0

Wiadomość, która wszystkim poprawiła nastrój :)
Małe pytanie: Czy znajdą się tutaj osoby chętnie służące pomocą? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt: 36581795. Z góry dziękuję.

0

@MattFCB Ja również mam takie plany :) W przyszłym roku matura, więc najlepiej będzie jechać w okolicach maja, trochę odpocząć od tego wszystkiego. I najlepiej jechać z kimś dla kogo również byłoby to niezapomniane wydarzenie :)

0

sebekss7
Na pewno się cieszy ale i również pewnie jest trochę zestresowany :)

0

Witam. Mam wielką prośbę. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu. Gdyby ktoś był chętny proszę o skontaktowanie się ze mną na gg: 36581795. Z góry bardzo dziękuję :) Vamos Barça!

0

"I've been watching all the suits I have.. and I feel best wearing the one with the Barça crest close to my heart." Carles wyjaśnił na Twitterze dlaczego nie był ubrany elegancko :)

0

Brawo David :D

0

A więc życzę miłego oglądania meczu. I nie zasypiajcie! :D Vamos Barça!

0

ignotus - bardzo dziękuję, czuję się zaszczycona ;-)

0

Alex - nie tylko panowie ;)

0

Mecz jest na pewno o 2:30. Jeszcze tylko 20 minut :) A składu jak nie było, tak nie ma.

0

Poza tematem: Messi & Przyjaciele vs Reszta Świata rojadirecta.es/goto/www.eventosppv.com/c2

0

http://www.youtube.com/watch?v =RJUM4GWi0ro&feature=player_embedded

Xavi był, jest i zawsze będzie Wielki. A ten filmik z jego udziałem cudowny :)

0

Niestety nie dam rady oglądać do końca :/ Więc miałabym prośbę: mógłby mnie ktoś poinformować o bramce i końcowym wyniku? Z góry dzięki. 889897789 VeB! :D

0

Do boju Barca! 4:0. :)

0

Witam.

Mam małą prośbę: mogłby mnie kotś poinformować o wyniku po pierwszej połowie oraz wyniku końcowym meczu? Niestety nie dam rady oglądać do końca.

Z góry dziękuję :)

889 897 789

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?