0

Canal +
family 2

0

kataklończyk jestem tego samego zdania chociaż Neymar pokazuje w PK że jest w niezłym gazie i by sie nie wystrzelał za bardzo

0

Nic dodać nic ująć maviu

0

a to jest w Krakowie jescze jakis inny klub niż Cracovia i Hutnik???

0

jest hat-trick prieto

0

gra jest wyrównana sa przestoje i akcje mam nadzieje ze Xabi Prieto dzis hat-tricka zaliczy

0

coś pieknego brawo Borussia!!! brawo Poalcy!!! Duma hehe

0

warto bylo moknac wczoraj zeby to dzis zobaczyc Anglicy cieniutcy...
ciekawe co teraz wielki Mou i Pele powiedza ze Leo nic nie daje reprezentacji
Visca el Barca

0

widział ktoś co tevez mial napisane ale chyba coś o Davidzie Villi jak podniosl koszulke???
mi sie wydaje ze jest przeciwko zóltej kartce dla Villi za podziekowania dla rodziny:-)

0

wreszcie rozsadnie to zrobili jak sie za aklimatyzuje to dadza 8 a jak nie to do Kerrisona hehe a sary nie padamy

0

przecież Zlatan jeszcze nie dołączył do PSG redakcjo

0

widział ktoś ten film o Realu teraz w przerwie chyba z okazji zdobycia mistrzowska
zaczal sie jak biegnie Real i pojawia sie napis They comes back i koniec ktos sie scial ze za wczesnie

0

w przerwie

0


widział ktoś ten film o Realu chyba z okazji zdobycia mistrzowska
zaczal sie jak biegnie Real i pojawia sie napis They comes back i koniec ktos sie scial ze za wczesnie

0

Wesoly koniec tego smutnego dnia jutro czas na rewanże wobec tych Realowców którzy dziś dawali mi we znaki za Leo jutro pozdrowie te wszystkie Kryśki hehe Visca el Barca

0

robson8882
dzięki za info

0

Wracaj do zdrowia Nemanja!

0

Pep usypia czujność Realu;-)

0

nie ma go nawet na ławce w dzisiejszym meczu ze Stoke więc może jest cos na rzeczy

0

0

jak on tego nie strzelil LLorente

0

naprawdę pierwsza połowa napawa optymizmem jak tak będą grać to jest duża szansa że ich ograją natra Athletic!!!

0

widać że napięta jest sytuacja w Realu coś w tych plotkach jest

0

to małpa

0

brawo Karim hehe

0

Pedro dobrze się zaprezentował chciał i mu wychodziło

0

2-1 bedzie skoro grają jak Barca

0

jaki kiks nieeee

0

Kaśka jak dzis szaleje

0

może się dziś im nie udać pięknie Llorente

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?