bedi777
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Canal +
family 2
0
kataklończyk jestem tego samego zdania chociaż Neymar pokazuje w PK że jest w niezłym gazie i by sie nie wystrzelał za bardzo
0
Nic dodać nic ująć maviu
0
a to jest w Krakowie jescze jakis inny klub niż Cracovia i Hutnik???
0
jest hat-trick prieto
0
gra jest wyrównana sa przestoje i akcje mam nadzieje ze Xabi Prieto dzis hat-tricka zaliczy
0
coś pieknego brawo Borussia!!! brawo Poalcy!!! Duma hehe
0
warto bylo moknac wczoraj zeby to dzis zobaczyc Anglicy cieniutcy...
ciekawe co teraz wielki Mou i Pele powiedza ze Leo nic nie daje reprezentacji
Visca el Barca
0
widział ktoś co tevez mial napisane ale chyba coś o Davidzie Villi jak podniosl koszulke???
mi sie wydaje ze jest przeciwko zóltej kartce dla Villi za podziekowania dla rodziny:-)
0
wreszcie rozsadnie to zrobili jak sie za aklimatyzuje to dadza 8 a jak nie to do Kerrisona hehe a sary nie padamy
0
przecież Zlatan jeszcze nie dołączył do PSG redakcjo
0
widział ktoś ten film o Realu teraz w przerwie chyba z okazji zdobycia mistrzowska
zaczal sie jak biegnie Real i pojawia sie napis They comes back i koniec ktos sie scial ze za wczesnie
0
w przerwie
0
widział ktoś ten film o Realu chyba z okazji zdobycia mistrzowska
zaczal sie jak biegnie Real i pojawia sie napis They comes back i koniec ktos sie scial ze za wczesnie
0
Wesoly koniec tego smutnego dnia jutro czas na rewanże wobec tych Realowców którzy dziś dawali mi we znaki za Leo jutro pozdrowie te wszystkie Kryśki hehe Visca el Barca
0
robson8882
dzięki za info
0
Wracaj do zdrowia Nemanja!
0
Pep usypia czujność Realu;-)
0
nie ma go nawet na ławce w dzisiejszym meczu ze Stoke więc może jest cos na rzeczy
0
0
jak on tego nie strzelil LLorente
0
naprawdę pierwsza połowa napawa optymizmem jak tak będą grać to jest duża szansa że ich ograją natra Athletic!!!
0
widać że napięta jest sytuacja w Realu coś w tych plotkach jest
0
to małpa
0
brawo Karim hehe
0
Pedro dobrze się zaprezentował chciał i mu wychodziło
0
2-1 bedzie skoro grają jak Barca
0
jaki kiks nieeee
0
Kaśka jak dzis szaleje
0
może się dziś im nie udać pięknie Llorente