0

Henry do zmiany :/

0

Ruscy:/

0

Będzie ciężko ale wierze w chłopaków...

0

0

Najgorsze-Gudionsen

0

Miałem takie dziwne przeczucia....miałem postawić w Lidze Typerów na Numancie ale serce wskazało na Rarce echh

0

Świerczewski...ta pijocyna się bedzie wypowiadać!!! Żal!!!

0

Początek ligi...pewnie będą jakieś niespodzianki,może Real przegra:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?