barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ostry00 stary rozumiem ze sie cykales w gim jako szczeniak ale jako dorosly facet nie badz dupa:) zacznij z nia gadac zapros posmiejcie sie razem. Tylko nie odwal Teda Mosby'ego;)
2
@BarcaInfo hahahah juz widze co by tu sie dzialo jakby Valverde tak powiedzial. A tymczasem nie dosc ze nie sprowadzili tego przekupczyka Neymara to jeszcze teraz za niego gra 16 letni Ansu.
0
@Rewolucja123 jak to czemu? bo chcial przyswirowac
5
@Vxb93 czerwo dla Lengleta przegapiles
1
@marcekkk daj znac jak poszlo z tym viagogo bo mam znajomych z roznymi doswiadczeniami:)
2
Kapitalny pomysl....zartowalem. Tata Martino vol 2
0
@Rewolucja123 rozumiem ze Valdes mial tak duzo wplyw przez te szmaty co wpuszczal? czy pamietasz go tylko z jego ostatniego sezonu? nie wiem skad przekonanie tutaj ze Valdes byl swietnym bramkarzem. Pewnie dlatego ze byl wychowankiem.
0
z tego rozumiem ze Alba i Umtiti trenowali normalnie z grupa?
1
@kaamil1910 swoja droga nie ogarniam czemu takich sytuacji nie spradzaja na VARze. Przeciez to kluczowa sytuacja dla meczu. A oni ze spalony i nara
13
jak Conte drze morde na arbitra to z szacunkiem jest ok ale jak ten mu daje zolta karte to juz okazuje brak szacunku:)
nie wiem gdzie on karnego widzial, o sytuacje z Arthurem mu chodzi?
To czemu Conte przegral to wytlumaczyl w kolejnych akapitach jak juz przestal gadac pierodly o sedziowaniu. Nie zabili meczu w pierwszej polowie (z 0:2 wydaje mi sie ze bysmy sie nie podniesli) oraz to ze tak sie wyjechali w pierwszej polowie ze kondycyjnie w drugiej nie istnieli i Conte tylko sciagal ofensywnych graczy i wprowadzal defensorow.
Skoro sie nie baliscie Barcy to moze nie trzeba bylo bronic wyniku i dawac defensywnego pomocnika za Alexisa?
1
@abramov89 Nie istnieje ustawienie w którym Messi trzyma się prawej strony
0
@ArcziArtt hmm?:) a czemu nie mialbym podtrzymac? bo zagrali slaba pierwsza polowe? nie jestem choragiewka na wietrze. pierwszy sezon byl bardzo dobry przegrali 2 mecze na 60. co ma do tego jak zagrali pierwsza polowe dzisiaj?
2
coz za dziwny mecz no bo czy ktos nie przyzna ze zmiany Valverde odmienily gre? Bardzo trudno w tym klubie jest zdjac Busiego tak szybko. Ja osobiscie bym rowniez zdjal Suareza a Griezmanna dal na 9 a tu prosze i Dembele ozywil gre no i Gruby 2 gole.
Strata gola to jest to co przerabiamy co chwile: koncentracja pilkarzy Barcelony w pierwszych 10min kazdego meczu jest na poziomie ameby.
Katastrofalna pierwsza polowa bez pomyslu na gre. W fazie ofensywnej ruszaja sie dwaj zawodnicy: ten co ma pilke i ten do ktorego za chwile pilka pojdzie co jest oczywiste. Reszta stoi i patrzy. Bardzo niedobrze. Za malo ruchu z przodu.
Dzisiejszy mecz pokazal rowniez ze definitywnie minely czasy gdzie w srodku pola mozesz postawic 3 graczy technicznych i oni sobie poklepia miedzy soba i wyjda spod pressingu. Musi byc taki Vidal jak dzisiaj czy ten doswiadczony fizyczny i bardziej wybiegany niz Busi Rakitic. Musi. Arthur i deJong super ale razem z Busim to za malo tam jest fizycznosci.
mysle ze na plus trzeba powiedziec ze nasi pokazali charakter w drugiej polowie, to ze obylo sie bez kontuzji mam nadzieje ze Messi i Dembele teraz beda juz dostepni all the time.
na minus nieogar w pierwszej polowie.
A Conte coz...kapitalnie ich poustawial w pierwszej polowie ale chyba sie chlopaki zabiegali i na druga nie starczylo pary
1
Czy mi sie wydaje czy ten komentator na polsacie ciągle gada Barka?
0
zenujace a przoduje w tym Suarez
0
co to za ziomek komentuje na jednym wdechu na polsacie?;p
0
@KaroLOCO ach no tak bo Firpo jeszcze odjeli:) a ja mialem w glowie ze powolal 20 wiec dwoch musial odeslac
0
kto zostal odeslany na trybuny bo nie moge zczaic?
0
@ArcziArtt kryzys wraz z podpisaniem Valverde ktory przegral w pierwszym sezonie 2 mecze. Aplauz dla Ciebie.
0
@Rewolucja123 graja graja:) inaczej to Cou by sobie siedzial na lawce i czekal
2
@Rewolucja123 tylko ze Suarez za duzo zarabia zeby byc Larssonem i wchodzic z lawki na 10min.
8
Mial Laporta caly presezon na krytyke to siedzial cicho. Teraz otwiera gebe i wywoluje gownoburze jak potrzeba zjednoczenia.
2
jak Suarez nie zacznie normalnie grac to ciezko to widze. Jedno dobre zagranie na mecz to za malo na Inter Conte
1
Nawet nie chodzi mi o to ze to Real ale zeby z Varem na tym poziomie puszczac gole ze spalonego. Serio niedorzeczne
0
@Janiama ech chcialbym R10 dac no ale obiektywnie jednak CR musi tutaj wygrac. R10 byl magikiem ale nie trzymal poziomu tak dlugo jak Portugalczyk
0
czy Aguero mial jakas kontuzje niedawno? Czemu on ciagle z lawki zaczyna?
1
Víctor jest jednym z naszych najlepszych piłkarzy...dokladnie dlatego Utd jest w takim bagnie jakim jest. Ten chlopak jest slabym stoperem.
0
@czarnatom to ze Salah i Messi wyvhodza na tych samych pozycjach nie znaczy ze tak samo graja.
0
Kurcze alez Thomas sie rozwinal. Dzisiaj jest wszedzie
0
@Rewolucja123 ani Cou ani Messi nie pomagaja w obronie poza tym dwie 10 to bez sensu. Graliby za wasko