eto'o? myślę, że barca z takim składem wygra wysoko i nie powinna stracić bramki, chyba, że po jakimś karygodnym błędzie i dużym szczęściu internu (4-0 albo 4-1 dla barcy)
eto'o? myślę, że barca z takim składem wygra wysoko i nie powinna stracić bramki, chyba, że po jakimś karygodnym błędzie i dużym szczęściu internu (4-0 albo 4-1 dla barcy)
Komentarze
0
eto'o? myślę, że barca z takim składem wygra wysoko i nie powinna stracić bramki, chyba, że po jakimś karygodnym błędzie i dużym szczęściu internu (4-0 albo 4-1 dla barcy)
0
eto'o? myślę, że barca z takim składem wygra wysoko i nie powinna stracić bramki, chyba, że po jakimś karygodnym błędzie i dużym szczęściu internu (4-0 albo 4-1 dla barcy)