barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
co prawda ogladalem tylko 10min skrot ale dwie rzeczy rzucily mi sie w oczy:
1. w nasza obrone to wchodzili jak w maslo. Mozna to zrzucic na to ze tylko Umtiti byl podstawowym stoperem a reszta niezgrane rezerwy
2. strzaly Suarez to jest smiech na sali, kilometry obok bramki. Ja wiem ze zaraz ktos powie ze jak strzelal z Arsenalem to pewnie pierwszy bylem do klaskania no ale 1 strzal dobry na 10 nie zmienia faktu ze jest to problem
0
@Bykunn nie rozumiem. A niby gdzie gra Benzema w 433?
0
@Bykunn 4231 Hazard na 10 i nie maja problemu
0
@Szymix654 przez tydzien szczyce na La Ramblii ze od 2 lat gadam ze Neymar planuje isc do Realu
0
@Fabik87 ter Stegen to Valdesa wciaga nosem z zamknietymi oczyma
0
@draxidox Barcainfo ma 23 lata?
1
@marnow ale info! Daj to na tiki take! Oh wait:)
0
z pensji 35mln ma niby zejsc do tego ktora dostawal przed ulotnieniem sie z Barcy czyli ile tam z 20mln? Ale to nie za wiele zmienia. I tak slabo z budzetem placowym.
Co do reszty o Neymarze sie zgadzam, Neymar czlowiek przekresla wszystko. Znowu narobi smrodu w klubie.
0
@Janek_7 Alba tez juz sie zrobil przewidywalny z tymi zagraniami swoimi. Ciagle to samo. Juz w drugiej polowie poprzedniego sezonu tak dobrze to nie dzialalo
0
@BigShaq na pierwszy rzut oka myslalem ze chodzi ci ze nikt z Polski;p
0
Busi Rakitic i deJong wyjdzie bo taka pomoca zagramy na San Mames na inauguracje.
Ale w przerwie niech Arthur sie pojawi bo jestem ciekawy jego formy
0
powiem tak no niby to wszystko logiczne ale na jaka cholere Eriksen mialby isc do United? chyba ze dla kasy
0
@Janek_7 ogolnie masz racje ale to nie jest wina Messiego tylko slabej psychiki innych graczy ze czuja taki obowiazek podania do niego.
Jedyny ktory umie pociagnac gre bez podania na sile do Messiego jest Dembele (wczesniej Iniesta). Tylko ze Dembele jeszcze sie nie nauczyl kiedy warto podac i sie zapedza albo podaje zbyt niedokladnie.
0
@Maciek069 przeciez z lewego skrzydla idzie najwiecej asyst od Alby:) problemem w ataku jest Suarez ktory musi zmarnowac 4 setki zeby trafic 1 gola.
3
@Maciek069 jaka impotencje ofensywna? przeciez w lidze strzelamy prawie tyle co za Pepa. Suarez sie kopie po czole w LM ale po to jest Griezmann kupiony.
0
@AnnaMarianna trzeba sobie druga osobe obrzydzic seksualnie;) a jak to zrobisz to juz pozostawiam twojej imagination;)
1
@Maciek069 bez Neya nic nie wygramy:) faktycznie od jego odejscia to my nic nie wygrywamy. Powiem ci ze oprocz LM 4 lata temu to z Neyem i bez Neya wygrywamy tyle samo czyli Lige i PK. Takze jak widzisz Neymar nas nie zbawi a wrecz patrzac na jego zachowanie przy odejsciu z Barcelony i od 2 lat w PSG moze nas tylko pograzyc:)
1
@DonAndresFCB to juz predzej Hazard. Griezmann pojdzie w asysty jak juz.
