bazzo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest zła opcja, może warto poczekać jak prezentować się będzie ten zawodnik w najbliższym sezonie. Wnioskując z tego co Alba pokazuje na Euro to jest on jeszcze za słaby na wyjściową jedenastkę Barcelony - mnie przynajmniej nie przekonuje. Z drugiej strony planować sezon tylko z jednym nominalnym lewym obrońcą (Adriano) jest dość ryzykowne. Prawdą jest, że opcji na lewą obronę jest jak na lekarstwo.
0
Byłem pewien, że po tych ostatnich przekrętach z anulowaniem kartki Ramosa będę musieli również przychylić się do odwołania Barcelony.
0
Oby to była prawda. Tak czy inaczej jestem rozczarowany sposobem w jaki Pique zdobył tę kartkę, jestem ciekaw czy takie właśnie były instrukcje Pepa. Wszyscy wiedzą jaki był cel tej kartki; po aferze Realu sprzed roku należy to robić zdecydowanie subtelniej. AS i Marca już podniosły larum.
0
Najgorsza to jest bezczelna żółć Pique, przez co teraz w najlepszym wypadku będzie jedynie afera.
0
Uderzenie Tito było bezpośrednią reakcją na palec Mou.
0
Bardziej bym się cieszył gdyby najpierw został osiągnięte porozumienie z klubem. Póki co jeszcze pewnie długa droga do tego transferu.
0
Słusznie, nie wydaje mi się żeby na chwilę obecną był wiele więcej wart.
0
@ md: muchas gracias!
0
Dajcie skrót/mecz z komentarzem Ray'a Hudson'a z GOLTV :)
0
Bzdura jakiej długo nie słyszałem.
0
On na chwile obecną nie jest tyle wart a już na pewno nie potrzebujemy go na tyle, żeby przepłacać. Mam nadzieje, że nie dojdzie do tego transferu za takie pieniądze.
0
Zdecydowania za wysoka kwota, mam olbrzymią nadzieję, że nie będą się upierać przy zakupie Fabregasa koniecznie w tym okienku transferowym.
0
@ Al FCB: Dzięki. Myślałem, że nie ma jeszcze daty ustalonej. Trudno, muszę pokombinować z poprzekładaniem obowiązków żebym mógł się w pełni skupić na meczu ;)
0
Mam olbrzymią nadzieję, że mecz z Realem będzie 11.04, ale biorąc pod uwagę fakt, że rewanż Barcelona gra już we wtorek to pewnie niemożliwe...
0
Bojan rzeczywiście siedzi na ławce cały czas, ale z kolei jak już szanse dostaje to właściwie nie pokazuje niczego, co wskazywałoby na to, że zasługuje na większą ilość czasu na boisku.Chciałbym bardzo się mylić co do niego, ale na tę chwilę wydaje mi się, że nie jet to talent na miarę Barcelony. Czas pokaże.
0
Na minus to kolejna kompletnie nieprzekonująca postawa Bojana. Wróżę mu rychłą zmianę otoczenia.
0
Piękny wieczór :)
0
Głupota. Koncepcja drużyny, zgranie i styl gry to jedna sprawa, ale biorąc pod uwagę fakt, że Kaka nie błyszczy formą od miesięcy a głównym atutem Baptisty nie jest technika to myślę, że Ronaldinho powinien otrzymać powołanie. Ba, uważam nawet, że grą w klubie ostatnimi czasy z pewnością na kadrę zasłużył. Nie mówię, żeby go od razu do pierwszego składu, ale powinien być w reprezentacji i uczestniczyć w treningach i meczach przygotowawczych. Takiego gracza nawet na ławkę nie wziąć to już chyba przesada.
0
Najpierw te bezpodstawne ataki na Messiego, teraz szukanie na siłę jakichś nieścislości w zwycięstwach Barcy. Rozumiem, że Madryt może się frustrować, że ich Galacticos 2.0 są wciąż za Barceloną, ale żeby do tak mało wyrafinowanych form prowokacji się posuwać? To już nie tyle denerwuje co po prostu pozostawia po sobie niesmak. Szmatławiec czy nie, pewne granice powinny chyba obowiązywać...Naprawdę słaba i nieelegancka zagrywka.
0
Z otwartymi ramionami bym go przyjął, świetny zawodnik. Obawiam się jednak, że to zbyt droga inwestycja...
0
Wreszcie Real gra mecz po Barcelonie. Rzadko się to zdarza w tym sezonie.
0
Rooney to zawodnik na tyle uniwersalny i wszechstronny, że raczej nie miałby problemów z zaaklimatyzowaniem się w stolicy Katalonii. Piłkarz z niego świetny, myślę, że jeden z najlepszych typów na miejsce Henry'ego. Obawiam się jednak, że to nie zakup na kieszeń Barcelony.
0
Frustruje taki remis niesamowicie, tym bardziej, że to już nie pierwszy w tym sezonie. Nie dość, że Barcelona ostatnio bramek strzela niewiele to jeszcze nie potrafi utrzymać prowadzenia. Wolałbym żebyśmy mogli pełni pokory stwierdzić, że przegraliśmy dziś zasłużenie, że rywal zagrał lepiej niż po raz kolejny schodzić z boiska z mieszanymi uczuciami po kolejnym remisie po którym tak naprawdę ciężko stwierdzić czy jest dobrze czy to już raczej zalążek kryzysu. Braki w ofensywie, koncentracji czy po prostu taktyka przestaje się sprawdzać w meczach z rywalami z teoretycznie niższej półki? Obawiami się, że jutro stracimy fotel lidera. Oby nie na długo.
0
Kurde, pamiętajcie żeby podawać linki do Public Sport uwzględniając nazwę! Bądźmy wdzięczni, że możemy oglądać tam mecz...
0
Rooney jest bardzo dobry, ale bądźmy poważni. :)
0
Wielkie brawa za wolę walki, świetną grę w każdej formacji i przede wszystkim za charakter, który Barcelona niewątpliwie pokazała. A więc bawmy się i świętujmy!
0
Kaká jest tam chyba tylko za nazwisko.
0
Naprawdę jestem pod wrażeniem Pedro, instynkt strzelecki chłopak ma - bałem się, że skończy tak jak G. Dos Santos, ale wygląda na to, że talent ma większy. Co do Bojan to on z kolei wciąż mnie nie przekonuje - mam przeczucie, że jeśli nie odnajdzie w tym sezonie to się z nim pożegnamy. Faktem jest jednak, że za wiele szans to on nie otrzymuje.
0
Szkoda, że oddaliśmy Eto'o do Interu. Wciąż uważam, że przespaliśmy letnie okienko transferowe.
0
@Pingwinek: Mówisz o rapidshare czy o hotfile? Bo ja do rapidshare absolutnie nic nie mam, też uważam, że jest to najlepszy serwer i z chęcią widziałbym pliki tylko tam. Dobry ostatnio jest też megaupload, czasem ściągam rzeczy z netload.Z kolei z hotfile mam problemy i dlatego też zastanawiałem się czym kierowali się uploaderzy wrzucając właśnie tam - możliwe, że szybko i przyjemnie się tam uploaduje, nie wiem tego. Ale jeżeli chodzi o ściąganie to już zupełnie inna bajka...