bbaarrccaaaaa
Dołączył/a: listopad 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@smiatuniu Dzieki Twojemu komentarzowi sie troche uśmiechnąłem
4
Mając tyle gwiazd w drużynie bez Messiego nie potrafią nawet strzelić gola
0
W sumie to masz racje. Ale i tak nie jest on wcale zły
0
Dlaczego Iniesta 2 Ney za Grzmotem i Aguero przed Lewym. A Enrique na 5 miejscu w ogóle nie rozumiem
0
Jest to najlepsze rozwiązanie bo w Barcelonie nie ma szans na grę
0
Chodziło mi o piłkarzy umieszczonych w top 5 przez Goal.com a nie piłkarzy których Goal.com tam nie umieścił. Gdyby ująć wszystkich piłkarzy to wyglądało by tak:
1. Messi
2. Suarez
3. Neymar
4. Griezmann
5. Bale
2
Hańba redaktorom Griezmann 3 a Messi 4 ??? Gdzie jest Neymar i dlaczego Suarez piąty
Według mnie to powinno wyglądać tak:
1. Messi
2. Suarez
3.Bale
4.Griezmann
5.Kapitan Grzmot
0
Nie ważne kto rozpocznie strzelanie. Ważne aby trzy punkty zostały na Camp Nou
2
Jeżeli to jest najnowsze r8 v10 plus 2016 to wydaje mi się że miało inne koła
0
Jest świetnym piłkarzem, ale nie nadaje się na kapitana
0
Gdyby nie kołnierzyk to pierwszy komplet byłby ok. a tak to trzeci wydaje się najfajniejszy
2
"... , na co błyskawicznie zareagowali Luis Enrique, Javier Mascherano i Luisa Suárez."
WTF!!! Niee wiedziałem, że Suarez zmienił imię.
0
Dzięki za podanie linku
0
ronaldo płakał jak patrzał na gola villanovense
0
ale zapierdaczył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Teraz niech Enrique wpuści Gumbau powinniśmy spokojnie to wygrać
0
Liczyłem, że w wyjściowej 11 zagra Neymar i Iniesta