Tak swoja droga to ten 1.71 to jedyny kurs ktory tam sie oplaca grac z tych podanych. 1.58 na obronce mistrza to strasznie malo
1
@kerouac gotowac to sobie gotuje sam i o dziwo sprawia mi to przyjemnosc;) no ale ze smieciami to mi sie nie chce lazic;p
0
@TheNekro94 kurde ja mam 27 od 2 lat w zwiazku i wlasnie moja dziewczyna sie do mnie wprowadza. Przerazenie lvl high as fuc* ;) jakos to bedzie;p byleby pierwszy miesiac przetrwac
0
@Dejwol czy mowisz o kumplach przy wodeczce?;)
1
@Phatro 2015 to akurat ostatni rok w ktorym Messi biegal i bylo widac w nim to zaciecie przez caly sezon. I wszyscy wiemy jak sie ten rok skonczyl.
Nigdy nie powiedzialem ze nie jestem wdzieczny i nigdy nie powiedzialem ze porazka z Live to jego wina. Ale obiektywnie patrzac to powinien biegac w tym meczu.
O ile dobrze pamietam to przebieglismy w tym meczu 7km mniej niz Liverpool. To bardzo duzo, to tyle ile przebiega jeden zawodnik podczas calego meczu (ok. troche mniej). I to bylo widac w tym rewanzu.
1
@Phatro ale ja nie mowie czyja to wina, bo to nie jest w ogole temat tej dyskusji. Wina jest calej druzyny plus trenera.
Ale my tu mowimy o bieganiu, wezmy nie mowmy ze to wymaga jakiegos wysilku intelektualnego ze strony Messiego zeby sie na takie cos przestawic.
Znamienne jest to ze jesli chodzi o atuty Messiego to robimy z niego najlepszego pilkarza globu a jak przychodzi do wad to nagle jest 'aaa bo Messi nie musi tego i tego' albo gracza specjalnej troski bo Messi ma inne miesnie. Wlasnie takie nastawienie w tym meczu mial trener, sam Messi i inni zawodnicy.
Graja w 11 ale na takim poziomie jak sie biega 10vs11 to to nie ma sensu nawet. Messi powinien w tym meczu biegac tak jak powinni inni biegac a biegal tylko Vidal.
Messi to profesjonalny pilkarz od prawie 20 lat i serio nie robmy z niego kaleki mowiac ze oj niech on nie biega w defensywie bo nie bedzie mial sily na ofensywe. Po to wlasnie czlapie w meczach z ogorkami zeby z takim Liverpoolem miec sily na wszystko.
5
@Phatro spoko spoko niech sobie nie biega w lidze z heusca czy innym espanyolem ale na pewnym poziomie jakim niewatpliwie jest 1/2 finalu LM to trzeba biegac na wszystkich frontach i defensywnym i ofensywnym. Mnie osobiscie rzucalo sie w oczy jak latwo Fabinho sie poruszal z pilka gdy Messi stal zaledwie pare metrow obok niego i nawet nie podbiegl. Ktos moze powiedziec ze to bylo 50m od bramki ale to tam sie wlasnie zaczyna akcje. Jak spokoj ma DM to jest mu o wiele latwiej rozprowadzic akcje. Busi takiego spokoju nie mial.
W takich meczach jak rewanz z Liverpoolem nie obchodzi mnie genetyka, miesnie Messiego czy to ile dal nam goli. Taki mecz trzeba wybiegac i tyczy sie to kazdego. Bo jak nie biega kazdy to bylo widac co sie dzieje
2
@macio_944 jak to z czym. z marudzeniem La Ramblii
0
@YouShouldListenToMe tak juz sobie poczytalem o nim:)
0
co to za spoko grubasek byl w miniony weekend w Stanie Futbolu?
0
@LuisSalvano tylko sie nie zalam jak to bedzie pierwszy gol dla Realu;)
0
@LuisSalvano ja cale miejsce mam zajete ale spokojnie do 1 wrzesnia oproznie;)
0
@LuisSalvano prawie sie zarumienilem;)
zakladzik aktualny mam nadzieje ze juz troche w majtach masz;) chociaz widze ze u ciebie nadzieja umiera ostatnia:) dobrze dobrze