0

eto'o? myślę, że barca z takim składem wygra wysoko i nie powinna stracić bramki, chyba, że po jakimś karygodnym błędzie i dużym szczęściu internu (4-0 albo 4-1 dla barcy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?