barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq przeciez Semedo zagral bardzo dobry presezon
0
@Darshan1010 bo Roko mial na mysli ze jak Neymar dojdzie do Realu
0
@kenneth99 przy 1:0 beda karne:)
13
Ludzie no nie mowcie ze Semedo jest slaby w tym presezonie.
0
W koncu na spokojnie w tv sobie obejrze mecz Barcelony. Piekne zakonczenie dnia. Bardzo jestem ciekaw ofensywnego GSD
0
@olejtm transferem do Realu przede wszystkim pokaze jacy kibice sa naiwni ze rozgrzeszali juz Neymarka ze trzeba dać druga szanse ze Neymarek kocha Barcelone przeciez
0
@SeeleyBooth dziwie sie ze redakcja jeszcze ankiety nie zrobila
0
@Janiama Ani Neymar ani Senior tym bardziej nie sa tak glupi zeby sadzic ze w PSG mozna zawojowac swiat. Przeliczyli sobie ze sie nahapia przez 2 lata w PSG a potem syfu narobia i odejda. To ze Barca sie bedzie wahać to wiadome po takim odejsciu i o tym tez wiedzieli. Na La Ramblii wiekszosc myslala ze Neymar jest gluuuupi bo poszedl do PSG a tym cxasem Neymar jest sprytniejszy niz sie wszystkim wydaje i pojdzie do Realu i nas zrobi na szaro drugi raz.
0
@norbi77 zaden normalnie i troche logicznie myslacy czlowiek nie sadzi ze zawojuje swiat w PSG. A tym bardziej jak sie ma takiego cwaniaka za ojca. Oczywiscie ze Neymar od poczatku kombinuje z Realem. Juz od samego poczatku zaczal smrodek robic o jakies karne z Cavanim
0
@Rewolucja123 mam gdzies co tam pisza media bo ja od 2 lat mowie ze Neymar kombinuje tak zeby w Realu wyladowac. Wiec mi to co teraz pisza media nic nie zmienia:)
Tylko widze ze na LR sie nastroje zmieniaja.
Natomiast polecam zobaczyc na fakty a nie na wymysly mediow ze Neymar chce do Barcy. Jakby chcial do Barcy to juz by dawno to powiedział i wycofal pozew. Jakby chcial do Barcy to by juz dawno powoedzial ze nie ma i nie bedzie kontaktow z Realem
0
Widze ze La Ramblii powoli sie otwieraja oczy na to jakim czlowiekiem jest Neymar:) Ney z ojcem robi od 2 lat jedna wielka akcje pod nazwa 'przejscie do Realu'
0
@Bzyczekk Pique brak zaangazowania hahha to swiadczy ze widziales dokładnie zero meczy z poprzedniego sezonu
0
@Barca_Big_Moment uwazaj bo za chwile uzmamy ze Busi do zadnego ustawienia sie nie nadaje;)
5
@Copernicus kontuzjogenny to moze byc Ramos:) Ney jest podatny na kontuzje.
A skoro zrozumial swoj blad i chce wrocic do Barcelony to gdzie te przeprosiny od 3 miesiecy je pisze na przemowe czy co? Neymar chce kasy i atencji a nie wrocic do domu
0
Macie swoja deklaracje:p
0
@Barca_Big_Moment w 4231 ani Busi ani Ivan aninzaden inny pivot nie ma pokryc calej szerokosci boiska bo to skrzydlowi maja im pomagac i pokrywac boczne strefy. Przy Messim na 10 pivoci maja trzymac w ryzach srodek zeby tam nie bylo autostrady.
0
@Barca_Big_Moment ogladales jakikolwiek sparing gdzie byl juz Suarez? to wlasnie na 9 Griezmann sie dusil i mial malo pilek. Na skrzydle wygladal lepiej bo jeszcze mial przed soba Suareza.
