0

@sonek The Night Manager - w roli glownej Tom Hiddlestone:)

0

@Bagsik88 to jest to co mnie ciagle wnerwia i chce sie zalaczyc jak spotify lacze z autem?

0

@Mns21 a z Katarem?

0

Jak zagral Messi z Wenezuela? Widze ze ani gola ani asysty tak jak z Katarem. A jak z rozegraniem dryblingami itd?

0

Ladne z was astronauty jak myslicie ze Griezz z Neymarem przyjdzie:)

2

@kkbarca szejk nie pusci Mbappe. Bedzie musial czekac na zakonczenie kontraktu jak mu bedzie zalezalo na odejsciu

0

@asterix78 sobie chrapke moga miec ale szejk go nie pusci. Nie ma takiej opcji. Neymara moze puscic bo to Brazylijska gwiazdka i wizerunkowo jakos PSG sie obroni. Ale nie obronia sie z oddania najbardziej utalentowanego obywatela Francji

0

@Norkusik jak sprzedaz Rakitica to Roberto do pomocy. Semedo i Wague na PO

1

@Harnas2 Gomez ma klauzule 50mln wiec trzebaby dac wiecej hajsu bo Denis na pewno nie jest wart 25mln

0

@Barca_Big_Moment przeciez nie przyjdzie Griemzmann i Neymar razem co ty.

0

@gumaz hyba jedno zero na koncu zgubili:) przestanmy tutaj pisac pierdoly o tym ze szejk pusci Mbappe. Musialby byc uposledzony. Mbappe odejdzie tylko i wylacznie jak mu sie kontrakt skonczy

2

@jk_21 tak. ale La Rambla nadal bedzie obwiniac zarzad ze nie chcial dac gowniakowi takiej pensji

0

@asterix78 spokojnie - wyladuje w Realu

0

@Rewolucja123 bo jeszcze miescil sie w budzecie na sezon 18/19. Znaczy w sumie sie nie miescil. Dopiero teraz to zrownowazyli Gomeses Cardona i Jasperem

0

@puyol_presidend5 Everton ostatnio za fajne pieniadze sprowadzil fajnego grajka:)

2

@Undertaker87 myslisz ze to zarzadu wina ze taka kase za niego dano? Na pewno BvB chcialo mniej ale Bartomeu im wiecej wcisnal nie?

Wiesz czyja to wina? Neymara i jego odejscia i tego ze nie powiedzial zarzadowi odpowiednio wczesnie. Po tym kazdy wiedzial ile mamy hajsu i ze jestesmy na musie zeby kogos kupic na jego miejsce

1

zawsze sie smieje z plotek ale plota o Lindelofie autentycznie mnie przeraza. To tak fatalny obronca ze brakuje mi slow zeby to opisac

1

@Rewolucja123 *jak odszedl

jest roznica:) odejsc sobie mogl odejsc - egal - ale mozna odejsc z klasa albo chociaz normalnie a mozna jak Neymar, z otwartym od 2 lat pozwem przeciwko Barcelonie:)

0

@Ronaldinho10_ ja nie narzekam ze Neto kosztowal 26mln. Ale nie rozumiem czemu nie ogarneli kogos tanszego. Zawsze tutaj przywoluje Sommera ktorego klauzula wynosi 11mln. Ale to tylko przyklad

0

@Sherem Dembele zostal wybrany na gracza sezonu w Bundeslidze w tamtych sezonie, poza tym Barca pytala o niego jak jeszcze o odejsciu Neymara nic nie bylo wiadomo i BvB rzucilo 80-90 co wtedy bylo za duzo dla Barcy. To Neymar tak wywindowal cene za OD

0

zrozumcie ze bramkarz rezerwowy nie jest po to zeby grac jak z pierwszym jest wszystko cacy tylko zeby grac jak nie jest cacy:) dlatego rezerwowego nie kupuje sie z mysla ze zagra 5 meczy w CdR tylko z mysla ze zagra w waznym meczu jak pierwszy dostanie kontuzji.

Co nie zmienia faktu ze dalo sie ogarnac kogos tanszego i tez dobrego:)

2

@Aaron10
1. bo po co nam on tak samo jak po co nam Neymar
2. bo jest drogi
3. bo go szejk nie pusci bo nie puszcza sie najlepszego Francuza z francuskiego klubu bo cie kibice na taczkach na gnoj wywioza
4. bo KM woli Real i szkoda czasu na gadanie z nim tak samo bylo z Hazardem

0

@Piorun a co masz ze studia? myslalem ze na jakies szparagi czy budowe jedziesz do Niemiec:)

0

@dawo17 bdb statystyki. Troszke ponad gol na mecz to malo jesli patrzec ze Valencia nie jest topowym klubem w Hiszpanii/ Europie.

Wydaje mi sie ze nikt tutaj nie ma watpliwosci co do jakosci Neto. Problemem jest cena jaka dano. W sensie Neto moze i jest tyle wart ale ja bym poszukal innego bramkarza ktory jest tanszy

0

@aras17_VeB a zaraz sie zacznie placz ze Denisa za tanio sprzedalismy a za kogos tam przeplacilismy. Nie sa to nasze pieniadze ale to nasz ukochany klub i chcemy zeby wygladal jak najlepiej rowniez finansowo. Jak sie da zrobic cos lepiej - sprzedac drozej/kupic taniej no to na to liczymy

0

@MrMischol po prostu myslalem ze lepiej wyjdziemy kasowo z transferow bramkarzy. 35mln to bardzo dobra cena za Jaspera. Ale moim zdaniem nie bylo potrzeby wydawac 25mln na rezerwowego. Znalazlby sie ktos do 15mln

0

@BlaseR9 na koncert Queen z FM bym sie przeniosl. To musial byc ogien

0

@l0Messini tak Messi z Modrica masz racje:)

0

@Piorun no to gut für dich:)

0

@MarioVeB! no tak zgadza sie z ta klauzula. Ale nadal mysle ze oficjalne ogloszenie transferu=rozliczenie transferu w danym okresie rozliczeniowym.

No ale moze sie myle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?