0

@Veb1233 27,5mln euro. calkiem spoko

edit: kurde zle wklepalem przelicznik. niecale 25mln. to juz slabiej

2

@blaugrana1980 a moze wymiana za Denisa 1:1. Cos w stylu Jaspera

0

za Gomesa cena ok choc jakby sie uparli to 30 by wyciagneli. Ale Denis i Rafa to smiech na sali

5

hahah no nie moge.

1. obudzili sie z dieta w wakacje a w trakcie sezonu to co on jadl?
2. taka diete to i ja moge mu zalecic. Panie nie wpindalaj burgerow jedz ryby. Jak smazysz to tylko oliwa. Awokado tez ma dobre tluszcze. Aaa no i warzywa i owoce, ale wiesz co tylko te z zajebistym kolorem

0

@Cobra303 nie no to sie zgadzam:) ale podejrzewam ze wiekszosc tutaj go widzi na pozycji Iniesty.

Faktycznie tam kolega pisze o pozycji w reprezentacji. No to tutaj masz racje. Mediapunta jest zajeta przez pana Messiego

0

@rambocyc Guerreiro to koszt rzedu 25mln czyli Rafa+Denis. Gomes to kolejne 25mln:)

2

@kkbarca myslisz ze Cou gra na LS dlatego ze nie ma kto tam grac i jakby Neymar przyszedl do nas to Cou w koncu by mogl grac w pomocy?:) Cou gra na LS bo jest za cinki na pomoc u nas.

0

@Flores to ze sobie maja grupe na whatt's uppie to wiesz.

A to ze Messi prosil o jego powrot to napisaly gazety:)

poza tym nie rozumiem sensu twojego komentarza. Ze co ze z urzedu trzeba sie zgadzac ze wszystkim co Messi mowi albo robi? Nawet jesli wszystko co mowisz o Messim jest prawda to ja i tak nie chce Neymara i nie rozumiem wszystkich ktorzy chca (w tym Messiego).

no najwidoczniej Messi jest glupi w tym przypadku:)

1

@-barca4ever- to zadzwon do bartomeu zeby jarka niezgode sprowadzil.

2

@Barca1992 szkoda wysilku. I tak zasniesz patrzac 5min na Argentyne. Ostatnio zrobilem ten blad z Argentyna-Kolumbia. 2 zagrania fajne (oczywiscie Messiego) a reszta to gnoj

0

@Flores dzwoniles do Messiego i pytales?

P.S. a nawet jesli to prawda to tak uwazam ich za glupich bo stawiaja Neymara wyzej niz klub co nie powinno miec miejsca

0

@Criss18Barca ja rozumiem ze czlowiek nie wszystko musi czytac i nie wszystko ogarniac ale kurde... przeciez tu o pensje chodzi o to de Ligt i Raiola juz poczuli petrodolary od PSG. Z Ajaxem jest dogadane

0

@BarcaInfo Neymarem zaczne sie na powaznie martwic jak w pierwszych 3 dniach lipca nie oglosza Griezmanna. Na razie mnie ten temat denerwuje no ale tez na razie to tylko ploty z gazet

0

@TheKoziol Rodrigo to pelne imie Rodri to skrot. Cos jak Bartosz/Bartek

0

@blaugrana1980 bo jak Hazard mowi ze chce isc do Realu i jest zdecydowany to zadne podpicie ceny nie zadziala i szkoda tracic czasu.

Hazard mowi Romkowi odejde do Realu teraz za 100mln albo za rok za darmo i fige bedziesz miec. Mam nadzieje ze wytlumaczylem.

To wytlumaczenie sugeruje rowniez ze deLigt w Barcelonie zakochany nie jest i czeka kto da wiecej kasy

0

@cules100pro zmienia ustawienie na 4231 dadza Hazarda na mediapunte i po problemie. Na skrzydlach Neymar i na prawym Vini i jest.

0

@Raivper Florek sprzeda kogo trzeba o to sie nie boj. Wezmie Neymara kaze ZZ grac 4231 i tyle:) zaden problem dla Florka

25

@kkbarca glupcy to chca powrotu kogos kto od 2 lat ma wytoczony proces przeciwko Barcelonie. Jakby tak tesknil za 'domem' to pierwsze co by zrobil to wycofal proces

0

@Nazio87 to znak ze obok typowych Brazylijcyzkow sa tez normalni - nietypowi:) Neymar jest z tym blizej Adriano i R10

0

@karci0 dziury po sobie to zostawial Marcelo. Alba zagral 2 slabe mecze na koniec sezonu i ludzie tylko to pamietaja. 2 mecze na 50 czy tam ile.