4231 nie jest glupie ale zle dobrales pivotow. Taki Rakieta z de Jongiem juz lepiej wyglada. Albo Rakieta Busi albo Busi deJong albo Vidal z Arthurem. No jest wiele opcji ale trzeba to wywazyc zeby nie bylo zbyt ofensywnie:)
mysle ze pierwszy mecz wyjdziemy 433 jak bedzie Messi to tak jak ty napisales a jak nie to AG na prawej i Dembele na lewej stronie. W pomocy bedzie Busi Rakieta i de Jong. Jedyny pytanie czy obok Pique bedzie Lenglet czy Umtiti ale cos czuje ze Umtiti bo Valverde czesciej go teraz wystawia w pierwszym skladzie na sparingach.
0
@MesQueUnClub96 Piątek to napastnik w stylu Pippo Inzaghiego. Lis pola karnego. Poza polem karnym jest bezuzyteczny a co dopiero w klubie grajacym mocno pilka jak Barcelona
0
@vangoor bo to jedyny gracz ktory wytrzyma tyle meczy na dobrym poziomie w sezonie. Arhur nawet 90min nie wytrzymuje
0
czy na IPLII mozna wykupic Polsat Sport Extra na 1 mecz? Cos tam slyszalem ze z 5zl takie cos kosztuje
0
@jacob345 nie ma co sie smiac ze smietankowych bo u nas tez juz niektorzy szukaja wszelkich znakow na ziemii i niebie
0
@takisobiektos co dokladnie o tym pisze. Czyli ma status wychowanka klubu albo wychowanka danego kraju:)
0
@Wilczeq kolega trolluje bo Sarabia tez juz poza LL:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odesseiron o nie juz widze La Ramble jak na San Mames bedzie remis...
0
@takisobiektos home grown to nie jest wychowanek danego klubu? Dla Evertonu on bedzie mial status wychowanka kraju nie? Czy to wyhowanek wlasnie Evertonu?
0
@masik86 tak no ja juz 2 lata temu o tym pisalem. to nie to ze sie chwale czy cos bo oczywiscie i tak sie jeszcze nic z tego nie sprawdzilo. ale Neymar mial wtedy 25 lat a przeciez debilem nie jest, do tego Senior ktory co jak co ale leb ma. Niemozliwe ze poszli sobie do PSG z mysla ze zawojuja swiat
25
Neymar teraz wyznacza terminy Barcelonie, zamiast powiedziec publicznie ze chce tylko do Barcy to siedzi cicho no i o ile sie nie myle to pozew nadal otwarty. Ale 75% La Ramblii nadal robi do niego maslane oczka jak nastolatka:)
ten chlop wyladuje w Realu od 2 lat to mowie. Neymar a juz tym bardziej Senior nie sa glupi. Wiedzieli ze w PSG to swiata nie zawojuja wiec trzeba bedzie odczekac 2 lata narobic syfu i isc dalej. Dobrze wiedzieli ze w Barcelonie spora czesc ich nie bedzie chciala z powrotem ale tez wiedzieli ze w 2019/2020 CR moze byc w takim wieku ze juz nie bedzie go w Realu i ktos bedzie musial przejac jego glorie i chwale. I dokladnie to robia od poczatku pobytu w PSG. Tu posmrodza tam posmrodza niby chca isc do Barcy ale cos konkretnych deklaracji nie widac. Na koncu powiedza ze Barca ich nie chciala a Real tak, zrobia kozlow ofiarnych z naszego zarzadu i beda smietankowi.
I o ile mi to nie przeszkadza bo zdaje sobie sprawe z tego jakie to cwaniaki to boje sie ze polowa LR sie tu zacznie ciac jak Neymary taki numer odstawia
1
@Striker no nic mnie tak nie smieszy jak ten Harry za 90mln. hahah to jest wlasnie Anglia. I chyba jeszcze wiekszym hitem jest Raul Jimenez za 38mln
0
@Janiama bo Arek wielkim napastnikiem nie jest i w kluczowych sytuacjach odlacza mu prad. Takie jest wlasnie wytlumaczenie:)