0

@dawo17 chyba juz i tak zaden inny nie byl wolny nie?

1

what waht what Pep na pol h przed koncem defensywna zmiana przy 1:0?

0

@Trexas ok popelnil blad 2 lata temu. Rzekomo go zrozumial i chce to naprawic. To czemu nadal pozew jest otwarty?

0

@tunczas4

czyli wytypowales nierealnego i bardziej nierealnego:) swietnie

1

@Trexas tyle samo liter.

jakby to byl jego dom to by nie latal z Barcelona po sadach

0

@Janiama ech tak sie spodziewalem ze La Rambla pojdzie slepo w Alvesa. To chyba gracz na ktorego patrzy sie tutaj przez najwieksze rozowe okulary.

0

@Wiktorek2002 juz od paru lat tutaj pisze ze Laporta jest jak polska opozycja jakakolwiek by ona nie byla a on tylko takimi bzdurami potwierdza ta teze;)

4

jesli oni sprowadza Firpo za 18+7 oraz sprzedadza Rafe za 15 (choc bardziej realne mi sie wydaje 10mln) i tak zamkna okienko to bede pod mega wrazeniem bardzo dobrego okienka transferowego

6

@Trexas ty ze swoim domem tez sie sadzisz od 2 lat?:)

0

@robsesh Vidal wakacje Arthur dopiero co wrocil do treningow. Kogo tam chciales widziec? Jedynie Alena jest w rytmie treningowym. Poza tym to sparing i przewidywane sklady. Serio w tym sezonie marze o tym zeby te marudzenie chociaz sie zaczynalo od faktycznych skladow

0

@szkutnik91 jesli mowie to zawsze mam problemy. Tak to sie powinno tlumaczyc. Conditional 0. I odnosi sie to do ogolu sytuacji a nie do tej jednej.

If i spoke, I'd be in big trouble. To by byla wersja z twoim tlumaczeniem:)
Chociaz sadzac po bledzie juz w pierwszej frazie posta mozna przypuszczać ze mial na myśli to co napisales:)

0

@BigShaq bez turlania to fake

0

@Chwytliwy nie jest trudno bo Origi pokazal jak to sie robi. Jak przychodzisz do Barcy to nie mozesz oczekiwac przy takiej rywalozacji ze spokojnie dostane 1500min i pokaze na co mnie stac. Tutaj kazda szansa jest wazna. Origi pokazal sie w 1/2 I finale LM a Malcom nawet w PK nie potrafil z ogorkami sie wyróżnić

2

@NeroTFP ale spokojnie spokojnie. Poczatek sezonu Dembele mial wiecej goli niz wystepow - jak dla mnie to byl decydujacy i bez niego i zdobytych punktow dzieki niemu bysmy drzeli o lige.

Cou oczywiscie mial dupny sezon ale w poprzednim te pol roku byl najbardziej decydujacy obok Messiego.

Oczywiscie Dembele ma problem z glowa i Cou tez tylko trochę innego rodzaju. Ale nie mowmy ze sa tonwielkie niewypaly bo rownie dobrze jak Dembele sztab medyczny wytrenuje i beda go omijaly kontuzje to moze byc kosmiczny. Z Cou jest trudniejsza sytuacja wg mnie ale tez nie jest wszystko stracone. Ja tam wierze.

0

@mercurial2000 Rafy i Puiga nie licz przecież. Młody zostaje w B drużynie a Rafa nawet jak zostanie to jako drugi Malcom czyli na skrzydlo

10

@Piotr89Sand 25mln w dzisiejszych czasach to zadna kasa praktycznie. Beniaminek PL Aston Villa wydala juz 135mln w tym okienku a gdzie tu mowic o Barcelonie. Bardzo dobra cena uwazam za dobrego pilkarza ze swietnym potencjalem

0

@levz0r nie no jasne skrzydlowy Malcom w srodku lepiej by gral w Barcelonie niz Busi i Rakitic po 5 latach hahhaah wez zejdz na ziemie co ty gadasz w ogole

2

@levz0r ty to jestes dobry. Skrzydlowy nie dostal szansy dlatego ze musieli grac srodkowi pomocnicy hahahha no uwielbiam te wasze teorie

0

@hoeniker a czy nie mozna tak powiedzieć o de Jongu?

0

@monsterrize niesamowite jaki PR ma tu Alves ze w wieku 36lat jeszcze sie go przez tak zwane rozowe okulary pamieta. Dajcie spokoj z takimi pomyslami

0

@Colon wszędzie Cristiano Ronaldo

1

@Deraxium

1) calkiem sporo Semedo w tych ujeciach. Mowie wam to bedzie git player
2) Dembele ma magie nie mowcie ze nie. Tylko w decydujacych momemtach idzie na zamach. Jeszcze troche i go wyczuja z tym
3) To niesamowite jak Messi sama mowa ciala kladzie jednego za drugim przy tym zejściu z prawej strony na lewa noge

2

I co i co Legia przeszla. Wielki klub! Awans nawet przez chwile niezagrozony


Zartuje. Wygrali 1 bramka meczac sie z Finami z klubu o nazwie mocno zblizonej do Kupa

0

@Gaucho hahah Kowal. Co jak co ale mnie tam smieszy ten jego grill tak jak ta nasza ekstraklapa

0

@SamuraJack po poerwsze nigdy nie kowilem ze Valverde nie stawia na mlodych graczy wrecz przeciwnie zawsze w dyskusjach zaznaczalem ze dal zadebiutowac 12 graczom z Barcy B w poprzednim sezonie. Poza tym nie ma znaczenia czy wprowadza graczy z rezerw czy z innych klubow bo tu chodzi o roznice poziomow.

0

@KamQiX trochę racji masz bo teraz na na ławce będzie Perez i straszna dysproporcja między nasza lawka a pierwszym skladem

0

@Pawlak1992 Nie chodzi o poparcie tylko o wsparcie. Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi a co za tym idzie trenerom i zawodnikom

2

@Veb1233 akurat z tej wypowiedzi powinni skorzystać użytkownicy tej strony. Zawsze popieram trenera Barcy

0

@Janiama ale my nie gramy na kontre czy dlugimi pilkami do skrzydlowych. My gramy pozycyjnie schodzac do srodka

0

@Imperius1992 ogolnie tak zgadzam sie ale i tak by za wiele nie pogral wiec plakac nie bede. Jedynie mam nadzieje ze nie prze****** tej kasy w zadnym stopniu co jest zwiazane z Neymarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?