0

@damianex10 niech najpierw pogada z Zizou jak sie wychodzi 4 napastnikami na Legie:)

0

@LuisSalvano i z recznikiem na bramce

0

@Rewolucja123 jak dla mnie de Jong jest za dobry zeby grac z tylu. On musi asystowac. A Arthur jest za slaby na pivota. Tam musi grac ktos silny i wybiegany. Czyli przeciwienstwo Busiego. Nie wiem czemu Rakitica tam nie daje

1

@Rewolucja123 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7727025

Otoz nie. Nie jestem madry po fakcie tylko rozsadny przed. I mam wystarczajaco wiele lat (choc i tak nie za duzo) zeby nie pluc w monitor po 2 srednio udanych meczach nowego pilkarza.

0

@Jacull Barcelona to nie profil druzyny ktore prowadzi Klopp. On lubi druzyny co biegaja i tego wymaga. Mimo ze go uwielbiam to mysle ze sam by nie chcial tutaj przychodzic

0

@IronSanHybrid myslalem ze nie moze byc nic bardziej populistycznego niz gadanie Laporty no ale Pep na premiera przebija sprawe:)

3

deJong najlepszy mecz w Barcelonie a eksperci z La Ramblii juz gadali ze Valverde go niszczy bo nie wystawia go na pozycji Busiego tylko wyzej.

1

@Vhaeraun cos podejrzanie tanio

11

nie no wiadomo ze fajnie jakby Real nie wyszedl z grupy ale takich jajcow to nie ma. Pykna Galate i u siebie tez. Moze nie wyjda z pierwszego ale wyjda, a szkoda.

Znowu sie nasuwa mi pytanie po kiego grzyba ten Zizou wracal. Przeciez nic wiecej co zrobil nie mogl juz zrobic, moglo byc tylko gorzej.

0

@Janiama hmmm ja mysle ze jednak zle przyjal i mu odskoczyla na tyle ze juz wiedzial ze ja straci dlatego sie kladl. Tylko czy to ma znaczenie skoro byl tam kontakt z noga Lidelofa?
No niby nie a jednak mysle ze sie sedzia wybroni bo Origi dodal duzo od siebie

0

@mkord no to moze nie byl az takim talentem:) faktycznie cos tam kojarze ale bardziej z Fify czy Fma

0

@sebasek99 aha i twoim zartem bylo nieprawidlowe uzycie slowa bynajmniej? Sure sure:)

Milej niedzieli

1

@Odesseiron ten zabojczy rejs to taki gniot ze szok. Oczywiscie sam sie dalem naciagnac no bo Sandler i Aniston

1

@koksik2700 PB wychodza z sezonowym opoznieniem na Netflixie w sensie puscili 5 sezon pare tyg po tym jak juz normalnie sie skonczyl i ludzie go obejrzeli z innych zrodel. Wiec nie dziwota ze ludzie nie ogladaja.

0

@sebasek99 ale wiesz ze bynajmmiej to nie przynajmniej?

0

@cules100pro no tak ale ze wzgledu na moj wiek moge ich nie pamietac:) Bojana kojarze pierwszy raz jak wymiatal na jakims turnieju narodowym u17 czy u19

0

@SkN spokojnie. Jeden deJong nie gra w druzynie. Mielismy Xaviego i Inieste i jakos nie widze zebysmy wygrywali co roku LM.

Tak jak na poczatku sezonu nie bylo po co wpadac w histerie ze sezon stracony tak teraz nie ma co gadac ze wszystko wygramy

1

@sebasek99 Seba reguła jest taka że nie używamy słów, których znaczenia nie znamy:)

1

Bojan to chyba pierwszy z 'drugich Messich' jakiego pamiętam

2

Kurcze spokojnie. Zagral swietny mecz ale dopiero kilka w tridente i dopiero pierwszy tak dobry. A tu juz peamy. Serio media nasze jak i zagraniczne lubia popadac w skrajnosci. Albo jest katastrofalnie albo cud miod malina.

1

@Fohin przed sezonem bylo wiadomo ze presezon to bedzie wiecej latania niz grania i trenowania do tego Valverde mowil ze tym razem nalozyli na pilkarzy bardzo duze obciazenia treningowe.

Nie da sie przewidziec wszystkiego ale tez nie da sie zagrac 60 meczy w sezonie na najwyzszym poziomie. Wczesniej Barca zaczynala sezon dobrze ale w lutym przychodzil kryzys. Moze eksperty ze sztabu i od przygotowania fizycznego tak to teraz ogarneli ze wrzucili pilkarzom morderczy trening przed sezonem zeby ten kryzys przyspieszyc. Wrzesien i sierpien nie za dobrze grali ale teraz sie podnosza. Moze o to chodzilo...zobaczymy w dalszym etapie sezonu

0

@Witekk10 do dnia idealnego brakuje tylko poprawnie napisanego naprawde;)

0

@Janiama nie no...popatrz sobie na wage strat ktore mial 22 letni Arthur a ktore mial doswiadczony 30 letni Busi. Busi byl glownym prowodyrem problemow naszych w pierwszej polowie.

0

@MrCule_X zobacz sobie moje komentarze z zeszlego sezonu gdzie ludzie na Arthura mowili Xavi. Tam tez tonowalem nastroje. Zadnym psychofanem nie jestem. Arthur zagral bdb pierwsza w polowe. Na druga nie starczylo sily dlatego zszedl

0

@Fake69 ty sie ustawiles w jednym kierunku i juz innego nie dopuszczasz - byleby sie dowalic:) A w ile tych meczach w ktorych natracilismy goli zagral Rakitic?

zeby Tobie ulatwic rowniez wkleje kawalek mojego komentarza ktory tak trudno Ci zrozumiec: "5 lat robi to Rakitic. Nie bez powodu" jak widzisz jest tam kropka a do tego ostanim podmiotem jest Ivan. Wiec kolejne zdanie bardziej odnosi sie do meczy bez Ivana a nie bez Messiego.

zadaniowosc Rakitica nie odnosi sie tylko do ubezpieczania Messiego. Ale do bycia lacznikiem def z off. Wiec to Twoje bagatelizowanie jego roli jest glupie.

1

@RydwanFaraona jak nie ma zadnego pozytku? 90% pomocnikow swiata taka pilke by stracilo i poszlaby grozna kontra. Pozytek z pomocnika to nie tylko ostatnie dogranie

0

@Fake69 niby czemu? Gdzie napisalem ze Rakitic ma tylko sens jak gra Messi? Napisalem ze rola Rakitica jest widoczna w stracie goli i to sie zgadza.

0

@RydwanFaraona raz wyhamowal i dwa razy niecelnie podal. Jak na 45min to chyba nie jest tragedia. Zobacz sobie jak on wychodzi spod krycia jakie ma przyjecie kierunkowe i natychmiastowe zagranie w wolna strefe

2

@MrCule_X chyba innego Arthura ogladasz. Albo zauwazyles jedna strate pod koniec polowy gdzie podal do tylu do przeciwnika i generalizujesz. Arthur bardzo dobrze gra. Lenglet dal asyste. Co do Busiego to sie zgadzam. Suarez tez dziwnie malo strat i dziwnie dokladny jak na niego.

0

@Trojanek23 gdzie ty widzisz wchodzenie w pole karne? przeciez oni graja wrzutkami. wrzuta wrzuta wrzuta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?