1

@masik86 nasilniejszy i najwytrwalszy jak widac nie wystarcza na mecze ktore trzeba wybiegac i wywalczyc.

edit: poza tym ja tu nie mowie tylko i wylacznie o pierwszym skladzie tylko o mozliwosci wprowadzenia modyfikacji jesli wymaga tego mecz

0

Zostawic Suarezowi kontrakt do konca nie przedluzac ale zaczac ogarniac kogos na jego miejsce albo dac tam Griezmanna. Suarez sie bedzie sprawdzac jako joker (tak wiem wiem, joker z ogromna pensja)

0

musi byc jakis rzemieslnik w druzynie. nie mozna jednoczesnie wprowadzac Puiga i pozbywac sie dwoch naraz Ivana i Vidala. Trio Busi Arthur i deJong pokazuje ze w meczach z wymagajacymi rywalami nie moze byc w pomocy trzech technikow. Musi byc jeden ktory zasuwa i walczy fizyznie. Taki wlasnie Vidal.

Busi Arthur deJong Alena Puig i od biedy Roberto to zbyt malo fizyczna pomoc

0

@fafera aha czyli wyznacznikiem dobrego trenera jest to czy skacze przy linii? jakie tu ludzie na sile glupoty wygaduja. Valverde jest bardziej spokojny i statyczny ale co mnie to obchodzi. On ma trenowac a nie bawic sie na techno party przy linii.

0

@th@les 2015 to wiesz...5 lat w pilce to przepasc. DOkladnie tak samo jest z tiki taka ktora dzialala 10 lat temu a teraz nie. I nikt nie ma problemu z tym co Messi moze zrobic w ataku tylko z tym ze bez niego jest kicha i slaby pressing w obronie

0

Ktos sie orientuje jak tam sytuacja z manifestacjami w Katalonii/Barcelonie? Chyba sie juz uspokoilo?

0

@FDJ nie bez powodu Messi nie gra na falszywej 9 od 5 lat. On musi miec kogos przed soba kogos walczacego kto sciaga na siebie obroncow

1

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oddaję się temu projektowi...no widac widac bo na boisku to na pewno sie nie skupia na przeciwnikach

0

Komentarz usunięty

2

@student97r no i rozsadna wywazona opinia, brawo

0

@Elosek z Liverpoolem tez czlapal. Oczywiscie ze dojdzie do formy. Ale w dzisiejszym futbolu mecze trzeba wybiegac

0

tiki taka

trener jednej z najpowazniejszych reprezentacji swiata mowi ze Messiego nie mozna trenowac i sie nie da.

Dlatego czlapanie bedzie, a jak bedzie czlapanie to nie bedzie pressingu bo na tym poziomie nie da sie pressowac 10vs11.

2

@pax Nelson truchtal w obronie? chyba nie ogladales pierwszej polowy. Patrze na whoscored i widze ze Nelson 4 wyczyszczenia i 4 przejecia. To wiecej niz Lenglet i Alba. Pique ma 9 wyczyszczen no bo czysci glowka wrzutki i tylko 1 przejecie. Pique byl katastrofalny w tym meczu.

czemu na whoscored stronie profesjonalnie zajmujacej sie statystykami analiza meczow itp. Semedo jest jednym z najlepszych top3 druzyny a tutaj jest wsrod 3 najgorszych? Oczywiscie ze nasza strona jest mniej obiektywna i to wplywa na ocene danego gracza

9

Semedo mniej od Pique? dajcie spokoj co wy z tym Semedo macie:) w pierwszej polowie tylko Semedo sie chcialo biegac i walczyc. Łatał po fatalnym Pique.

Na whoscored Nelson ma jedna z najwyzszych ocen w druzynie.