Co nie zmienia faktu ze ogarniety zmiennik by mu sie przydal

2

@Nazio87 Neymar ma 27 lat, juz sie wielce nie zmieni. Tak samo kazdy myslal ze kazdy nowy klub to Balotelli sie ogarnie.

Ogarnac to sie moze 21 letni Dembele. Neymar to typowy Brazylijczyk. Naawet jakby byl lepszy niz Messi to bym go nie chcial

0

@vangoor walczy o lepszy kontrakt ale w Realu a nie w PSG:)

0

@Rewolucja123 jesli to co napisaly gazety ze zarzad dal na ten sezon ostatnie ostrzezenie Dembele to wg mnie dobrze zrobili. On jest jest mlody i ma duzo czasu na rozwoj mentalny i sportowy. Mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie pelna profeska a wraz ze sztabem szkoleniowym i medycznym zadbaja zeby kontuzje sie nie pojawialy

1

@karol000pl nie. za 2-3 lata Arthur bedzie lepszy od Verrattiego a to ten sam typ pilkarza

1

@Phatro no masz prawo do takiej opinii spoko:) jak dla mnie za duzo smrodu narobil. No zarzad mu raczej nie mogl utrudniac odejscia skoro PSG dalo na klauzule:)

tak jak powiedzialem juz wole AG on moze grac rowniez na 9

0

@MarcinVeB4 no dokladnie sie zgadzam.

myslalem ze Jasper ma byc bardzo dobrym zarobkiem. Ze sprzedamy go gdzies za 25mln a kupimy jakiegos rezerwowego za okolo 10mln np. Sommera ktory wg mnie bylby swietnym wyborem (klauzula 11-12mln). I wtedy jestesmy okolo 15mln do przodu. A tymczasem placimy tyle samo za gorszego bramkarza. Nie wiem jak tam pensje ale pewnie jakos o wiele nizszej Neto nie ma szczegolnie ze maja mu podwoic

0

@Phatro PSG to jest jeden wielki syf w glownej mierze wlasnie przez Neymara:)

jak dla ciebie to jak Neymar potraktowal Barcelone nie jest kontrargumentem no to kurcze. Jak pilkarz pluje na twoj ukochany klub to to jest niewazne? Wazne ze dobrze pilke kopie?

Jak Barcelonie kibicuje bez wzgledu na styl bo pamietam ze Barcelona nie zaczela sie era Guardioli. Neymar nie zmieni tego ze przestane kibicowac FCB bo zaden pilkarz nie jest wiekszy niz klub...no wlasnie zaden pilkarz nie jest wiekszy niz klub wiec szanujmy sie i nie mowmy o powrocie pilkarza ktory pierwsze co jak odszedl to wytoczyl proces temu klubowi. Proces ktory nadal jest otwarty!

A w odroznieniu od Neymara to Suarez i Alba (oczywiscie ze symulanci) sa w klubie i odwala im mozna powiedziec w imie tego klubu. Neymarowi odwalilo dla szejka i jego kasy. Przez niego zaplacilismy za Cou i Dembele tyle i zaplacilismy. To on od razu wypisal sie z socio. Nie rozumiem jak mozna chciec jego powrotu. Nie rozumiem jak mozna stawiac jego umiejetnosci wyzej niz to co odwalil i nadal odwala na szkode klubu

1

zazwyczaj jestem spokojny az do oficjalki. Gazety rozne bzdety i wymysly moga pisac. Ale jak widze te okladki z Neymarem i z wymiana Jasper-Neto to szlag mnie trafia

1

@Crema Catalunya tak slowa w Mundo sa bardzo wazne, co tam ze nadal ma otwarty pozew przeciwko Barcelonie:)

0

@Flores aha czyli musimy miec takie same zdanie jak Messi? widocznie mnie bardziej 'boli' to co odwalil i nadal odwala Neymar niz Messiego. No i tyle. Ja nie chce jego powrotu. Milion razy bardziej wole Griezmanna choc ten tez swiety nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?