barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar gdy czyta La Ramble
https://sportowememy.pl/neymar-bawiacy-sie-elektrycznym-wozkiem
2
@WildKidzML ale gdzie ja sie wypowiadam na temat czemu przegralismy mecz? Meczu akurat nie moglem obwjrzec wiec sie na ten temat nie wypowiadam.
Ja komentuje twoj komentarz ktory wyśmiewa fakt ze jak mozna nie byc na swiezosci w pierwszym meczu
0
@BarcaInfo chyba mi jeszcze nie odpowiedziales a pytalem wczesniej. Czemu chcesz go z powrotem?
1
@WildKidzML zobacz sobie moj komentarz na godzine przed meczem w artykule o skladach. Napisalem ze bedzie ciezko i licze sie z remisem. Wiec z zadnej nory nie wyszedlem tylko to bylo logiczne ze skoro kazdego sezonu w pelnym skladzie i ze zgranymi zawodnikami mamy problem na San Mames to i teraz miec bedziemy bez Messiego i jako pierwszy mecz sezonu.
A to co robi Atletico i Ortega to nie ma znaczenia szczegolnie ze nic nie wygrali przez ostatnie x lat. Poza tym oni kazdy mecz wygrywaja po 1:0.
Skoro bierzesz jeden mecz jako przyklad na ogol gdzie maja pomyslu na gre to czemu nie wezmiesz meczu z Realem 5:0 bez Messiego jako dowodu ze jednak mamy?
6
@WildKidzML Janiamie szkoda slow na Ciebie wiec moze ja ci uchyle rabka tajemnicy jak to dziala moze juz nie bedziesz takich pierdol pisac.
Pilkarze przeszli tak zwany okres przygotowawczy. Byl tu artykul czy jakas konferencja prasowa gdzie sam Valverde mowil ze naklada na nich bardzo duze obciazenia fizyczne. Tak ustalili ze sztabem szkoleniowym. Widocznie zmienili strategie na bazie poprzedniego sezonu gdzie pilkarze mieli zjazd formy fizycznej pod koniec sezonu.
Skoro dowalili im mocny trening w Azji i USA gdzie temperatury sa zabojcze no to mozna sie spodziewac ze na poczatku sezonu pilkarze moga byc ociezali. Jak widzisz wraz ze startem sezonu przeszli na pojedyncze sesje treningowe (wczesniej mieli 2x razy dziennie) zeby pilkarze zlapali swiezosc. Mam nadzieje ze teraz juz rozumiesz. Nie jestem ekspertem i nie umiem wytlumaczyc czemu akurat w presezonie maja najciezszy trening ale tak w tym roku jest.
0
@VenoM Alexis Fabregas Song czy na początku nawet Suarez sobie nie radzili. To nie wina trenera tylko specyficznej gry Barcelony
0
@SzahMatt nikt nigdy tak nie powiedział
0
Sklad jest super ale i tak obawiam się remisu
2
@kewin to jest wlasnie ten obiektywizm w stosunku do Messiego. Vvd nieprzedryblowany to cały swiat trabi ale Messi najwiecej dryblingow czy kluczowych podan to juz nikt nie poda
2
@didzejos Przecież to kibic Live. Obiektywizmu brak
0
@misiek12319 chyba coś pomyliłeś. Właśnie przed transferem gracze nie trenują z drużyna. Patrz na Griezmanna
0
@Luqi5 No to po co mi tu najemnik który narobił smrodu największego od czasów Figo?
1
@Norkusik Ty to jesteś dobry;p rekin biznesu
1
@MatiFCB2000 chciałem dać co herbik ale 69 tak ładnie wygląda;)
0
@Peciak to nie jest zaden argument bo jesli Neymar trafi do Realu to znaczy ze trafic tam chcial i nie widzial absolutnie zadnych przeciwwskazac. A kogos takiego (abstrahujac juz od pozostalych argumentow) to chyba najbardziej zatwardziali fani z LR nie chcieliby w Barcelonie:)
0
@wojpie6377 Neymar moze dac nam co najwyzej 5 goli i 10 asyst. O ile nie spedzi 3/4 sezonu w szpitalu
Ta informacja jest tak samo wartosciowa co Twoja.
0
@Maker0 ale przeciez w zeszlym sezonie zadebiutowalo 12 graczy rezerw. To bardzo dobra liczba. Po prostu byli za skabi zeby grac w waznych meczach. Zobaczymy jak bedzie z Puigiem w tym sezonie
1
@sebasek99 noo Ney to tez taki Pikachu niby porazic umie ale ogolnie to maly piszczacy gnojek:)
0
@szkutnik91 wydyma nas Neymar ktory pojdzie do Realu:)
0
@grizzy10 Perez robi swoja robote i to nie jego wina ile tam da Barcelona za ewentualny transfer. Wina lezy po stronie Neymara ktory po raz kolejny nie umie nagle sie wypowiedziec:) takze tak na marginesie mowiac Neymar nas po raz kolejny dyma bez mydla
0
@Dawid_J jak dla ciebie liczy sie tylko aspekt sportowy i marketingowy to proponuje isc kibicowac PSG:) swietnie sie bedziesz utozsamial z wlascicielami klubu:)
0
@Cwaniak4 a ty taktyczny geniuszu jakbys ustawil Messiego Suareza Griezmanna i Dembele i Neymara w jednej druzynie?
To nie ma nic wspolnego z taktyka po prostu Neymar nie jest nam potrzebny
0
@Avatarr Ivan nie odejdzie. Mowil tak on sam wielokrotnie oraz trener. Jedyny mozliwy ktory moze odejsc razem z Cou to bylby Umtiti cos tak czuje ale to by bylo bez sensu bo nie ogarnelismy deLigta
7
Alfredo Martinez bodajze zdementowal plotki ze Messi dzwonil do Neymara i powiedzial ze Messi nigdy nie ingerowal w to kogo klub sprowadza. Wiec przestancie cisnac po Messim czy Suarezie bo madrycka Marca cos tam skrobnela:)
0
@format1977 wystawianie Messiego na skrzydle i Griezmanna na 10 to bezsens bo Messi i tak biega sam sobie na 10 i obecnie nikt mu nie powie zeby trzymal sie blizej skrzydla. Ostatnim ktoremu to sie udalo ale tylko na 1 sezon byl Lucho i zdobylismy tryplet. Ale wtedy tez w pomocy brylowal Iniesta
0
@Maker0 mysle ze wbrew temu co mysli wiekszosc La Ramblii to nie wina trenera i jego konserwatywnego podejscia tylko ultra parcie (zarzadu i ogolnie pojetego klubu) na mozliwie najwieksza ilosc trofeow poki jest Messi.
1
@danio1899 Przy Messim Neymarze Suarezie i Griezmannie to ci pilkarze to cienkie bolki jesli chodzi o ego. Wyobraz sobie Suareza albo Neymara przyspawanego do lawki w Klasyku
0
@hoeniker oczywiscie ze masz racje i mam takie samo zdanie. Ale akurat rozsadnek i logika nie naleza to cech opisujacych ten zarzad takze no wiesz:) mam nadzieje ze przemowia cyferki budzetu placowego oraz pamiec Bartomeu na temat tego co tam Neymar odwalal
0
@fcbheroes to ze jak Neymar przyjdzie to wygramy LM to najglupszy argument za jakie tu slyszalem:)
0
@MarFan dobrze ze Neymar nie lapie kontuzji:)