barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawo17 chyba juz i tak zaden inny nie byl wolny nie?
1
what waht what Pep na pol h przed koncem defensywna zmiana przy 1:0?
0
@Trexas ok popelnil blad 2 lata temu. Rzekomo go zrozumial i chce to naprawic. To czemu nadal pozew jest otwarty?
0
@tunczas4
czyli wytypowales nierealnego i bardziej nierealnego:) swietnie
1
@Trexas tyle samo liter.
jakby to byl jego dom to by nie latal z Barcelona po sadach
0
@Janiama ech tak sie spodziewalem ze La Rambla pojdzie slepo w Alvesa. To chyba gracz na ktorego patrzy sie tutaj przez najwieksze rozowe okulary.
0
@Wiktorek2002 juz od paru lat tutaj pisze ze Laporta jest jak polska opozycja jakakolwiek by ona nie byla a on tylko takimi bzdurami potwierdza ta teze;)
4
jesli oni sprowadza Firpo za 18+7 oraz sprzedadza Rafe za 15 (choc bardziej realne mi sie wydaje 10mln) i tak zamkna okienko to bede pod mega wrazeniem bardzo dobrego okienka transferowego
6
@Trexas ty ze swoim domem tez sie sadzisz od 2 lat?:)
0
@robsesh Vidal wakacje Arthur dopiero co wrocil do treningow. Kogo tam chciales widziec? Jedynie Alena jest w rytmie treningowym. Poza tym to sparing i przewidywane sklady. Serio w tym sezonie marze o tym zeby te marudzenie chociaz sie zaczynalo od faktycznych skladow
0
@szkutnik91 jesli mowie to zawsze mam problemy. Tak to sie powinno tlumaczyc. Conditional 0. I odnosi sie to do ogolu sytuacji a nie do tej jednej.
If i spoke, I'd be in big trouble. To by byla wersja z twoim tlumaczeniem:)
Chociaz sadzac po bledzie juz w pierwszej frazie posta mozna przypuszczać ze mial na myśli to co napisales:)
0
@BigShaq bez turlania to fake
0
@Chwytliwy nie jest trudno bo Origi pokazal jak to sie robi. Jak przychodzisz do Barcy to nie mozesz oczekiwac przy takiej rywalozacji ze spokojnie dostane 1500min i pokaze na co mnie stac. Tutaj kazda szansa jest wazna. Origi pokazal sie w 1/2 I finale LM a Malcom nawet w PK nie potrafil z ogorkami sie wyróżnić
2
@NeroTFP ale spokojnie spokojnie. Poczatek sezonu Dembele mial wiecej goli niz wystepow - jak dla mnie to byl decydujacy i bez niego i zdobytych punktow dzieki niemu bysmy drzeli o lige.
Cou oczywiscie mial dupny sezon ale w poprzednim te pol roku byl najbardziej decydujacy obok Messiego.
Oczywiscie Dembele ma problem z glowa i Cou tez tylko trochę innego rodzaju. Ale nie mowmy ze sa tonwielkie niewypaly bo rownie dobrze jak Dembele sztab medyczny wytrenuje i beda go omijaly kontuzje to moze byc kosmiczny. Z Cou jest trudniejsza sytuacja wg mnie ale tez nie jest wszystko stracone. Ja tam wierze.
0
@mercurial2000 Rafy i Puiga nie licz przecież. Młody zostaje w B drużynie a Rafa nawet jak zostanie to jako drugi Malcom czyli na skrzydlo
10
@Piotr89Sand 25mln w dzisiejszych czasach to zadna kasa praktycznie. Beniaminek PL Aston Villa wydala juz 135mln w tym okienku a gdzie tu mowic o Barcelonie. Bardzo dobra cena uwazam za dobrego pilkarza ze swietnym potencjalem
0
@levz0r nie no jasne skrzydlowy Malcom w srodku lepiej by gral w Barcelonie niz Busi i Rakitic po 5 latach hahhaah wez zejdz na ziemie co ty gadasz w ogole
2
@levz0r ty to jestes dobry. Skrzydlowy nie dostal szansy dlatego ze musieli grac srodkowi pomocnicy hahahha no uwielbiam te wasze teorie
0
@hoeniker a czy nie mozna tak powiedzieć o de Jongu?
0
@monsterrize niesamowite jaki PR ma tu Alves ze w wieku 36lat jeszcze sie go przez tak zwane rozowe okulary pamieta. Dajcie spokoj z takimi pomyslami
0
@Colon wszędzie Cristiano Ronaldo
1
@Deraxium
1) calkiem sporo Semedo w tych ujeciach. Mowie wam to bedzie git player
2) Dembele ma magie nie mowcie ze nie. Tylko w decydujacych momemtach idzie na zamach. Jeszcze troche i go wyczuja z tym
3) To niesamowite jak Messi sama mowa ciala kladzie jednego za drugim przy tym zejściu z prawej strony na lewa noge
2
I co i co Legia przeszla. Wielki klub! Awans nawet przez chwile niezagrozony
Zartuje. Wygrali 1 bramka meczac sie z Finami z klubu o nazwie mocno zblizonej do Kupa
0
@Gaucho hahah Kowal. Co jak co ale mnie tam smieszy ten jego grill tak jak ta nasza ekstraklapa
0
@SamuraJack po poerwsze nigdy nie kowilem ze Valverde nie stawia na mlodych graczy wrecz przeciwnie zawsze w dyskusjach zaznaczalem ze dal zadebiutowac 12 graczom z Barcy B w poprzednim sezonie. Poza tym nie ma znaczenia czy wprowadza graczy z rezerw czy z innych klubow bo tu chodzi o roznice poziomow.
0
@KamQiX trochę racji masz bo teraz na na ławce będzie Perez i straszna dysproporcja między nasza lawka a pierwszym skladem
0
@Pawlak1992 Nie chodzi o poparcie tylko o wsparcie. Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi a co za tym idzie trenerom i zawodnikom
2
@Veb1233 akurat z tej wypowiedzi powinni skorzystać użytkownicy tej strony. Zawsze popieram trenera Barcy
0
@Janiama ale my nie gramy na kontre czy dlugimi pilkami do skrzydlowych. My gramy pozycyjnie schodzac do srodka
0
@Imperius1992 ogolnie tak zgadzam sie ale i tak by za wiele nie pogral wiec plakac nie bede. Jedynie mam nadzieje ze nie prze****** tej kasy w zadnym stopniu co jest zwiazane z Neymarem