0

@mate92 z klasykami nie orzesadza bo 5:0 wygralismy:) bez Messiego a Suarez hattrick

4

Trening regeneracyjny po treningu regeneracyjnym

0

@MaTt_BarcaFan oceniasz 1 slabszy mecz Vidala gdzie cala druzyna grala kupe versus x z kolei slaby mecz Busiego ktory traci pilki albo wrzuca kolegow na miny. Kiedy ostatnio Busi byl kluczowy w meczu? Bo Vidal nam ratowal dupsko z Interem. I to wszystko grajac pol h. A Busi ma kazdy mecz do dyspozycji

0

@monsterrize Pique od jakiegos czasu bardziej glowa jest w swoich biznesach niz w meczu takze potem tak wyglada jego koncentracja jak wyglada

1

@Danny Gaucho nie mozna mowic o spejcalnie zaplanowanym meczu na pol gwizdka skoro sami pilkarze w wywiadach mowia ze dali dupy:) 17km to jest tak jakbysmy grali bez dwoch pilkarzy przed pelne 90min. To jest kosmos. Kosmos gralismy 11vs13 albo 9vs11 jak kto woli. Ter Stegen wyrasta na transfer dekady, stulecia czy co tam jeszcze...dziekujmy ze go mamy i ze ma tez poukladane w lgowie i nie swiruje ze mu palma nie odbija. I dziekujmy ze umie utrzymac forme i wyciaga wnioski ze swoich bledow z przeszlosci

0

nauke ze spotkania chca wyciagnac. Ile juz bylo takich spotkan gdzie grali na stojaco. Ile czasu trzeba zeby sie skapneli ze trzeba zasuwac?

0

@mesqueunbarca latwo mowic ze lepiej madrze stac niz glupio biegac jak sie udalo wygrac fuksem. Ale rok temu z Liverpoolem przebieglismy 7km mniej i juz tak wesolo sie nie skonczylo

1

@karolaskarol nie no ja tez sie zgadzam ze wczoraj Messi zle decyzje podejmowal. Ta kontre co szli 3vs1 koncertowo spartolil. Chcialbym zeby Griezmann raz zagral z Messim na szpicy. W sensie ze AG na szpicy a Messi de facto za nim. Dembele czy Fati na skrzydle. Moze gra by byla szybsza niz z Suarezem ktoremu czesto trudno jest przyjac pilke albo dokladnie odegrac

0

@messiibra wezcie skonczcie w koncu z jakas tam filozofia Pepa czy Cruyffa. Nie da sie ciagle grac tak samo i wygrywac. Tak mozna bylo grac 10 lat temu tak nam pozwalano grac. Teraz trzeba zasuwac na boisku i tyle

0

@Elosek o to chodzi zeby grac z Barca czy Realem bez respektu. To i biegnaie to klucze do zwyciestwa badz chociaz bardzo dobrego meczu jak wczoraj. Jak wychodzisz zesranym na Barce to po tobie.

0

@NeroTFP no ja sobie lubie piwko na przyklad do meczu walnac. czyli liga i LM to juz 2x w tyg - choc wczoraj sie powstrzymalem! jestem dumny z siebie:)

2

@Uukasz_93 za czasow tiki taka 10 lat temu. W footballu 10 lat to szmat czasu. Pilka sie zmienia druzyny i przeiwnicy tez. Teraz mecze trzeba wybiegac. A nasi nie biegaja

0

@NeroTFP to to zaden problem. ale wez tu bez alko wytrzymaj...w kazdym tygodniu sie trafi jakis meeting z kumplami na mecz albo chociaz wieczorem do filmu jakies piwko sie wypije. No mialem miesiac abstynencji jakos tam wytrzymalem ale na dluzsza mete to juz ciezko nie wspominajac o jakichs imprezach domowkach itp

3

ten ziomek co asystowal Salvii to zrobil naszych stoperow jak przedszkolakow. Dwoch do niego a ten jeszcze wypatrzyl kumpla (lewego obronce!!!) i podal. Brawo za tego gola ale serio co tam nasza obrona robila

1

no wlasnie panie Busi ci rywale cos za czesto dochodza do sytuacji

1

kurde no nie moze grac razem Busi Arthur i deJong. Za malo fizycznosci jest wtedy. Busi nie nadaza w defensywie. Czasy gdzie grali XBI juz minely i football sie zmienil i idzie w kierunku fizycznosci. Z tej trojki musi byc jakis rzemieslnik jak Vidal czy Rakitic. Ktos kto ten mecz wybiega. Busi jak sie dobrze nie ustawi to go po prostu nie ma w akcji. Stykowych pilek tez coraz mniej wygrywa bo ktos doskoczy przepchnie wygra przebitke...wiedzial Valverde ze to bedzie fizyczny mecz wiedzial ile Slavia biega to wystawil 3 technikow w srodku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?