21 lutego 2021, 22:19
0
@smiatuniu Dzieki Twojemu komentarzowi sie troche uśmiechnąłem
16 listopada 2016, 14:42
4
Mając tyle gwiazd w drużynie bez Messiego nie potrafią nawet strzelić gola
16 listopada 2016, 13:57
W sumie to masz racje. Ale i tak nie jest on wcale zły
15 listopada 2016, 17:19
Dlaczego Iniesta 2 Ney za Grzmotem i Aguero przed Lewym. A Enrique na 5 miejscu w ogóle nie rozumiem
15 listopada 2016, 17:13
Jest to najlepsze rozwiązanie bo w Barcelonie nie ma szans na grę
21 grudnia 2015, 16:08
2
"... , na co błyskawicznie zareagowali Luis Enrique, Javier Mascherano i Luisa Suárez." WTF!!! Niee wiedziałem, że Suarez zmienił imię.
13 listopada 2016, 21:20
Hańba redaktorom Griezmann 3 a Messi 4 ??? Gdzie jest Neymar i dlaczego Suarez piąty Według mnie to powinno wyglądać tak: 1. Messi 2. Suarez 3.Bale 4.Griezmann 5.Kapitan Grzmot
29 sierpnia 2016, 15:58
Jeżeli to jest najnowsze r8 v10 plus 2016 to wydaje mi się że miało inne koła
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@smiatuniu Dzieki Twojemu komentarzowi sie troche uśmiechnąłem
4
Mając tyle gwiazd w drużynie bez Messiego nie potrafią nawet strzelić gola
0
W sumie to masz racje. Ale i tak nie jest on wcale zły
0
Dlaczego Iniesta 2 Ney za Grzmotem i Aguero przed Lewym. A Enrique na 5 miejscu w ogóle nie rozumiem
0
Jest to najlepsze rozwiązanie bo w Barcelonie nie ma szans na grę
4
Mając tyle gwiazd w drużynie bez Messiego nie potrafią nawet strzelić gola
2
"... , na co błyskawicznie zareagowali Luis Enrique, Javier Mascherano i Luisa Suárez."
WTF!!! Niee wiedziałem, że Suarez zmienił imię.
2
Hańba redaktorom Griezmann 3 a Messi 4 ??? Gdzie jest Neymar i dlaczego Suarez piąty
Według mnie to powinno wyglądać tak:
1. Messi
2. Suarez
3.Bale
4.Griezmann
5.Kapitan Grzmot
2
Jeżeli to jest najnowsze r8 v10 plus 2016 to wydaje mi się że miało inne koła
0
Jest to najlepsze rozwiązanie bo w Barcelonie nie ma szans na grę