0

@smiatuniu Dzieki Twojemu komentarzowi sie troche uśmiechnąłem

4

Mając tyle gwiazd w drużynie bez Messiego nie potrafią nawet strzelić gola

0

W sumie to masz racje. Ale i tak nie jest on wcale zły

0

Dlaczego Iniesta 2 Ney za Grzmotem i Aguero przed Lewym. A Enrique na 5 miejscu w ogóle nie rozumiem

0

Jest to najlepsze rozwiązanie bo w Barcelonie nie ma szans na grę

0

Chodziło mi o piłkarzy umieszczonych w top 5 przez Goal.com a nie piłkarzy których Goal.com tam nie umieścił. Gdyby ująć wszystkich piłkarzy to wyglądało by tak:
1. Messi
2. Suarez
3. Neymar
4. Griezmann
5. Bale

2

Hańba redaktorom Griezmann 3 a Messi 4 ??? Gdzie jest Neymar i dlaczego Suarez piąty
Według mnie to powinno wyglądać tak:
1. Messi
2. Suarez
3.Bale
4.Griezmann
5.Kapitan Grzmot

0

Nie ważne kto rozpocznie strzelanie. Ważne aby trzy punkty zostały na Camp Nou

2

Jeżeli to jest najnowsze r8 v10 plus 2016 to wydaje mi się że miało inne koła

0

Jest świetnym piłkarzem, ale nie nadaje się na kapitana

0

Gdyby nie kołnierzyk to pierwszy komplet byłby ok. a tak to trzeci wydaje się najfajniejszy

2

"... , na co błyskawicznie zareagowali Luis Enrique, Javier Mascherano i Luisa Suárez."
WTF!!! Niee wiedziałem, że Suarez zmienił imię.

0

Dzięki za podanie linku

0

ronaldo płakał jak patrzał na gola villanovense

0

ale zapierdaczył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Teraz niech Enrique wpuści Gumbau powinniśmy spokojnie to wygrać

0

Liczyłem, że w wyjściowej 11 zagra Neymar i Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?