16 września 2009, 21:22
0
Henry do zmiany :/
27 sierpnia 2009, 18:52
Ruscy:/
6 maja 2009, 19:45
Będzie ciężko ale wierze w chłopaków...
11 stycznia 2009, 21:00
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=481e97808da07 proszę bardzo:)
14 grudnia 2008, 01:01
Najgorsze-Gudionsen
31 sierpnia 2008, 13:31
Świerczewski...ta pijocyna się bedzie wypowiadać!!! Żal!!!
31 sierpnia 2008, 22:11
Miałem takie dziwne przeczucia....miałem postawić w Lidze Typerów na Numancie ale serce wskazało na Rarce echh
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Henry do zmiany :/
0
Ruscy:/
0
Będzie ciężko ale wierze w chłopaków...
0
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=481e97808da07 proszę bardzo:)
0
Najgorsze-Gudionsen
0
Świerczewski...ta pijocyna się bedzie wypowiadać!!! Żal!!!
0
Miałem takie dziwne przeczucia....miałem postawić w Lidze Typerów na Numancie ale serce wskazało na Rarce echh
0
Henry do zmiany :/
0
Ruscy:/
0
Najgorsze-Gudionsen