole karne odbilo sie no i wpadlo. Ale kurde to ile on okazji zmarnowal. Taki napadzior a sam na sam obok bramki sadzi

0

@karolaskarol Dembele mial jedno dobre zagranie w calym meczu i byla to akcja gdzie wylozyl pilke Suarezowi.

1

@AxelF w 60min pokazywali statystyke km i Slavia miala 10 wiecej. To w cholere duzo szczegolnie po tylko godzinie gry

3

@AxelF plus czesto łatał po PIque

1

w 60min Slavia przebiegla 10km wiecej niz Barcelona. Nasi sie niczego nie ucza

1

Dobry ten Pique

2

zamiast Busiego dalbym VIdala badz Rakitica. Tu trzeba biegac. Nawet dziennikarze mowia na konfie ze Slavia to najbardziej wybiegany zespol w LM

2

szkoda ze El Classico przelozone. Wczoraj mecz byl bardzo wyrownany tak naprawde i obie ekipy mialy sytuacje. Szkoda tych setek Andone. Tibo w koncu pokazal ze cos tam ogarnia i wbrew temu co mowilem calkowitym recznikiem nie jest;)

anyway, pyknelibysmy ich w sobote

0

@Odesseiron Kylian odejdzie tylko i wylacznie jak skonczy mu sie kontrakt. Wczesniej go szejk nie pusci nie ma opcji. Nie wiem do kiedy mlody ma podpisany

0

@Jarema2000 cala kariera to co innego:) Luis jeszcze w Liverpoolu swietne gole ladowal. No ale odnosze wrazenie ze Janiama mowi tutaj o terazniejszosci. Jak to sie ksztaltuje obecnie

47

czyli te 30mln ktore mialo isc na Seriego dalismy na Arthura? Ufff

0

@Janiama z Lewym sie zgodze z Karimem nie. Za duzo marnuje. Suarez tez sie zgadzam i @Jarema2000 nie ma racji. Suarez od co najmniej dwoch lat nie jest przed Lewym. Ja uwazam ze jeszcze Kane jest w czolowce. Strzal kiwka glowka szybkosc. To wszystko chlop ma. No i najmlodszy

0

caly Real. Slaba obrona przeciwnicy 3 setki ale graja na zero i jednego wpakowali

0

@IronSanHybrid ale dwie sety mieli co Tibo wyciagnal

1

Seri jak Busi:) ladne tam miny sadzi kolegom

0

Tibo idzie na od 0 do bohatera

0

a co z Alena bo o tym ani slowa?

1

@kamilos1214 Bez przesady. W Sevilli tez byl przereklamowany jak pykal LE jak chcial i kiedy chcial? nie od razu Rzym zbudowano. Bardziej smieszy United ktory jest w czarnej dupie. OGS wygral 5 meczy i mu klepneli kontrakt chyba na 3 lata. Tak samo bylo rok temu z Solarim. A po podpisaniu zaczelo sie sypac;)

0

widze ze gazety tez popadaja w skrajonosci.

I serio rok temu mielismy pkt mniej na tym etapie? Trudno mi sobie wyobrazic po tym co nasi potracili w pierwszych meczach. Chociaz rok temu Pique dawal tam popis gry w obronie i kluczowe podania do przeciwnikow:)

0

@BarcaInfo za ktory to rok/sezon? 2018/19?

0

@MesQueUnClub_87 stawiaj w ciemno na zwyciestwo Realu. Beda walic wrzutki az im wpadnie. bedzie z 1:3 dla Śmietankowych.

1

@Kvothe07 ale pojedynczy pilkarz czy mecz czy styl to nie sezonowosc:) sezonowosc to jak sie kibicuje klubowi ktory akurat wygrywa

0

@takisobiektos akurat jak ktos zaczynal kibicowac takiej Barcelonie w okolicach przelomu wiekow to ciezko bylo byc sezonowcem:) a mysle ze spora czesc uzytkownikow tej strony wlasnie w tych czasach zaczynalo

2

quiz:

kibicu Realu przedstaw sie: nazywam sie x i zaczelo sie od tego ze bylem sezonowcem

razy dwa:)

hahha co za typki

8

Neymar odszedl z Barcy zeby wyjsc z cienia Messiego i w koncu ZP wygran nie?:)

jak CR bedzie w top3 to jebne

3

@betonito w XI sezonu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?