Wiadomość, która wszystkim poprawiła nastrój :)
Małe pytanie: Czy znajdą się tutaj osoby chętnie służące pomocą? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt: 36581795. Z góry dziękuję.
@MattFCB Ja również mam takie plany :) W przyszłym roku matura, więc najlepiej będzie jechać w okolicach maja, trochę odpocząć od tego wszystkiego. I najlepiej jechać z kimś dla kogo również byłoby to niezapomniane wydarzenie :)
Witam. Mam wielką prośbę. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu. Gdyby ktoś był chętny proszę o skontaktowanie się ze mną na gg: 36581795. Z góry bardzo dziękuję :) Vamos Barça!
"I've been watching all the suits I have.. and I feel best wearing the one with the Barça crest close to my heart." Carles wyjaśnił na Twitterze dlaczego nie był ubrany elegancko :)
Niestety nie dam rady oglądać do końca :/ Więc miałabym prośbę: mógłby mnie ktoś poinformować o bramce i końcowym wyniku? Z góry dzięki. 889897789 VeB! :D
Komentarze
0
Wiadomość, która wszystkim poprawiła nastrój :)
Małe pytanie: Czy znajdą się tutaj osoby chętnie służące pomocą? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt: 36581795. Z góry dziękuję.
0
@MattFCB Ja również mam takie plany :) W przyszłym roku matura, więc najlepiej będzie jechać w okolicach maja, trochę odpocząć od tego wszystkiego. I najlepiej jechać z kimś dla kogo również byłoby to niezapomniane wydarzenie :)
0
sebekss7
Na pewno się cieszy ale i również pewnie jest trochę zestresowany :)
0
Witam. Mam wielką prośbę. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu. Gdyby ktoś był chętny proszę o skontaktowanie się ze mną na gg: 36581795. Z góry bardzo dziękuję :) Vamos Barça!
0
"I've been watching all the suits I have.. and I feel best wearing the one with the Barça crest close to my heart." Carles wyjaśnił na Twitterze dlaczego nie był ubrany elegancko :)
0
Mecz jest na pewno o 2:30. Jeszcze tylko 20 minut :) A składu jak nie było, tak nie ma.
0
Niestety nie dam rady oglądać do końca :/ Więc miałabym prośbę: mógłby mnie ktoś poinformować o bramce i końcowym wyniku? Z góry dzięki. 889897789 VeB! :D
0
Alex - nie tylko panowie ;)
0
ignotus - bardzo dziękuję, czuję się zaszczycona ;-)
0
A więc życzę miłego oglądania meczu. I nie zasypiajcie! :D Vamos Barça!